Piłka nożna

Wymienili się bramkarzami, Neto za Cillessena. Barcelona nadal będzie miała solidnego rezerwowego, a czas pokaże czy i Valencia na tym skorzysta.
Z tego co słyszałem to wymiana miała służyć głównie dopięciu finansowego fair Play przez obie drużyny.
 
Brazylia się męczyła z Paragwajem, pomimo, że ten grał od 58 minuty w osłabieniu po czerwonej kartce jakiegoś ich tam zawodnika :crazy: Dopiero w karnych udało się wygrać.
Dzisiaj o 1:00 najciekawszy mecz tej fazy póki co, Kolumbia-Chile. Szkoda, że taka pora rozgrywania meczu, nie wiem czy będę oglądał.
 
No i Kolumbia odpada z Copa America po karnych z Chile, ale trzeba przyznać, że nie pamiętam żeby cała jedenastka jakieś drużyny wykonywała tak perfekcyjnie karne jak zawodnicy Chile. 4 strzały nie d obrony, piąty strzał Sancheza też precyzyjny.
 
ogladales mecz chile? jakos mnie nie zachwycili, wg mnie brazylia ich pyknie

A według mnie Argentyna ogra Brazylię i może nawet ugrać całe CA. To w sumie zależy na jaki mecz trafią Argetyńczycy, bo jak canarinhos zagrają swój futbol w pełni, to albicelestes nie będą mieli czego szukać, ale moim zdaniem Brazylia może mieć kilka przestoi i w tym momencie któryś z argetyńskiego ofensywnego trio może coś ustrzelić. A w bardziej prawdopodobnej opcji dojdzie do karnych, a tam to już loteria.
 
A według mnie Argentyna ogra Brazylię i może nawet ugrać całe CA. To w sumie zależy na jaki mecz trafią Argetyńczycy, bo jak canarinhos zagrają swój futbol w pełni, to albicelestes nie będą mieli czego szukać, ale moim zdaniem Brazylia może mieć kilka przestoi i w tym momencie któryś z argetyńskiego ofensywnego trio może coś ustrzelić. A w bardziej prawdopodobnej opcji dojdzie do karnych, a tam to już loteria.
no ja jednak stawiam na brazylie, argentyna (a widzialem wszystkie mecze) wogole mnie nie przekonuje. Messi jakis osowialy, te gole z wenezuela takie na farta troche, mniejsze posiadanie pilki. Jak zagraja tak samo z brazylia to przejebia.
 
no ja jednak stawiam na brazylie, argentyna (a widzialem wszystkie mecze) wogole mnie nie przekonuje. Messi jakis osowialy, te gole z wenezuela takie na farta troche, mniejsze posiadanie pilki. Jak zagraja tak samo z brazylia to przejebia.
Messi póki co gra zaskakująco słabo, pomimo tego Argentyna jest w półfinale więc teraz jest pytanie czy odpali czy nawet nie musi bo reszta zespołów jest równie kiepska.

Chile
Brazylia
Argentyna
Peru

W takiej kolejności widzę faworytów.
 
Juventus prawdopodobnie znowu przeprowadził "Wolny transfer". Po Ramseyu do drużyny ma dołączyć jeszcze Adrien Rabiot.

A już za kasę, to Pellegrini z Romy jest już ponoć na testach medycznych w Turynie. Wzmacniają ten środek pola, ciekawe czy pogłoski o de Ligt są prawdziwe.
 
Messi póki co gra zaskakująco słabo, pomimo tego Argentyna jest w półfinale więc teraz jest pytanie czy odpali czy nawet nie musi bo reszta zespołów jest równie kiepska.
no niby jest w tym polfinale, ale najmniejszej lini oporu. Ogladales te mecze? przejebana z kolumbia, remis z paragwajem po karnym, katar jebneli 2;0 co nie jest wielka sztuka, pozniej w cwiercfinale z wenezuela grali takich piach a wenezuela jeszcze gorszy, w tym meczu bardziej wenezuela przegrala niz argentyna wygrala.
@HubiSSJ3 o murawie mowil nie tylko messi, ale sam trener gospodarzy, wiec cos musi byc na rzeczy.
 
no niby jest w tym polfinale, ale najmniejszej lini oporu. Ogladales te mecze? przejebana z kolumbia, remis z paragwajem po karnym, katar jebneli 2;0 co nie jest wielka sztuka, pozniej w cwiercfinale z wenezuela grali takich piach a wenezuela jeszcze gorszy, w tym meczu bardziej wenezuela przegrala niz argentyna wygrala.
@HubiSSJ3 o murawie mowil nie tylko messi, ale sam trener gospodarzy, wiec cos musi byc na rzeczy.
Widziałem wszystkie mecze, ich gra nie powala, ale to samo można powiedzieć o reszcie.

Z początku myślałem, że z grupy odpadną.
 
@Tar-Ellendil @HubiSSJ3 to dzisiaj final copa america?? tzn polfinal, ale wiadomo kazdy kibic chce zobaczyc to starcie bra - arg ?

Tak, tylko niestety pora tragiczna, bo 2:30 naszego czasu. Jakby mecz był o 1 to bym obejrzał, a w takim wypadku niestety aż tak mnie ten mecz nie intryguje żebym mało spał w nocy i potem siedział w robocie otumaniony :sad:

Brazylia przechodzi dalej, ale w jakim stylu ciężko powiedzieć.

Chile wydaje się mocniejsze od obu tych ekip.

Chile dostało w mazak od Urugwaju, który też wydawał się bardzo mocny, więc tutaj też mnie nic nie zdziwi w potencjalnym finale.


Szanse na końcowy triumf oceniam tak: Brazylia 40%, Chile 30%, Argentyna 30%. Messi się musi w końcu obudzić i zagrać przynajmniej jeden bardzo dobry mecz - a to może być już dzisiaj.
 
Back
Top