Piłka nożna

Śmiechłem :putinlaugh:

2vdibnt.jpg
 

Kompletnie kurwa bez sensu... Powinno być tak, że zwycięzca Ligi Narodów ma awans z automatu, a o pozostałe 3 miejsca biją się najlepsze 3 drużyny z Dywizji A i po jednej z B, C, D.

Zresztą co ja pierdole, na Euro powinno grać 16 drużyn, stary format eliminacji i tyle.
 
Czytam co tu piszecie i kurwa, jestem strasznie zły i rozczarowany, że Krzysztof Piątek dał się wciągnąć w polityczne gierki. A tv wciela profilaktycznie moment celebracji.
Jak my mamy być silnym Narodem, jak nas ustawiają po kątach Niemcy, Ruscy i USA/Żydzi?
 
Tymczasem Real ogłosił Mendy'ego. Nie ma połowy czerwca a w Madrycie sa juz Jović, Hazard, Mendy, Rodrygo i Militao. Jeszcze Pogba i Mbappe i możemy zaczynać Ligę ;)

Marcelo lubi ten transfer :)
Przed Mendym
D84DZ17W4AAbt--

Po Mendym
61729555_455389485246862_6441226687499401495_n.jpg
 
Tymczasem Real ogłosił Mendy'ego. Nie ma połowy czerwca a w Madrycie sa juz Jović, Hazard, Mendy, Rodrygo i Militao. Jeszcze Pogba i Mbappe i możemy zaczynać Ligę ;)

Marcelo lubi ten transfer :)
Przed Mendym
D84DZ17W4AAbt--

Po Mendym
61729555_455389485246862_6441226687499401495_n.jpg
El Classico 2020:
giphy.gif

:mamed:
 
Barca kupiła de Jonga i Griezmanna, ma Messiego a fani Barcelony wylewają smutki bo Real kupuje po słabym sezonie.

:pociesznymirek:

Trener z wizją i jajami miałby już potrójną koronę z takim składem.
 
Kurwa kto? Jak masz hajs do wyjebania w śmietnik to mi go oddaj,ja za ten hajs zostanę agentem piłkarskim kupię Hazarda i Jovicia od nowa.

Nie cierpię gościa, ale czuję że w Hiszpanii będzie wymiatał. Wspomnisz moje słowa. Chociaż ja wolałbym Tanguya ;)
 
Nie cierpię gościa, ale czuję że w Hiszpanii będzie wymiatał. Wspomnisz moje słowa. Chociaż ja wolałbym Tanguya ;)

Nie, ten pachołek będzie kosztował 150 mln euro, a zagra co trzeci dobry mecz. I przede wszystkim w starciach z ważnym rywalem zniknie, także w meczach z Leganes i Rayo to równie dobrze może wychodzić i błyszczeć Fede Valverde. Pogba nie jest typem zawodnika który zagra cokolwiek dobrego gdy Realowi nie będzie szło.
A Ndombele to kompletnie inny typ zawodnika.
 
Japoński Messi trafił do Realu? Czy kogoś nie pojebało czasem?

Japoński Figo.

Kurwa ilu teraz tych skośnych Messich się narobiło? Wczoraj na weszło był artykuł o korańskim, dzisiaj słyszę o japońskim. Jutro będzie mongolski Messi, a pojutrze chiński?
Dobrze, że Cristiano jest tylko jeden.
 
Back
Top