Piłka nożna

Pol: Brzęczek 2:0, bo już wcześniej Jerzy sobie jebnął samobója.
46676997_1922438604530186_3801739380645691392_n.jpg
 
A co Ibra psuje atmosfere w klubie? Pytam bo w United go dobrze wspominaja
Tu chyba chodzi jednak o coś innego. Pozwolę sobie wytłumaczyć to przykładem z lat młodzieńczych. W moim liceum byłem w samorządzie uczniowskim. Kiedy rada pedagogiczna miała obradować czy jakiegoś ucznia wyrzucić to musiała mieć też opinie samorządu (taki zapis w prawie szkoły). No i aby stworzyć tę opinię rozmawiałem z jego klasą, wychowawcą, przeglądałem dziennik. Klasa go uwielbiała i dobrze o nim mówiła (nawet można powiedzieć, że dobrze go wspominali bo typ od dłuższego czasu się nie pojawił), a ziomek ponad 3/4 godzin nieobecności, uwagi że robi dymy, żadnej oceny powyżej 2.

To że ktoś stwarza trudnosci nie znaczy, że jego otoczenie będzie źle go wspominać/wypowiadać się na jego temat. Wiem że ciężko przekładać młodzież na dorosłych 1:1 ale to chyba nieco podobny przypadek z tym Zlatanem.
 
A co Ibra psuje atmosfere w klubie? Pytam bo w United go dobrze wspominaja

Drużynie, która próbuje się odbudować i zażegnać kryzys, ostatnie czego potrzeba to przehypowany 37latek, którego ego już dawno wyjebało poza stratosferę, a do tego pewnie zostanie najlepiej opłacanym zawodnikiem w klubie, co może mieć duży wpływ na atmosferę.
 
Drużynie, która próbuje się odbudować i zażegnać kryzys, ostatnie czego potrzeba to przehypowany 37latek, którego ego już dawno wyjebało poza stratosferę, a do tego pewnie zostanie najlepiej opłacanym zawodnikiem w klubie, co może mieć duży wpływ na atmosferę.
Ibra przehajpowany?:korwinwhat:
 
Od Nawalki nie oczekuję cudów. Trudno oczekiwać skoro w piłce klubowej jeszcze nic nie wygrał. Liczę tylko na to, ze przewietrzy szatnie i nie da sobie wejść na głowę niektórym wkladom do koszulek.
Co smutniejsze trener przygotowania fizycznego A.Kasprzak nadal będzie w klubie. Kurwa, on na jakieś kwity na Rutkowskich, nie ma chuja we wsi.
 
Od Nawalki nie oczekuję cudów. Trudno oczekiwać skoro w piłce klubowej jeszcze nic nie wygrał. Liczę tylko na to, ze przewietrzy szatnie i nie da sobie wejść na głowę niektórym wkladom do koszulek.
Co smutniejsze trener przygotowania fizycznego A.Kasprzak nadal będzie w klubie. Kurwa, on na jakieś kwity na Rutkowskich, nie ma chuja we wsi.
A jaki długi kontrakt? Jak to pół roku o którym ktoś tam mówił to nie warto zaprzątać sobie głowy, jak dłużej to nie wyobrażam sobie żeby Nawałka nie ustawił wszystkiego po swojemu łącznie z ludźmi.
 
A jaki długi kontrakt? Jak to pół roku o którym ktoś tam mówił to nie warto zaprzątać sobie głowy, jak dłużej to nie wyobrażam sobie żeby Nawałka nie ustawił wszystkiego po swojemu łącznie z ludźmi.
2,5 roku
Adam Nawałka przejmie zespół Lecha Poznań już w poniedziałek - dowiedział się "Przegląd Sportowy". Jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego w ustalaniu ostatnich detali współpracy, były selekcjoner reprezentacji Polski, zacznie pracę w Kolejorzu po meczu z Wisłą Płock. Podpisze 2,5-letni kontrakt. Klub potwierdził negocjacje.

Oficjalne stanowisko Lecha:
Potwierdzamy, że ustalane są już tylko szczegóły 2,5-letniego kontraktu z czteroosobowym sztabem trenera Adama Nawałki. Prezentacja nastąpi dopiero po zakończeniu rozmów.
 
2,5 roku
Adam Nawałka przejmie zespół Lecha Poznań już w poniedziałek - dowiedział się "Przegląd Sportowy". Jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego w ustalaniu ostatnich detali współpracy, były selekcjoner reprezentacji Polski, zacznie pracę w Kolejorzu po meczu z Wisłą Płock. Podpisze 2,5-letni kontrakt. Klub potwierdził negocjacje.

Oficjalne stanowisko Lecha:
Potwierdzamy, że ustalane są już tylko szczegóły 2,5-letniego kontraktu z czteroosobowym sztabem trenera Adama Nawałki. Prezentacja nastąpi dopiero po zakończeniu rozmów.
W takim razie będę zaskoczony jeśli Nawałka nie postawił twardych warunków, że wszystko ma być po jego myśli i będzie współpracował ze swoimi ludźmi.
 
Pewnie, że tak. Wyobrażanie go jako jednego z TOP 3 piłkarzy na świecie to przecież była parodia. A niektórzy go jeszcze stawiali już prawie na poziomie Cristiano i Messiego w niektórych latach :mjsmile:
Hmm, ja się z takimi ocenami nie spotkałem. A już napewno o tym, że to klasa wspomnianej dwójki. Jednak do niedawna to był top10 napastników w Europie. Dobry partner dla Higuaina.
 
Ja tam Ibrę chcę w Milanie. Od jego i Thiago Silvy odejścia rozpoczął się proces upadku Milanu, który lekko się podnosi dopiero od niedawna. Obydwaj chcieli zostać, to głupie zarządzanie i pogoń za myślą "stawiamy na młodych" osłabiło Milan. Najbardziej mnie martwi, że Perez podobnie w Realu teraz gada. Jak się obudzi beż żadnego trofeum to będzie ratował zwalnianiem i zatrudnianiem trenerów, którzy będą mu usługiwać.

Ibrahimovica w MLS oglądałem(fajnie że ESP pokazuje tę ligę) i robi na mnie dalej wrażenie. Oczywiście nie jest to zawodnik na 90min, ale swobodnie może te 70min grać, czy aktualnie wchodzić z taką formą ok. 60min do gry. Zrobi różnicę.
 
W sumie póki co Milan gra w Serie A i Lidze Europy, gdzie mierzy się głównie z przeciętniakami, to akurat Ibra się może nadać, bo takim zespołom to on strzelać potrafi :fjedzia:
 
Czytaliście? Tomaszewski ma pretensje do Michniewicza, że awansował z reprezentacją na finały ME-U21

 
Sobota, 24 listopada :

(13:00) SD Eibar – Real Madryt (Eleven Sports 2 ; Łukasz Wiśniowski - Sebastian Chabiniak)
(13:00) SV Darmstadt – 1.FC Koln (Eleven Sports 3 ; Michał Mitrut)
(15:00) Udinese Calcio – AS Roma (Eleven Sports 2 ; Julian Kowalski - Dominik Guziak)
(15:30) Korona Kielce – Górnik Zabrze (nSport+)
(15:30) 1.FSV Mainz – Borussia Dortmund (C+ Sport)
(15:30) Bayern Monachium – Fortuna Dusseldorf (Eleven Sports 1 ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(15:30) VfL Wolfsburg – RB Lipsk (Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut - Tomasz Ćwiąkała)
(16:00) West Ham United – Manchester City (C+ Sport 2 ; Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny)
(16:15) Valencia CF – Rayo Vallecano (C+ Now)
(17:00) TSV Hartberg – Red Bull Salzburg (Sportklub ; Adam Kotleszka)
(17:45) GKS Tychy – GKS Katowice (Polsat Sport Extra)
(18:00) Lech Poznań – Wisła Płock (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD ; Bartosz Gleń – Maciej Murawski)
(18:00) Juventus Turyn – SPAL 2013 (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki - Piotr Czachowski)
(18:30) Tottenham Hotspur – Chelsea Londyn (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)
(18:30) SD Huesca – Levante UD (nSport+)
(18:30) Schalke 04 Gelsenkirchen – 1.FC Nurnberg (Eleven Sports 3 ; Julian Kowalski - Sebastian Chabiniak)
(18:30) NAC Breda – Ajax Amsterdam (Polsat Sport News)
(20:30) Cracovia – Śląsk Wrocław (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Grzegorz Mielcarski)
(20:30) Inter Mediolan – Frosinone Calcio (Eleven Sports 1 ; Piotr Dumanowski - Dominik Guziak)
(20:45) Atletico Madryt – FC Barcelona (C+ Sport 2, C+ 4K Ultra HD)
(20:45) PSV Eindhoven – sc Heerenveen (Polsat Sport News)
(21:00) River Plate Buenos Aires – Boca Juniors Buenos Aires (Sportklub ; Marcin Grzywacz – Julian Kowalski)

Niedziela, 25 listopada :

(12:00) Athletic Bilbao – Getafe CF (Eleven Sports 2 ; Marcin Pawłowski - Marcin Gazda)
(12:30) Parma FC – US Sassuolo (Eleven Sports 3 ; Michał Mitrut - Mikołaj Kruk)
(13:00) Pogoń Szczecin – Miedź Legnica (C+ Sport ; Bartosz Gleń – Maciej Murawski)
(13:30) SSV Jahn Regensburg – FC St. Pauli (Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski)
(14:30) Bournemouth AFC – Arsenal Londyn (C+, C+ 4K Ultra HD ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)
(14:30) Feyenoord Rotterdam – FC Groningen (Polsat Sport Extra)
(15:00) SSC Napoli – Chievo Verona (Eleven Sports 2 ; Piotr Dumanowski - Dominik Guziak)
(15:30) KGHM Zagłębie Lubin – Legia Warszawa (C+ Sport ; Robert Skrzyński – Marcin Baszczyński)
(15:30) SC Freiburg – Werder Brema (Eleven Sports 4 ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(16:15) Sevilla FC – Real Valladolid (Eleven Sports 3 ; Łukasz Wiśniowski - Sebastian Chabiniak)
(17:00) Wolverhampton Wanderers – Huddersfield Town (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)
(17:00) Sparta Praga – FK Jablonec (Polsat Sport News)
(18:00) Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok (C+, C+ 4K Ultra HD ; Rafał Wolski – Krzysztof Przytuła)
(18:00) Borussia Monchengladbach – Hannover 96 (C+ Sport)
(18:00) Lazio Rzym – AC Milan (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Mateusz Święcicki - Piotr Czachowski)
(18:30) Espanyol Barcelona – Girona FC (nSport+)
(20:30) Genoa CFC – Sampdoria Genua (Eleven Sports 1 ; Piotr Dumanowski - Dominik Guziak)
(20:45) Villarreal CF – Real Betis (Eleven Sports 2 ; Marcin Pawłowski - Tomasz Ćwiąkała)
(23:15) Atlanta United – New York Red Bulls (Eurosport 1)
 
Zero zdziwienia. Spotkania, które Solari wygrał były tymi samymi co nawet Julen by wygrał. Szczęście dopisywało, a dziś się skończyło. Może Sergio nie wziął zalecanej dawki lekarstw?:crazy:
 
Wszyscy krytykują Courtouis, a przecież w tym meczu on wiele razy uratował dupę Realowi, to śmiało mogło być 5-0...
Ciekawe jakby mecz się potoczył, gdyby Benzema trafił do bramki po minięciu bramkarza na początku spotkania.

To co, po sezonie Pochettino? Jestem za, jakby jeszcze udało się Kane zabrać to byłbym wniebowzięty, ale z tym wrednym żydkiem z Tottenhamu bardzo ciężko się negocjuje i jak odda jednego, to z pewnością nie puści drugiego.
 
To co, po sezonie Pochettino? Jestem za, jakby jeszcze udało się Kane zabrać to byłbym wniebowzięty, ale z tym wrednym żydkiem z Tottenhamu bardzo ciężko się negocjuje i jak odda jednego, to z pewnością nie puści drugiego.

Kejn w Realu i już mogę na poważnie przerzucić się na Barcelonę ;)
 
Back
Top