Piłka nożna

189b1e5b-114d-428b-95ea-354658380a52.png


:siara:
 
Charlton zdobyło gola dającego zwycięstwo w doliczonym czasie gry. Po gwizdku kończącym spotkanie kibice zespołu wbiegli na murawę celebrować razem z piłkarzami. Jeden z nich się poślizgnął i wjechał na wślizgu Bielikowi w krocze. :mamed:

 
Udzielił wywiadu, że nie wyklucza transferu do Realu. Jest w PSG szczęśliwy, ale "wszystko się może zdarzyć".

Ja napalilem się na tego twitta


Czyli że dogra do końca sezonu w PSG a później zobaczymy ... łyknąłem łatwo, ale późno było;)
 
Udzielił wywiadu, że nie wyklucza transferu do Realu. Jest w PSG szczęśliwy, ale "wszystko się może zdarzyć".
Ja napalilem się na tego twitta


Czyli że dogra do końca sezonu w PSG a później zobaczymy ... łyknąłem łatwo, ale późno było;)



Jakby ten transfer doszedł do skutku to byłbym zachwycony. Mbappe to transfer na lata i fenomenalny piłkarz już teraz, a ma dopiero 20 lat.
 
Juve czeka. Po sezonie Zidane na ławce i gra w drużynie ze swoim idolem. Tak to widzę.
 
Juve czeka. Po sezonie Zidane na ławce i gra w drużynie ze swoim idolem. Tak to widzę.

Juve nie stać na ten transfer. Oni już musieli kombinować przy 110 mln euro zapłaconych za CR7, a Mbappe poniżej 250mln euro nie zostanie sprzedany. Wiem, że dla Szejków nie do końca się liczy kasa, ale wtedy łatwiej by mieli sobie radzić z FPP, dlatego tanio Mbappe nie sprzedadzą.
 
Juve nie stać na ten transfer. Oni już musieli kombinować przy 110 mln euro zapłaconych za CR7, a Mbappe poniżej 250mln euro nie zostanie sprzedany. Wiem, że dla Szejków nie do końca się liczy kasa, ale wtedy łatwiej by mieli sobie radzić z FPP, dlatego tanio Mbappe nie sprzedadzą.
Zapewniam Cię, że stać.
 


Nawet "frajerski trick" z Fify nie pomógł. Ależ przypierdolił Arkadiuszo

Ale to życie piłkarskie bywa przewrotne. Jeszcze w pazdzierniku na stracenie go skazywali, nie dawali szans po kontuzjach, a tu taaaaaaki powrót i w 3 miesiące stał się najlepszym strzelcem Napoli! Kot
 
Z początku myślałem, że chodzi o Jerome'a, ale MARCA już potwierdziła, że Kevin- Prince Boateng wypożyczony do Barcelony na najbliższe pół roku. Marketingowe faktycznie śmiech na sali, ale sportowo uważam, że będzie dobrym uzupełnieniem. Oglądając jego grę dwa sezony temu w Las Palmas na prawdę wyglądał piłkarsko świetnie. Dość powiedzieć, że w ówczesnym (spadek do segunda division w zeszłym sezonie) mocnym średniaku La Liga potrafił strzelić 10 goli pokazuje, że może i nie będzie teraz regularnie grał w miejsce Messiego, ale też nie musi być tylko statystą, czy "alibi" w składzie :fingers:
 
Ten VAR to jest jednak beka wielka. W Niemczech wałki, we Włoszech wałki a w Hiszpanii ...

DxcKumuXgAIJGMu.jpg


Ponoć komitet sędziów przyznał, że to jednak był faul, ale mogli nie mieć wystarczającej ilości rozstrzygających powtórek ... te pojawiły się po meczu :brainoverload:

ale ten gif to złoto

 
"Emiliano Sala znajdował się na pokładzie samolotu, który zaginął nad Kanałem Angielskim niedaleko Alderney, informuje BBC, a także prestiżowe dzienniki francuskie.

Samolot leciał z Nantes do Cardiff. Trwają jego poszukiwania przez ekipy ratownicze z Alderney i Guernsey, a straż przybrzeżna Wielkiej Brytania wysłała na miejsce zdarzenia dwa helikoptery. Dodatkowy problem w działaniach stanowią pogarszające się warunki pogodowe.
Prywatny samolot miał wylądować w Cardiff o godzinie 21 lokalnego czasu, jednak nie dotarł. Na pokładzie, według informacji angielskich i francuskich mediów, znajdowały się dwie osoby - pilot i Sala, który pożegnał się z kolegami z Nantes i miał rozpocząć przygodę z angielskim futbolem.
28-letni Sala był w ostatnich dniach bohaterem największego transferu w historii Cardiff City i największej sprzedaży dla Nantes. Zapłacono za niego 20 milionów funtów. Argentyńczyk w Ligue 1 wystąpił łącznie w 144 meczach, strzelając 48 bramek i zaliczając 16 asyst."
 
"Emiliano Sala znajdował się na pokładzie samolotu, który zaginął nad Kanałem Angielskim niedaleko Alderney, informuje BBC, a także prestiżowe dzienniki francuskie.

Samolot leciał z Nantes do Cardiff. Trwają jego poszukiwania przez ekipy ratownicze z Alderney i Guernsey, a straż przybrzeżna Wielkiej Brytania wysłała na miejsce zdarzenia dwa helikoptery. Dodatkowy problem w działaniach stanowią pogarszające się warunki pogodowe.
Prywatny samolot miał wylądować w Cardiff o godzinie 21 lokalnego czasu, jednak nie dotarł. Na pokładzie, według informacji angielskich i francuskich mediów, znajdowały się dwie osoby - pilot i Sala, który pożegnał się z kolegami z Nantes i miał rozpocząć przygodę z angielskim futbolem.
28-letni Sala był w ostatnich dniach bohaterem największego transferu w historii Cardiff City i największej sprzedaży dla Nantes. Zapłacono za niego 20 milionów funtów. Argentyńczyk w Ligue 1 wystąpił łącznie w 144 meczach, strzelając 48 bramek i zaliczając 16 asyst."
Właśnie o tym przeczytałem, słaba sytuacja, raczej marne szanse na przeżycie.
 
Back
Top