Piłka nożna

Puste trybuny wynikaja z faktu ze w Egipcie juz nie raz i nie dwa dochodzilo do dantejskich scen na trybunach. Niestety puste trybuny bardzo obnizaja atrakcyjnosc i odbior meczu
 
ktoś napisał na media2.pl o przetargach :

To już pewne:
Ekstraklasa trafia do Polsatu, angielska do Eleven a hiszpańska do c+
Mam info z pierwszej ręki od ludzi związanych z przetargami
 
DTF0B_LVAAEs_ez.jpg


hector bellerin- arsenal.

a ja cały czas ślepo wierzyłem, że ten biedny, rudy conor chodzi po sklepach sam...
 
Wiecie kto pokazuje Ligę Europy w przyszłym sezonie ? :lol:
Ehh a dopiero co skończylem czytać książkę o Realu Orłowskiego bodajże. Jak spaść to z wysokiego konia. Fatalny sezon jak na razie, a takie psg samo się nie ogra. Teraz mają bliżej do strefy spadkowej niż do 1 msc:crazy:


Ale gol dla villarealu -pierwsza klasa, chociaż chyba po spalonym :p
 
Niemożliwy jest ten sezon. Tak źle po takim obiecującym początku w SuperPucharze. Trzeba się pogodzić z tym, że w tym sezonie jest ciężko, uratować co się da(tzn. Ligę Mistrzów na następny sezon) i po prostu zrobić porządki w szatni. Czas Zidane'a jest policzony, za dużo wpadek i nawet nie wie jak to ogarnąć.

@cruor książka Orłowskiego jest naprawdę ok, ale to co napisał Ball Phil w "Królewskiej Histori....." albo typowo analitycznie Mandis w "Strategii sukcesu." to jest cud, miód i orzeszki.
 

Ta Barcelona z Ekwadoru to bardzo przeciętna drużyna. Nawet bardziej przeciętna niż cała liga, a i poziom każdej z lig w Ameryce Płd nie jest za wysoki. Kiedyś uważano za mocne ligi Brazylię, Argentynę ale problemy zewnętrzne spowodowały, że nawet istotne po części(ba, czasem premie były gorsze niż za puchar krajowy) Libertadores stało się zbieraniną kopaczy. Sęk w tym, że piłkarzy z talentem im nie brakuje, ale stracili za dużo przez układy, korupcje itp.

To jak się czasem nie chce i jak wpływa na piłkarzy brak motywacji niech przedstawi mecz 1/4 finału CL z zeszłego roku. River Plate przegrało pierwszy mecz 0-3 z cieniutkim Jorge Wilstermann z Boliwii(liga jeszcze gorsza) na stadionie, który mimo wszystko jest jak spora część Boliwii wysoko n.p.m., ale wysokość nie była główną przyczyną porażki. Była to po prostu słabizna River Plate, które w rewanżu u siebie odpowiednio zmotywowane rozbiło Jorge 8-0. Taki tam jest poziom. Można powiedzieć, że się poziom wyrównał, że doskakują drużyny z Paragwaju, Kolumbii(np. dość mocne Atletico Nacional), Ekwadoru, czy nawet Boliwii, ale to jest tylko część upadku najlepszych lig.
 
Pismaki nie mają o czym pisać, nakręcają nierealny transfer Neymara do Realu. On jest wart więcej niż całe BBC i łącznie z ojcem kasuje ogromne czeki od szejków.
 
Dziś o 17:00 Liverpool vs M.City zapowiada się kapitalne spotkanie, oj myślę że będzie na co popatrzeć :penn:
a wieczorkiem R.Sociedad vs Barca , mecz na trudnym terenie , zobaczymy czy Blaugrana wyjedzie z tarczą z Anoeta ...
 
Neymara w Realu nie bedzie, ale pompować marketing to podstawa. Co do samego klubu to cóż, w tym sezonie nie powalczymy, będą następne. Ciekaw jestem tylko czy Ziziou sie utrzyma, do tej pory pupilek Pereza i mediów, sezon do końca powienien dociągnąć tak czy inaczej.
 
Neymara w Realu nie bedzie, ale pompować marketing to podstawa. Co do samego klubu to cóż, w tym sezonie nie powalczymy, będą następne. Ciekaw jestem tylko czy Ziziou sie utrzyma, do tej pory pupilek Pereza i mediów, sezon do końca powienien dociągnąć tak czy inaczej.
Mam nadzieję, że chociaż do lata dotrzyma. Pytanie kto na jego miejsce.
 
Back
Top