Piłka nożna

5c8b987a5f5bf.jpg


Liczyłem na finał Arsenal-Napoli, niestety ich drogi krzyżują się już teraz. Cóż, finałem Napoli vs Chelsea też nie pogardzę :wink:
 
Powiem mi ktoś co ta Amica odpierdala pod wodza Nawałki? :lol: Czy może to celowy zabieg i maja zamia wywalczyć „mistrza” grupy spadkowej w tym sezonie :lol:
 
5c8b987a5f5bf.jpg


Liczyłem na finał Arsenal-Napoli, niestety ich drogi krzyżują się już teraz. Cóż, finałem Napoli vs Chelsea też nie pogardzę :wink:

Kurwa, jakie to frustrujące, że taka Slavia Praga, czy Dynamo Kijów, czy Borysów napierdalają jak leci, a polskie drużyny grają padakę :matt:Mimo wszystko duże gratulacje dla Czechów.
 
Powiem mi ktoś co ta Amica odpierdala pod wodza Nawałki? :lol: Czy może to celowy zabieg i maja zamia wywalczyć „mistrza” grupy spadkowej w tym sezonie :lol:

Chodzą słuchy, że tym kurwom już nie podoba się AN. A to że treningi nie takie, a to że dietę chce wprowadzać. Całe szczęście, że po sezonie mocne wietrzenie szatni.
 
Wygląda na to, że Isco zagra dzisiaj więcej w jednym ligowym meczu pod wodzą Zizou niż przez 4 miesiące u Solariego :crazy:
 
Wygląda na to, że Isco zagra dzisiaj więcej w jednym ligowym meczu pod wodzą Zizou niż przez 4 miesiące u Solariego :crazy:
i pokazuje, jak solari byl zjebany razem z tym lopecostam, duzo potencjal, mialem nadzieje, ze zmieni klub, ale pewnie przy zizou zostanie.
 
i pokazuje, jak solari byl zjebany razem z tym lopecostam, duzo potencjal, mialem nadzieje, ze zmieni klub, ale pewnie przy zizou zostanie.

W reprze u lopecostam Iszko grał najlepszą swoją piłkę i to wokół niego budowali drużynę. W Realu było podobnie do momentu operacji, od tej pory równia pochyła ... Nie wiem co on musiał zrobić Solariemu - przejechał psa, puknął zonę czy niechcący nasrał na trawnik i nie sprzątnął, ale coś musiało być na rzeczy, że w tym sezonie nie grał w ogóle, a klub respektował decyzję trenera. Coś musiało być z jego wagą i problemem z rzuceniem nadwagi, bo i nawet dzisiaj prezentuje się jak Muraś za najlepszych czasów w Lechu.

D1yWFaUWwAE-jYj.jpg
 
co ten messi czasem to nie mam pytan, pilka 2 metry od niego semedo cisnie pressing a ten chodzi wolniej niz babcie pod moim blokiem
 
Człowieku małej wiary.

tenor.gif
ogolnie jestem wielkim fanem i mysle, ze ogladamy zyjemy w czasach, ze dane nam ogladac najlepszego pilkarza na swiecie, nawet bardziej niz jego gole, ostatnimi czasy mozna podziwiac rozgrywanie pilki i asysty, gdzie u ronaldo jakos tego nie widze.
 
ogolnie jestem wielkim fanem i mysle, ze ogladamy zyjemy w czasach, ze dane nam ogladac najlepszego pilkarza na swiecie, nawet bardziej niz jego gole, ostatnimi czasy mozna podziwiac rozgrywanie pilki i asysty, gdzie u ronaldo jakos tego nie widze.
Jestem fanem Juve i oglądam praktycznie każdy mecz i tu się mylisz bo Ronaldo gra bardzo zespołowo odkąd przyszedł do Włoch. Ci dwaj goście to jebani kosmici nikt ich nigdy nie przebije.
 
Jestem fanem Juve i oglądam praktycznie każdy mecz i tu się mylisz bo Ronaldo gra bardzo zespołowo odkąd przyszedł do Włoch. Ci dwaj goście to jebani kosmici nikt ich nigdy nie przebije.
nie bede sie z toba klocil bo nie ogladam serie a, bardziej ogladam la liga, tam ronaldo gral bardziej na siebie.
 
Back
Top