Piłka nożna

W końcu Pogoń 4pkt nad spadkową, więc trochę spokoju. A Śląsk tragedia, z taką grą do końca sezonu będą mieli gacie o utrzymanie.
 

@QŃ. już w pociągu czy tylko w internecie szczkasz?

Nie każdy siedzi u mamusi na garnuszku synek i ma na tyle absorbująca robotę jak skręcanie długopisów, żeby w środku tygo pozwolić sobie na całodniowy wypad, w dodatku zaraz po świętach. Podrośniesz to ogarniesz temat ty nasz internetowy chuliganie. :mamed:
 
Nie każdy siedzi u mamusi na garnuszku synek i ma na tyle absorbująca robotę jak skręcanie długopisów, żeby w środku tygo pozwolić sobie na całodniowy wypad, w dodatku zaraz po świętach. Podrośniesz to ogarniesz temat ty nasz internetowy chuliganie. :mamed:
Czyli tak jak myślałem.
:beczka:
 
Osrałem zbroję i siedzę w robocie.
:mjsmile:


PS protezka na ryj i komin przygotowane?

:rutekajak:

depositphotos_89296426-stock-photo-masked-thief-sitting-in-front.jpg
 
Jak LEchia spadnie to faktycznie najlepszy stadion w 1 lidze,jescze brakuje Slaska do kompletu
Szkoda, że Górnik postanowił się wylamac i awansował, tak by już były 3 konkretne stadiony. Warto też odnotować, że peszkin może być jedynym piłkarzem z 1 Ligii na mundialu :jjsmile:
 
@Matszo92 poinformuj kolegów dzbanów od transparentu, że się kurwa skompromitowali wywieszając go w barwach Śląska. Legia ma barwy czerwono-biało-zielone. :homer:
 
Jeszcze nie dawno co poniektórzy chcieli go wymienić na Neymara z dopłatą. :beczka:
Namieszali mu w głowie tym transferem. A ja nie jestem pewny, czy chciałby pracować ponownie z Mou, albo co gorsza rozpoczynać projekt z Emerym. Cieszę się, że odzyskał blask, bo co do tego, że pracuje na 200% nigdy nie miałem wątpliwości. Co do Neymara to dalej jest rozkapryszonym dzieciakiem, szkoda czasu na takiego kogoś w Realu.

Wczoraj Iker zagrał 1000 mecz w swojej karierze, bardzo mnie uradowała wieść, że profil Realu pogratulował mu tego osiągnięcia. Legenda. //Staram się uczyć tego hiszpańskiego więc jeszcze dodam nowe słówko, które wczoraj poznałem nt. Ikera: el Genio :)
 
Większość piłkarzy tam kurwa głową ledwie dosięga, a on z tej wysokości strzela bramkę przewrotką. Król, cesarz, mistrz :pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray:
 
Back
Top