Piłka nożna

MZUa.gif
 
To dialog Evry z CR7, udowadniający tą jego pewność siebie przed rewanżem.

54515781_332892004098505_290047701368700928_n.jpg


P.S. Kurwy z UEFA ponoć chcą go zawiesić za odpowiedź na gest Simeone...
 
To dialog Evry z CR7, udowadniający tą jego pewność siebie przed rewanżem.

54515781_332892004098505_290047701368700928_n.jpg


P.S. Kurwy z UEFA ponoć chcą go zawiesić za odpowiedź na gest Simeone...
nie siej fermentu, nikt nikgo nie zawiesza, dostanie kare finansowa jak simeone.
 
nie siej fermentu, nikt nikgo nie zawiesza, dostanie kare finansowa jak simeone.

Nie sieję fermentu, w przypadku Simeone była to tylko kara finansowa, w przypadku postępowania wobec Ronaldo jest rozważana zarówno grzywna jak i zarówno zawieszenie.
 
Nie sieję fermentu, w przypadku Simeone była to tylko kara finansowa, w przypadku postępowania wobec Ronaldo jest rozważana zarówno grzywna jak i zarówno zawieszenie.
nie, za to przewinienie najwyzsza kara to zawieszenie, mogli tez zawiesic simeone, jak chcesz moge sie z toba zalozyc o lyche, ze to bedzie kara finansowa, jesli masz tak dobre zrodla.
 
nie, za to przewinienie najwyzsza kara to zawieszenie, mogli tez zawiesic simeone, jak chcesz moge sie z toba zalozyc o lyche, ze to bedzie kara finansowa, jesli masz tak dobre zrodla.

Nie mam zamiaru się zakładać, po prostu rzuciłeś głupotą, że sieję ferment, a w następnej wiadomości sam potwierdzasz, że zawieszenie jest możliwe. Czyli jednak wychodzi na moje, nigdzie nie napisałem, że zostanie zawieszony - użyłem słowa "ponoć" i że chcą. Czy go zawieszą nie mam pojęcia, we władzach piłkarskich nic mnie nie zdziwi, bo to czasami się dzieje to parodia.

P.S. Inter odpadł z Ligi Europy :crazy:
 
Nie mam zamiaru się zakładać, po prostu rzuciłeś głupotą, że sieję ferment, a w następnej wiadomości sam potwierdzasz, że zawieszenie jest możliwe. Czyli jednak wychodzi na moje, nigdzie nie napisałem, że zostanie zawieszony - użyłem słowa "ponoć" i że chcą. Czy go zawieszą nie mam pojęcia, we władzach piłkarskich nic mnie nie zdziwi, bo to czasami się dzieje to parodia.

P.S. Inter odpadł z Ligi Europy :crazy:
no ale ja ci mowie, ze wiem, ze nie zostanie zawieszony bo jest juz uzgodniona kara i moge sie z toba o to zalozyc, a jesli ty nie jestes pewny to siejesz ferment, ze moga go zawiesic.
 
Pary ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów:
Ajax - Juventus
Liverpool- FC Porto
Tottenham Hotspur - Manchester City
Manchester United - FC Barcelona
 
Pary ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów:
Ajax - Juventus
Liverpool- FC Porto
Tottenham Hotspur - Manchester City
Manchester United - FC Barcelona
hmm poprzednia runda była kozacka, myslalem ze będą teraz większe hity a tu tak trochę... jeszcze bez emocji. Raczej łatwo wskazać faworyta w każdym meczu
 
Jestem bardzo zadowolony z losowania, bo jest możliwy finał Juventus vs Liverpool, czyli mój wymarzony.
Teoretycznie wszystkie zestawienia są na papierze do jednej bramki, bo Barcelona raczej stłamsi United, ale Ajax już udowodnił, że potrafi grać przeciwko drużynom, starającym się grać minimalistycznie i wyrachowanie, a taką z pewnością jest Juventus. Będzie meczycho, chociaż faktycznie na papierze najciekawiej się zapowiada Barcelona vs Manchester.

Szkoda tylko, że Barcelona nie trafiła na City - wtedy odpadłaby jedna z tych dwóch drużyn, którym nie życzę dojścia do finału, a tym bardziej wygrania LM :boystop:
 
Back
Top