Piłka nożna

Ej mordy spokojnie, pokazali pełną powtórkę i Piątek nie zrobił tego gestu. Co za popierdolone czasy. Co do gry, to nie wiem jak Brzęczek to zrobił ale inny zespół w porównaniu do meczu w Macedonii.
 
Ej mordy spokojnie, pokazali pełną powtórkę i Piątek nie zrobił tego gestu. Co za popierdolone czasy. Co do gry, to nie wiem jak Brzęczek to zrobił ale inny zespół w porównaniu do meczu w Macedonii.

Nie zrobił, ale profilaktycznie ucięli ten fragment jak Piątek już wjeżdżał na kolana, na wszelki wypadek jakby zrobił.

64223335_377458472897544_3985253553563238400_n.jpg


Czujecie, że ktoś z trójki Kosowo/Bułgaria/Czarnogóra będzie grał na Euro 2020? Ja pierdole.
 
Ej mordy spokojnie, pokazali pełną powtórkę i Piątek nie zrobił tego gestu.
no to jak spokojnie? nie sadzisz, ze ktos mu po prostu powiedzial/nakazal zeby tego nie robil? tudziez to wycieli. trzeba by sie bylo zapytac kogos kto byl na meczu
 
Ej mordy spokojnie, pokazali pełną powtórkę i Piątek nie zrobił tego gestu. Co za popierdolone czasy. Co do gry, to nie wiem jak Brzęczek to zrobił ale inny zespół w porównaniu do meczu w Macedonii.
pisalem o tym dwa posty wyzej
 
Nie zrobił, ale profilaktycznie ucięli ten fragment jak Piątek już wjeżdżał na kolana, na wszelki wypadek jakby zrobił.

64223335_377458472897544_3985253553563238400_n.jpg


Czujecie, że ktoś z trójki Kosowo/Bułgaria/Czarnogóra będzie grał na Euro 2020? Ja pierdole.
z jakiej okazji? jak dwie wychodza
 
Nie zrobił, ale profilaktycznie ucięli ten fragment jak Piątek już wjeżdżał na kolana, na wszelki wypadek jakby zrobił.

64223335_377458472897544_3985253553563238400_n.jpg


Czujecie, że ktoś z trójki Kosowo/Bułgaria/Czarnogóra będzie grał na Euro 2020? Ja pierdole.
Przecież Czesi z angolami wyjdą z tej grupy. Nie wiem jak ci wyszło, że ktoś z tej trójki będzie grał na euro
 
pisalem o tym dwa posty wyzej
Spoko, nie zauważyłem.
no to jak spokojnie? nie sadzisz, ze ktos mu po prostu powiedzial/nakazal zeby tego nie robil? tudziez to wycieli. trzeba by sie bylo zapytac kogos kto byl na meczu
W sumie racja, mnie też to mega wkurwia, zarówno to że tak jak pisał @HubiSSJ3 realizator profilaktycznie przełączył kamerę w momencie cieszynki Piątka tak jak to że sam Krzysiek dostosował się do tak pojebanego polecenia. Ciekawe co by mu zrobili jakby jednak zrobił te swoje pistolety? Kurwa gość w ostatnim roku cieszył się w taki sposób z 30 razy ale nie przyjadą jakieś kurwa żydy i nagle głowy w dół i robimy wszystko żeby nas nie oskarżyli o antysemityzm.
 
Panowie, z eliminacji wchodzi 20 drużyn, a kolejne cztery zostaną wyłonione z play-offów w marcu 2020. Zagrają tam zwycięzcy swoich grup wszystkich dywizji LN (jeżeli zwycięzca zapewnił sobie awans w eliminacjach to do play-offów idzie druga drużyna w grupie itd.). Zwycięzcy czterech grup dywizji A grają ze sobą w systemie pucharowym i zwycięzca mini-turnieju jedzie na Euro, tak samo będą wyłonieni dodatkowi uczestnicy z dywizji B,C i D, więc nie tylko Bułgaria czy Kosowo mogą wejść, ale też np. Białoruś albo Gruzja. Ba! Któryś z tych ogórków na pewno zagra w turnieju finałowym...
 
Spoko, nie zauważyłem.

W sumie racja, mnie też to mega wkurwia, zarówno to że tak jak pisał @HubiSSJ3 realizator profilaktycznie przełączył kamerę w momencie cieszynki Piątka tak jak to że sam Krzysiek dostosował się do tak pojebanego polecenia. Ciekawe co by mu zrobili jakby jednak zrobił te swoje pistolety? Kurwa gość w ostatnim roku cieszył się w taki sposób z 30 razy ale nie przyjadą jakieś kurwa żydy i nagle głowy w dół i robimy wszystko żeby nas nie oskarżyli o antysemityzm.
comment_ghcYcZORoCiBIu8KyLtTRKoPQ6ORVHJs.jpg
:arielcry: :lesnarhappy: Syjoniści do Syjamu.
 
To albo masz słabych informatorów albo Szkolnikowski leci w uja

Z daleka mogli dokładnie nie widzieć bo siedzieli po drugiej stronie. To że pojechał na kolanach to na pewno widzieli. Filmik wygląda na legit. Może ktoś może cofnąć transmisje i wtedy sprawdzić dokładnie.
 
To albo masz słabych informatorów albo Szkolnikowski leci w uja

no nie bylo cieszynki, jednak ale to nic nie zmienia. Gosciu robi te pistolety przy kazdej bramce, na reprezentacji rowniez az tu nagle mecz z narodem wybranym i brak... dziwne to
 
Grosik jest dobry z piłką przy nodze dopóki nie musi przejść obrońcy a i nie jestem pewny czy z pachołkiem by sobie poradził w takiej dyspozycji. Ciekawe czy naprawdę myśli, że poradziłby sobie w PL
 
no nie bylo cieszynki, jednak ale to nic nie zmienia. Gosciu robi te pistolety przy kazdej bramce, na reprezentacji rowniez az tu nagle mecz z narodem wybranym i brak... dziwne to
po prostu moglo to zosrac zle odebrane, nic w sumie dziwnego
 
Panowie, z eliminacji wchodzi 20 drużyn, a kolejne cztery zostaną wyłonione z play-offów w marcu 2020. Zagrają tam zwycięzcy swoich grup wszystkich dywizji LN (jeżeli zwycięzca zapewnił sobie awans w eliminacjach to do play-offów idzie druga drużyna w grupie itd.). Zwycięzcy czterech grup dywizji A grają ze sobą w systemie pucharowym i zwycięzca mini-turnieju jedzie na Euro, tak samo będą wyłonieni dodatkowi uczestnicy z dywizji B,C i D, więc nie tylko Bułgaria czy Kosowo mogą wejść, ale też np. Białoruś albo Gruzja. Ba! Któryś z tych ogórków na pewno zagra w turnieju finałowym...

No jak, Portugalia ma już pewny awans na Euro. A pozostałe 2 z podium też nie miały mieć zagwarantowanego awansu + 1 z tych play-offów dla ogórków?


upload_2019-6-11_0-21-47.png
 
No ale dlaczego źle odebrane? Co my Żydów rozstrzeliwalismy? W takim razie mordo w ogóle nigdy nie powinien tego robić, bo do innych też nie strzelalismy
oj mi tego nie musisz mowic, ale w swiecie ciagle krazy haslo " polskie obozy zaglady", a zydzi to jebani faszysci pacyfikuja strefe gazy, chodzi mi o media mainstremowe w europie.
 
po prostu moglo to zosrac zle odebrane, nic w sumie dziwnego
zle odebrane? sugerujesz, ze niby mialoby odzwierciedlac strzelanie do zydow podczas 2 wojny swiatowej? a to mysmy do nich strzelalali? a to oni sa jedynymi ofiarami tej wojny? dla mnie to jakas, jebana abstrakcja. Niedlugo to gaz w zapalniczkach bedzie zakazany bo zydom sie moze zle skojarzyc. Od dluzszego juz czasu probuje sie w Polsce wywolac ten mityczny antysemityzm, wlasnie poprzez, rozne takie drobne akcyjki, ktore maja wywolywac bunt/wkurw i niechec do tej nacji. Najstraszniejsze jest to, ze oprocz mediow zaprzegnieci w to sa politycy, lacznie z tymi u sterow.( a moze przede wszystkim)
 
Last edited by a moderator:
zle odebrane? sugerujesz, ze niby mialoby odzwierciedlac strzelanie do zydow podczas 2 wojny swiatowej? a to mysmy do nich strzelalali? a to oni sa jedynymi ofiarami tej wojny? dla mnie to jakas, jebana abstrakcja. Niedlugo to gaz w zapalniczkach bedzie zakazany bo zydom sie moze zle skojarzyc. Od dluzszego juz czasu probuje sie w Polsce wywolac ten mityczny antysemityzm, wlasnie poprzez, rozne takie drobne akcyjki, ktore maja wywolywac bunt i niechec do tej nacji. Najstraszniejsze jest to, ze oprocz mediow zaprzegnieci w to sa politycy, lacznie z tymi u sterow.( a moze przede wszystkim)
nie zgadam sie z tyn, ale niestety tak jest:( media mainstreamowe sa ogolnie zydowskie i prawia swoja prawde
 
Ciekawe co na to sami Izraelczycy. Ci którzy trzęsą portkami na myśl o negatywnym wydźwięku tej cieszynki są największymi antysemitami
 
Back
Top