Piłka nożna

Najbardziej to mam bekę z tych wszystkich szmatławców z barcelońskim na czele, które po pierwszym meczu, wręcz opluwali Ronaldo za jego wypowiedz, a teraz siedzą cicho. A facet tylko powiedział prawdę.
 
Podoba mi się jak Ronaldo wyjaśnił. Ostatnio po porażce powiedział dziennikarzom, że jeszcze zobaczą. On zdobył 5 razy lige mistrzów a Atletico ani razu.
Odgrażał się jebaniutki i wyszło na jego.

podobno przed meczem cały czas pierdolil rodzinie że strzeli 3 bramki i przejdą nawet widziałem art w gazecie o tym przed meczem. no i strzelił ;D
 
podobno przed meczem cały czas pierdolil rodzinie że strzeli 3 bramki i przejdą nawet widziałem art w gazecie o tym . no i strzelił ;D
Aż tak nie śledze piłki ale jeśli faktycznie było tak jak mówisz to tym bardziej pokazuje jakim pewnym siebie jest kozakiem. Propsy bo udźwignął ciężar meczu.
 
Nie widziałem tych wypowiedzi przed meczem ale jeśli tak zapowiadał to jego mental jest na nadludzkim poziomie.
 
53808704_304512516901256_3026330971482882048_n.png
 
Jest wsparcie finansowe, jest dobry trener to można się bawić. Ważne, żeby teraz ten stadion zmodernizować.


 
Back
Top