Piłka nożna

Ale to było meczycho:applause:
Jeszcze z kumplami się zakladałem o browarki w kwestii wyniku i wytypowałem 2-2:bayan:
 
83558cbbd365b854a9d1624e9ec0716e.jpg
 
Nie wiem czy było podawane to wcześniej, ale...

Berizzo zwolniony z Sevilli, na jego miejsce zatrudniono.... Montelle :confused:
 
Benevento znowu wygrywa. Tym razem z sampą. 3-2, Kownacki wszedł pod koniec i jak zwykle ostatnio skończył z golem:penn:
 
Kamil w wielkim stylu wygrywa turniej 4 skoczni jestem w super nastroju a tu czytam ze Barca klepla Coutinho... teraz to jest calkiem zajebiście, sadze ze jest to zawodnik ktory dostarczy fana Blaugrany wiele radości !!! :beer:
 
Kamil w wielkim stylu wygrywa turniej 4 skoczni jestem w super nastroju a tu czytam ze Barca klepla Coutinho... teraz to jest calkiem zajebiście, sadze ze jest to zawodnik ktory dostarczy fana Blaugrany wiele radości !!! :beer:
Kurwa co za dzień, z Coutinho w składzie Barca będzie miała problem pomieścić tyle gwiazd. Obecnie forma jest zajebista, ale może być jeszcze lepiej.

LFC już znalazł następcę.
kamil-stoch-na-meczu-liverpoolu_22969255.jpg
 
Atak Barcy to teraz mega wygląda.
Coutinho - Suarez - Dembele
-------------Messi---------------
Zobaczymy jak Valverde to poukłada ale sądzę że Philippe będzie szykowany na następcę Iniesty.
Zresztą Ernesto próbuje różnych rozwiązań i pewnie w zależności od meczy będą różne rotacje personalne , nie zmienia to faktu że jest zajebiście !!!

703669fe2f4f254d.jpg


 
Zawsze gdy wydaje mi się, że ten pedalski klub z Katalonii zalicza regres i wchodzi w okres mroku, ciemności i odpadania w 1/8 ligi mistrzów [tak jak np. w te wakacje] oni odwijają się po całości kosząc wszystkich równo i rozbijając bank na rynku transferowym. Dobry transfer, ciężki orzech do zgryzienia przed Realem.
 
Zawsze gdy wydaje mi się, że ten pedalski klub z Katalonii zalicza regres i wchodzi w okres mroku, ciemności i odpadania w 1/8 ligi mistrzów [tak jak np. w te wakacje] oni odwijają się po całości kosząc wszystkich równo i rozbijając bank na rynku transferowym. Dobry transfer, ciężki orzech do zgryzienia przed Realem.
Ty sam pedał jesteś :crazy:::fu::
 
Wisła wygrywa turniej Amber Cup w Gdańsku.:irish:
Poza nami grała Lechia, Śląsk, Miedź, Bytovia. Całkiem fajny turniej, tylko kibiców mało na trybunach.

IMG_20180107_200921.jpg
 
W tamtym roku byliśmy zgrabnym składem, ale w tym roku nie zaprosili.
Nas dziś ok 70 i Was z nami ok 30 nie przypadkowych osób. Myśleliśmy że więcej ekip przyjedzie np. Miedź.
Z tego co słyszałem to chcą rotować i zmieniać drużyny, żeby co roku nie były te same.
 
Back
Top