Piłka nożna

comment_MSwKhow0Z8r8OtiGtkYIECNOJyLtQ3qQ,w400.jpg

Jutro żałoba w polskich podstawówkach. :antonio:
 
Ja pierdole nie mogę w to uwierzyć.. Jak można być taka drużyna i ojebac takich piach w kluczowym momencie..
 
Back
Top