Piłka nożna

Nawałka uparł sie na te wahadła jak głupi a my nie mamy tam kim grać. To nie jest ustawienie dla nas

Lewa Bereszyński, prawa Piszczek i to by może jakoś hulało. Tylko jak do wahadłowych z boków dochodził czy Grosicki czy Zieliński to częśto nie mieli komu zagrać, brakowało naszych w niektórych sektorach.
 
Nikt nie skomentuje faktu, że Nawałka testował wczoraj przez prawie pełne 90 minut Jędrzejczyka... na wahadle ? :mjsmile:
 
Nikt nie skomentuje faktu, że Nawałka testował wczoraj przez prawie pełne 90 minut Jędrzejczyka... na wahadle ? :mjsmile:
Tu nie ma co komentować, tu trzeba na mszę dawać :DC:

Generalnie Nawałka chyba pogubił się w dopasowywaniu ludzi pod swoje 3-5-2:

Piszczek - idealny na wahadło, męczył się na środku obrony
Jędza - jeśli już, to lepiej jako zmiennik na środek, a nie na wahadło
Kurzawa - w obronie jest słaby, pilnując tyłów nie bardzo ma możliwość wykorzystania swojej kreatywności np. na skrzydle, czy ze środka. dobrze, że mógł pokazać się z SFG
Frankowski - j.w., za bardzo pilnował tyłów, nie umiał się odnaleźć na wahadle. moim zdaniem to idealny zmiennik dla Grosika, który sił ma na max 60 minut... Frankowski jest szybszy od Grosika i moim zdaniem czasem fajnie mógłby zagrać Nawałka zmieniając np. Grosika i Kubę na Kurzawę i Frankowskiego. Jeden zrobi SFG, drugi go wykorzysta ;)

Tu przykład - Franek wyprzedza zwinnego, silnego murzyna na pięciu metrach, obiega go i jeszcze zwalnia, żeby czorny zdążył sfaulować :mamed: a Rafał potem piłeczka na nos Lewemu lub Glikowi :dobry:
 
Mój skład i ustawienie na mundial; z trójką (3-5-2) i z czwórką (4-4-2) z tyłu:

Minus 3-5-2 to Grosicki na wahadle, no ale wiadomo - musi być.

16c35dba-a8a6-4055-bf11-2859ac3ae8b6.png
a00cb28d-8ffd-4102-ada8-2309792b3028.png
 
Mój skład i ustawienie na mundial; z trójką (3-5-2) i z czwórką (4-4-2) z tyłu:

Minus 3-5-2 to Grosicki na wahadle, no ale wiadomo - musi być.

16c35dba-a8a6-4055-bf11-2859ac3ae8b6.png
a00cb28d-8ffd-4102-ada8-2309792b3028.png

Ja dałbym Cionka zamiast Pazdana. Thiago obok Glika to inny zawodnik niż bez Kamila u boku. No i co by nie mówić, to Cionek ma potencjał na powstrzymanie Dybali, a Pazdan co najwyżej na bycie objechanym przez Piątka, Carlitosa czy Gjytkjaera :D
No i Nawałka grając 4-4-2 zagra pewnie na dwóch DM, a Zieliński jako fałszywy napastnik za Lewym, chyba że Milik wróci do formy sprzed kontuzji.
 
Last edited:
No i Nawałka grając 4-4-2 zagra pewnie na dwóch DM, a Zieliński jako fałszywy napastnik za Lewym, chyba że Milik wróci do formy sprzed kontuzji.
Pewnie tak, ale mam nadzieję, że jednak Milik będzie gotowy do gry i zagramy na dwóch nominalnych napastników, bo Zieliński daje zdecydowanie więcej na środku pomocy.
 
Dla mnie Laskowski Top 1

Laskowski owszem, w TVP zdecydowanie najlepszy, ale Żewłak bez życia zupełnie. Dałbym mu jakiegoś bardziej wyszczekanego piłkarza, np. Świra:
- Niestety, po niezłym meczu przegrywamy 1:2 z Kolumbią, proszę państwa.
- Dwie bramki za mało, piękny kawalerze.
A najlepiej Strejlaua. Co jak co, ale konkretnej analizy w trakcie meczu miło posłuchać.
 
Laskowski owszem, w TVP zdecydowanie najlepszy, ale Żewłak bez życia zupełnie. Dałbym mu jakiegoś bardziej wyszczekanego piłkarza, np. Świra:
- Niestety, po niezłym meczu przegrywamy 1:2 z Kolumbią, proszę państwa.
- Dwie bramki za mało, piękny kawalerze.
A najlepiej Strejlaua. Co jak co, ale konkretnej analizy w trakcie meczu miło posłuchać.
strejlau zawsze na propsie.
 
Ogólnie to szkoda, że Polsat nie ma tych mistrzostw. Euro oglądało mi się u nich naprawdę dobrze. Wywiady, relacje z obozu, każdy mecz miał kilka powtórek. Ekipy z Polsatu dużo fajniej się słucha - Borek, Kowalski, Pełka, Kołtoń, Iwanow, Hajto, Pełka, Feddek- wszyscy są pasjonatami futbolu. Śledzą ligi, dysponują dużo większą wiedzą niż zdechlaki z tvp.
 
Laskowski owszem, w TVP zdecydowanie najlepszy, ale Żewłak bez życia zupełnie. Dałbym mu jakiegoś bardziej wyszczekanego piłkarza, np. Świra:
- Niestety, po niezłym meczu przegrywamy 1:2 z Kolumbią, proszę państwa.
- Dwie bramki za mało, piękny kawalerze.
A najlepiej Strejlaua. Co jak co, ale konkretnej analizy w trakcie meczu miło posłuchać.
Ja bym widział w duecie z Laskowskim Andrzeja Iwana . Strejlau podobny poziom w analizach co Iwan tylko trzeba nie dać mu się rozkręcić ;)
chyba jeśli porównasz go z żewłakowem. gość mnie strasznie irytuje.
Każdy ma swojego ulubieńca :)
 
Last edited:
Prawie pojechałem do Kijowa....

"We regret to inform you that, as a result of the lottery, your ticket application for the UEFA Champions League™ Final Kyiv 2018 has not been successful."

Ktoś próbował i się dostał?
 
Ogólnie to szkoda, że Polsat nie ma tych mistrzostw. Euro oglądało mi się u nich naprawdę dobrze. Wywiady, relacje z obozu, każdy mecz miał kilka powtórek. Ekipy z Polsatu dużo fajniej się słucha - Borek, Kowalski, Pełka, Kołtoń, Iwanow, Hajto, Pełka, Feddek- wszyscy są pasjonatami futbolu. Śledzą ligi, dysponują dużo większą wiedzą niż zdechlaki z tvp.
Pełka 2x i do tego z Canal+
 
Back
Top