Piłka nożna

Podobnie jak Hajto. Uważa się za Boga futbolu i wozi się jak murzyni na bronxie, a nie jest nawet w TOP 10 obrońców Polski.
A hajto to kiep chyba rzeczywiście jeszcze większy niż ten Grabara. Najgorszy typ człowieka, głupi ale ma o sobie wyjebane zdanie.
 
Hajto to dzban i trzeba go gasić jak te pety co szmuglował. Wichniarka mają z młodych, a nawet już Rokoko lepszy od mądrości truskawki.
 
Jurek jednak twierdzi, że za Klicha. Swoja drogą Żurkowski gdzieś tam kręci się w Portugalii, może zdąży dobiec i zagrać końcówkę :mamed:
Pewnie został powołany, bo się Brzęczkowi z jedzeniem pomylił.
---
A tymi zmianami Brzęczek wszedł do mojego top 3 mniej lubianych trenerów reprezentacji.
 
kurwa juz jeden byl co bronil remisow, i wiadomo jak skonczyl, teraz brzeczek czego tu bronic 11na10 a ten zamiast piatka wstawic to robi zmiany z dupy
 
a idz w pizdu. Przypomnial mi sie mecz z Japonia. Wiadomo dlaczego Klich zszedl. Chlop nie dal by rady grac takiego gowna jak w koncowce
 
Niby w porownaniu do wczesniejszych spotkan, tragedii nie bylo, ale powiedzmy sobie szczerze, ze z taka gra na boisku i z taka bojazliwoscia na lawce trenerskiej to nie ma co liczyc na jakies ladne spotkania. Gramy pilke sytuacyjna - jak wyjdzie to wyjdzie, a jak nie to trudno...
 
Mam mieszane uczucia trochę co do tej reprezentacji, nawalka bardzo długo testował i bardzo duża ilość piłkarzy. Brzeczek rzucony odrazu na głęboką wodę 2 remisy 2 porażki z top drużynami. Mam mega zagwozdke co o tym wszystkim myśleć.
 
Ten karny trafil sie nam w dobrym momencie, Portugalia juz zaczela troche podkrecac śrube i nas ustawiac w tym meczu.Danilo swietnie zagrał głowa :facepalm: i dostalismy prezent od niego i sedziego, sam karny w wersij soft , kontakt z pilka praktycznie bez zachaczenia o nogi rywala , reka leciutko polozona na ramieniu byla decydujaca, nawet nie bylo szarpniecia. Karny ok ale czerwona kartka mocno dyskusyjna.
 
sedzia :

ty kutasie ty, oj chuju chuju

Brzeczek jest do wyjebania :kis:

i brawo dla mlodziezowki :antonio:

2018-11-20_233302.jpg


 
Polecam obejrzeć końcówkę (od 2:30). :mamed:



Gdyby ktoś się zastanawiał do czego Wuja pił:



EDIT: Na innym nagraniu widać jeszcze reakcję Kołtonia i Bożydara:



Dse5c8pW0AEeLlJ.jpg
 
Last edited:
Back
Top