Piłka nożna

DdVug8uW0AEvlrw.jpg

I to ta europejska piłka?! Ale bydło, pewnie lisciami dupe podcieraja... :mamed:
dzieci sie podusily , trzeba by Hajty spytac ilu padlo ha ha
 
Ponoć na finale Ligi Mistrzów... Nie będzie kompletu :wow:

Problemy, jakie istnieją w związku z podróżą i zakwaterowaniem w Kijowie w okresie finału Ligi Mistrzów, sprawiają, że kolejni kibice rezygnują z wyjazdu na Ukrainę. Klub już uruchomił listę rezerwową socios po tym, jak zaczął dostawać zwroty wylosowanych wejściówek. To samo miało miejsce w przypadku Liverpoolu, który wczoraj poinformował, że rozpoczął rozmowy z fanami z listy rezerwowej od miejsca 720. Największym zaskoczeniem były jednak zwroty ze strony zawodników Los Blancos, którzy także nie potrafili rozdysponować w pełni dostępnych biletów wśród rodziny, przyjaciół i znajomych. Przy poprzednich finałach w Lizbonie, Mediolanie i Cardiff nie było takiej sytuacji, a wręcz słychać było z szatni, że oferta ze strony klubu dla głównych aktorów widowiska była za mała.

W niedawnym komunikacie poinformowano, że pierwsza drużyna, która w rozumieniu klubu składa się w tym sezonie z 24 zawodników, sztabu szkoleniowego, sztabu medycznego oraz pracowników, którzy pomagają grupie na co dzień w Valdebebas, otrzymała w sumie 800 biletów. Wiadomo już, że ich spora część nie zostanie wykorzystana. Co więcej, coraz więcej wskazuje na to, że na Stadionie Olimpijskim nie będzie kompletu, co będzie wielką sensacją przy tego typu spotkaniu.
 
:mjsmile:
Bo w Anglii nie ma ciągłych bluzgów w stronę rywala, a we Włoszech nie odpalają piro, zwłaszcza w Neapolu.

Idź chłopie podszkolić nieco języki, bo żyjesz w mentalnym ciemnogrodzie.

BTW dzicz podcierająca dupsko liśćmi zepsuła dzisiejszy finał. Gdzie byli prawdziwi koneserzy, mecenasi futbolu? :DC:

Kolego, skoro rozumiesz jedynie przekleństwa z tych języków to chyba średnio jest się czym chwalić. I bardzo lubie taką postawę pt. tam też jest bydło więc jestem usprawiedliwiony, pasuje do całej twojej wieśniackiej kreacji chłopcze :)
 
Kolego, skoro rozumiesz jedynie przekleństwa z tych języków to chyba średnio jest się czym chwalić. I bardzo lubie taką postawę pt. tam też jest bydło więc jestem usprawiedliwiony, pasuje do całej twojej wieśniackiej kreacji chłopcze :)

Powiem ci chłopie, że jesteś mega ograniczonym gościem i niestety widać to w każdym poście. Obrałeś sobie pewien prymitywny typ wypowiedzi polegający na uogólnianiu, generalizowaniu i szufladkowaniu adwersarza i sztywno się tego trzymasz. Niestety postawa dość powszechna w dzisiejszym świecie, gdzie byle parobek z własnymi przemyśleniami forsuje je jako prawdę objawioną i jedyny słuszny schemat. Swego czasu charakteryzowała drobnomieszczaństwo wyjeżdżające do większych ośrodków.

Także szanowny atencjuszu, kompromituj się dalej. Powyższą twórczością jedynie utwierdzasz w przekonaniu, że po drugiej stronie siedzi zwykły paź szukający poklasku, który gówno wie o świecie. :kis:
 
Powiem ci chłopie, że jesteś mega ograniczonym gościem i niestety widać to w każdym poście. Obrałeś sobie pewien prymitywny typ wypowiedzi polegający na uogólnianiu, generalizowaniu i szufladkowaniu adwersarza i sztywno się tego trzymasz. Niestety postawa dość powszechna w dzisiejszym świecie, gdzie byle parobek z własnymi przemyśleniami forsuje je jako prawdę objawioną i jedyny słuszny schemat. Swego czasu charakteryzowała drobnomieszczaństwo wyjeżdżające do większych ośrodków.

Także szanowny atencjuszu, kompromituj się dalej. Powyższą twórczością jedynie utwierdzasz w przekonaniu, że po drugiej stronie siedzi zwykły paź szukający poklasku, który gówno wie o świecie. :kis:

Tak, tak wyszedłeś na buraka i próbujesz odwrócić kota ogonem. Cóż, forsować sobie możesz dalej, że esencją polskiej piłki jest zjebanie mentale twoje i tobie podobnych, zapewne lżej Ci się z tym żyje. I kolejny raz trafiłeś jak chujem o rynne z tymi swoimi spekulacjami - najpierw piwsko i kanapa a teraz jakieś drobnomieszczaństwo wyjeżdzające do większych ośrodków lol. Nie dość, że zrobiłeś z siebie parodie kibica to na koniec i wyszła sławetna "warszafka" czyli niedojebanie życiowe pomieszane z poczuciem wyższości bo twoi starzy sparzyli się w dużym mieście xD Co za frajer.
 
Tak, tak wyszedłeś na buraka i próbujesz odwrócić kota ogonem. Cóż, forsować sobie możesz dalej, że esencją polskiej piłki jest zjebanie mentale twoje i tobie podobnych, zapewne lżej Ci się z tym żyje. I kolejny raz trafiłeś jak chujem o rynne z tymi swoimi spekulacjami - najpierw piwsko i kanapa a teraz jakieś drobnomieszczaństwo wyjeżdzające do większych ośrodków lol. Nie dość, że zrobiłeś z siebie parodie kibica to na koniec i wyszła sławetna "warszafka" czyli niedojebanie życiowe pomieszane z poczuciem wyższości bo twoi starzy sparzyli się w dużym mieście xD Co za frajer.
I kto to pisze? Domorosły omnibus futbolowy, który żeni kity o jakiś wyjazdach do Neapolu i stadionowej kulturze na Wyspach XD

Zaś z tymi spekulacjami to się kasztanie ośmieszasz po stokroć:
(...) bo twoi starzy sparzyli się w dużym mieście xD Co za frajer.
Dla mnie takie opinie jak min. QŃia są esencją patologii piłki. Wielcy kurwa kibice od skandowania kurw na przeciwników na stadionach, rac, zapierdalania innym szalików (takie trofeum... inne patoziomy pewnie pomnik na ośce postawią) i całej tej śmiesznej fanatycznej otoczki. I to wszystko doprawione sosem z pierdolonych paralityków na boisku, nie potrafiących prosto kopnąć piłki. W zasadzie to się to jakby uzupełnia, współgra. I to definiowanie kto jest kibicem - nie jeździsz to nie jesteś :D
To Ty się nie popłacz, że większość ludzi śmieszą i mają wyjebane w te prawilne kodeksy kibicowskie, które prezentujesz prymitywna amebo.

Także jesteś ostatnią osobą, która będzie mnie tu pouczać. :kis:

PS wbij sobie w ten zakuty łeb, że pisanie w każdym kolejnym poście słowa "frajer, burak, ameba, prymityw" nie czyni cię mądrzejszym, ale rozumiem, że lubisz poczuć się pewniej wizualizując sobie rozmówcę. W normalnej rozmowie zarobiłbyś w turban, wciągnął gila i zawinął na pięcie, a tu masz możliwość pokazania jaki ty jesteś kozak. Śmieszne i żałosne zarazem.
 
W normalnej rozmowie zarobiłbyś w turban, wciągnął gila i zawinął na pięcie, a tu masz możliwość pokazania jaki ty jesteś kozak. Śmieszne i żałosne zarazem.

To chyba najbardziej nietrafiona z twoich debilnych spekulacji internetowy napinaczu. Ale żyj dalej w świecie złudzeń, żegnam i kończę tę dyskusję :kis:
 
Payet, Coman, Lacazette, Rabiot, Martial, Sissoko - żaden z nich nie zmieścił się na liście Deschampsa :benny: Potencjał piłkarski tego kraju jest niebywały. Może by nam odstąpili ze dwóch :hi:
 
Payet, Coman, Lacazette, Rabiot, Martial, Sissoko - żaden z nich nie zmieścił się na liście Deschampsa :benny: Potencjał piłkarski tego kraju jest niebywały. Może by nam odstąpili ze dwóch :hi:
Cudze chwalicie, swego nie znacie: Pawełek, Sadlok, Wołąkiewicz, Piesio, Korzym, Cetnarski, Trochim, Mójta, Angielski, Burliga, Wlazło, Małecki - u nas też potencjał odpalonych jest niesamowity :werdum:
 
Ciągnie swój do swego:mamed:

Ty, to przynajmniej nie walisz ściemy, że chodzisz na mecze, więc mogę zrozumieć twoje posty, a koniu to chyba z piwnicy nie wychodzi:śmiech:
:mjsmile:
Oho. Koleś przed chwilą wytykał mi brak kultury i chamstwo, a teraz wyskakuje z jakąś piwnicą... ależ cię chłopie zabolał ten Real.


Człowiek uczy się, zdobywa wysokie wykształcenie, czyta książki i później widzi takie wypociny. Trzy ostatnie wpisy tego gościa, ciągłe bluzganie na innych użytkowników, po prostu brakuje innych argumentów. Takimi ludźmi nie ma co się przejmować, odpowiadam ostatni raz, bo przedostatnio starałem się nauczyć użytkownika @QŃ. trochę j.polskiego z którym wątpliwej jakości rozmówca ma problem. I przestrzegam przed jakąkolwiek interakcją, bo po prostu zniży was do swojego miernego poziomu. A na każdą merytoryczną wypowiedź odpowie "cipa, piźdza, przygłup" bo tak tylko umie.
Kilka stron wcześniej przestrzegałeś innych przed "jakąkolwiek interakcją" ze mną, a teraz będziesz zaczepiał w co drugim poście? Członek Aguila Blanc, który nie ma szczęścia w losowaniu. O jak parskłem. XD
Jeszcze jasnowidz będzie oceniał mój kibicowski staż. Przekomiczny jesteś. :DC:
 
Payet, Coman, Lacazette, Rabiot, Martial, Sissoko - żaden z nich nie zmieścił się na liście Deschampsa :benny: Potencjał piłkarski tego kraju jest niebywały. Może by nam odstąpili ze dwóch :hi:
Coman, Rabiot i chyba Martial są na liście rezerwowej. Ale Martial to ma zjazd formy nieprawdopodobny, częściowo kontuzje i niestety też pozaboiskowe życie. Payet pewnie przez kontuzję nie jedzie, wrócił na własne życzenie na finał LE i coś ponownie strzeliło. Sissoko bez formy, też tylko ława od dłuższego czasu i kilka minut. Coman też kontuzja, nie wiem co z Rabiotem bo meczów PSG nie oglądam.
Właśnie to jest to zdecydowanie Deschampsa, nie grasz regularnie/kontuzja to nie jedziesz. Kuba wczoraj padł ponownie na murawę, a wszedł na 10minut. Na mundial pewnie pojedzie, będzie dawał z siebie wszystko, ale to nie jest forma na MŚ co nie znaczy, że nie będzie się wyróżniał, bo to taki typ człowieka. Nawałce chyba jednak brakuje czasem jaj. Na mundial zabierze 23, a grać będzie 14(?) pewniaków co grają zawsze i nie zaryzykuje.
 
Coman, Rabiot i chyba Martial są na liście rezerwowej.
Wiem, że są. Tym faktem chciałem podkreślić jaką głębię kadrową ma Francja. Zwłaszcza w ofensywie. Byłem bardzo zdziwiony, że po bardzo dobrym sezonie w Arsenalu nie ma Lacazette'a, ale potem patrzę na powołanych napastników i w sumie to rzeczywiście nie ma, gdzie go tam wcisnąć, bo każdy z wybranych się broni. Rabiot fajny sezon, ale na środku też ma olbrzymią konkurencję w kadrze.
 
Back
Top