Piłka nożna

No ja pierdolę co za kurewskie pomioty sędziowskie, żeby wam padalce jedne kuśka już nigdy nie dygnęła.
 
Ale ten Kurzawa to gość.Co do meczu Lech-Legia to walkower i -3 na start kolejnego sezonu i bylbym zadowolony..ale pewnie jakaś grzywna bedzie i.tyle
 
Fajna liga, że o mistrzostwie nie decydują umiejętności piłkarskie, a grupa goryli na trybunach :stevecarell:

No i gniazdowy krzyczący podczas tych wydarzeń: "Nie ma jebanej opcji, by ten mecz dokończyć" dopełnia tę farsę. Banda cip w tej ekstraklasie.
 
Smutny koniec sezonu. Szkoda, że o obsadzie pucharów zadecydowały okoliczności pozasportowe. O padalcach z Poznania to już nawet nie ma co mówić:facepalm:
 
Czy przypadkiem gdyby Wisla Plock dostala walkowera za wtargniecie kibicow Jagi na boisku to Lech nie bylby po za pucharami?

@Hang @cruor bez przesady Legia miala 2-0 i z 15 min do konca raczej by dowiezli.
 
Ludzie masowo próbują zaliczyć test na bycie kibicem po moim wpisie, ale spiker informuje ich, że start zaliczenia dopiero po gwizdku kończącym spotkanie :DC:



@dssport
Wiadomo, że nikłe były szanse, ale mimo wszystko nie powinno się to tak zakończyć.
 
Ludzie masowo próbują zaliczyć test na bycie kibicem po moim wpisie, ale spiker informuje ich, że start zaliczenia dopiero po gwizdku kończącym spotkanie :DC:



@dssport
Wiadomo, że nikłe były szanse, ale mimo wszystko nie powinno się to tak zakończyć.

oczywiscie, ze nie. Ale niestety dalej debile rzadza nasza pilka.

Ale Malarz to jest gosc. Mega charakter zajebiste umiejetnosci i jeszcze ten wywiad teraz
 
Czy przypadkiem gdyby Wisla Plock dostala walkowera za wtargniecie kibicow Jagi na boisku to Lech nie bylby po za pucharami?

@Hang @cruor bez przesady Legia miala 2-0 i z 15 min do konca raczej by dowiezli.
Ja tam głównie cały czas piję do varyfikacji drugiego gola Jose.
Cd. Lecha to bardziej mam na myśli buractwo i psucie spotkania. Wiadomo, że tak czy inaczej Legia by wygrała.
 
Ludzie masowo próbują zaliczyć test na bycie kibicem po moim wpisie, ale spiker informuje ich, że start zaliczenia dopiero po gwizdku kończącym spotkanie :DC:



@dssport
Wiadomo, że nikłe były szanse, ale mimo wszystko nie powinno się to tak zakończyć.

Myśleli, że są na dożynkach.. a radość jak po mistrzostwie :mjsmile:
 
Ja tam głównie cały czas piję do varyfikacji drugiego gola Jose.
Cd. Lecha to bardziej mam na myśli buractwo i psucie spotkania. Wiadomo, że tak czy inaczej Legia by wygrała.
Jest w zasadach, ze sprawdzaja cala akcje wiec sprawdzili. Sam nie widzialem tej weryfikacji bo akurat na Legie przelaczylem. Ale podobno byl tam faul?
 
Jest w zasadach, ze sprawdzaja cala akcje wiec sprawdzili. Sam nie widzialem tej weryfikacji bo akurat na Legie przelaczylem. Ale podobno byl tam faul?
Przebitka, najpierw trafił w piłkę, a potem jak gracz Jagi wpadł mu pod nogi to lekko nadepnął mu na stopę, ale piłka już była daleko i nie miało to żadnego wpływu na akcję...no ostatecznie okazało się jednak, że miało :p

Jeśli takie zagrania to faule to ja pierdole ten sport i skupiam się na curlingu.
 
Przebitka, najpierw trafił w piłkę, a potem jak gracz Jagi wpadł mu pod nogi to lekko nadepnął mu na stopę, ale piłka już była daleko i nie miało to żadnego wpływu na akcję...no ostatecznie okazało się jednak, że miało :p

Jeśli takie zagrania to faule to ja pierdole ten sport i skupiam się na curlingu.

Problem jest taki, że to co kiedyś było czystym wślizgiem dziś jest faulem. Górnik na Jadze tak strzelił nieuznana bramke. Żurkowski czysty wślizg w piłkę ale przewrócił się przez niego obrońca i chuj faul.

To samo co teraz odpierdala się z gwizdaniem rąk. Kiedyś ręką to ręką, a dziś jest tyle wykładni i interpretacji że ciężko nadążyć kiedy ta ręka jest, a kiedy nie. Szczególnie, że w dwóch niemal identycznych sytuacjach sędzia raz gwiżdże tak a raz inaczej.
 
haha czytam teraz tłity mateuszów borków i tym podobnych i żaden się nie przyzna, ze niefetowanie ewentualnego mistrzostwa to jednak był dobry pomysł.

Za każdym razem jak się rozpoczyna dyskusja na temat kibiców PL to powinna być puszczana ich definicja :

0:48


czekam teraz na komentarze, ze "no przecież to było tylko trzech czy czterech bandytów a reszta przyszła dopingować":mjsmile:
 
Last edited:
Jest w zasadach, ze sprawdzaja cala akcje wiec sprawdzili. Sam nie widzialem tej weryfikacji bo akurat na Legie przelaczylem. Ale podobno byl tam faul?
W c plus Pan Sławek też twierdzi, że chuj nie faul.
Pierdolony chujsław mecz zabił.
 
Kownacki też strzela. Nasi w Serie A ostatnio dobrze się mają. Milik, Zieliński, Kownacki, Bereszyński, Zieliński, Linetty - kupa siły naszej repry stamtąd idzie. Może to dobry kierunek w przyszłości dla takiego Żurkowskiego czy Szymańskiego.

 
Kownacki też strzela. Nasi w Serie A ostatnio dobrze się mają. Milik, Zieliński, Kownacki, Bereszyński, Zieliński, Linetty - kupa siły naszej repry stamtąd idzie. Może to dobry kierunek w przyszłości dla takiego Żurkowskiego czy Szymańskiego.




serie A bardzo dobry kierunek dla nas. Niestety prawda jest też taka, ze to nawet w połowie nie jest taka sama silna liga jak kiedyś.
 
Back
Top