Piłka nożna

Witam mam pytanie.

Co to się kurwa stało z Brytyjskim futbolem? Dlaczego takie kluby jak wielki Man utd grają w lidze europy zamiast w lidze mistrzów ? Okej, teraz Leicester jest wysoko w Lidze mistrzów, ale to nie zmienia faktu że kluby z wysp w ostatnich latach nie grają na najwyższym poziomie.
 
Witam mam pytanie.

Co to się kurwa stało z Brytyjskim futbolem? Dlaczego takie kluby jak wielki Man utd grają w lidze europy zamiast w lidze mistrzów ? Okej, teraz Leicester jest wysoko w Lidze mistrzów, ale to nie zmienia faktu że kluby z wysp w ostatnich latach nie grają na najwyższym poziomie.
Robiąc takie transfery jak Pogba to nie ma się czemu dziwić .
 
Taka ciekawostka, nie mój
 

Attachments

  • received_1389924047713406.png
    received_1389924047713406.png
    403 KB · Views: 45
Witam mam pytanie.

Co to się kurwa stało z Brytyjskim futbolem? Dlaczego takie kluby jak wielki Man utd grają w lidze europy zamiast w lidze mistrzów ? Okej, teraz Leicester jest wysoko w Lidze mistrzów, ale to nie zmienia faktu że kluby z wysp w ostatnich latach nie grają na najwyższym poziomie.
Bo są tępi i nie ogarniają że futbol poszedł do przodu. Dlatego również już nie są najlepsza ligą na świecie
 
Półfinały Ligi Mistrzów 2016/17:
Real Madryt v Atlético Madryt
AS Monaco v Juventus FC.


Znowu Atletico.... Oby był finał Real vs Juventus.
 
Nie chcieli już finałów madryckich to będzie półfinał. Parodia, ustawione jak nic. Przeciwnik do ogarnięcia, choć Atletico sporo krwi psuło już. Oby z Juve w finale, bo będzie fajny mecz. Wolałbym na miejscu Juve inną drużynę z Włoch(Milan, ale to pewnie za 100lat), ale po tym nieszczęsnym półfinale kiedy to Real zlekceważył Juventus trzeba rozstrzygnąć pewne kwestie i dobić gości z Turynu.

 
Generalnie w moim odczuciu najłatwiejszy z półfinalistów jaki mógł się trafić dla Realu. Świetnie znany, ze skazą na psychice po 3krotnym wpierdolu, z wyrwanymi kłami w tym sezonie (a przynajmniej jednym - to już nie jest ta wściekła banda Simeone z poprzednich lat co widać w lidze), do tego oba mecze w Madrycie a więc odpada aspekt męczenia się lotami etc (choć to akurat dla obu drużyn plus).

Liczę, że Monaco przejdzie Juve bo drużyna z Turynu jest najgroźniejsza i w ewentualnym meczu z Realem widziałbym ich jako delikatnych faworytów.
 
Wiadomo co z kopytem Ibry?


http://polskagola.pl/robert-odejdz-do-madrytu/

Lewy w Madrycie? Moje marzenie :D

Telewizja Sky Sports podała, że Zlatan Ibrahimović nie zagra już do końca sezonu.
To efekt kontuzji kolana, jakiej Szwed doznał w meczu Manchesteru United z Anderlechtem w Lidze Europy (video z tego zajścia obejrzycie TUTAJ). Źródła Sky Sports potwierdziły, że piłkarz nie wystąpi już w tym sezonie.
Co to oznacza? Kłopoty dla Manchesteru United, który wkracza w decydującą fazę sezonu. Czerwone Diabły czeka rywalizacja zarówno we wspomnianej Lidze Europy, jak i w Premier League. Po zwycięstwie nad Chelsea klub z Old Trafford traci już tylko cztery punkty do czwartego Manchesteru City, w dodatku ma jeden rozegrany mecz mniej. Bez Ibrahimovicia atak będzie sporo uboższy - w kiepskiej dyspozycji znajduje się Wayne Rooney, a trudno oczekiwać, by cały ciężar zdobywania goli wziął na siebie młody Marcus Rashford.
W bieżących rozgrywkach Ibrahimović wystąpił w 28 spotkaniach Premier League, strzelił siedemnaście goli i zanotował pięć asyst. Jego umowa z klubem obowiązuje tylko do lata, niewykluczone więc, że pechowe starcie z Anderlechtem było jego ostatnim występem w koszulce Diabłów.
Źródło: Sky Sports
 
Ja tylko dodam, że z półfinalistów CL Monaco rozegrało najwięcej spotkań w tym sezonie. Do tego liczba piłkarzy z ponad 3450 rozegranymi minutami (około 38 meczów) : Monaco 7, Atleti 6, Juve 1, Real 0. Niech puchną :lol:
 
Ja tylko dodam, że z półfinalistów CL Monaco rozegrało najwięcej spotkań w tym sezonie. Do tego liczba piłkarzy z ponad 3450 rozegranymi minutami (około 38 meczów) : Monaco 7, Atleti 6, Juve 1, Real 0. Niech puchną :lol:

Zostało im chyba 6 meczy ligowych i półfinały w Pucharze Francji z PSG i to już w najbliższą środę (wyjazd) i wiadomo półfinały LM , warto dodać że goście do LM awansowali z eliminacji i byli w finale pucharu ligi , komentatorzy wspominali coś ok 65 meczy w tym sezonie mogą rozegrać. Ale po tym sezonie zarobią gruby hajs z transferów bo kilku graczy pokazało się mega dobrze i ciężko będzie ich zatrzymać.
 
Ja tam widzę zwycięzcę LM z pary Juve Monaco, na pewno obie pokonały by czuję Real. Gorzej wbrew pozorom z Atletico, które ciężko bd mieć z Realem ale liczę że pięknie się zrewanżują za 3 blamaże w ostatnich 3 sezonach LM.
 
Od przyszłego sezonu VAR w Bundeslidze, Seria A, La Liga i prawdopodobnie Ligue 1. W Eredivisie od sezonu 18/19.





 
Last edited:
z jednej strony smutno, bo w bardzo duzym stopniu to zabija 'ducha' pilki noznej
ale z drugiej, przy tym ogromie walow jakie mialy miejsce przez ostatnie lata... jak najbardziej na plus
 
Back
Top