Piłka nożna

KUPIĘ BILET NA LEGIA-REAL, KTOŚ COŚ !!!111ONEONEONE :DC::DC::DC::DC:
przeciez stadion bedzie zamkniety dla kibicow :joer:chyba ze lecisz do madrytu:mamed:

Kadra na mecze z Danią i Armenią:
Bramkarze:
Artur Boruc (AFC Bournemouth), Łukasz Fabiański (Swansea City), Łukasz Skorupski (Empoli), Wojciech Szczęsny (AS Roma).
Obrońcy: Thiago Cionek (US Palermo), Paweł Dawidowicz (VfL Bochum), Kamil Glik (AS Monaco), Artur Jędrzejczyk (FK Krasnodar), Igor Lewczuk (Bordeaux), Michał Pazdan (Legia Warszawa), Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund), Maciej Rybus (Olympique Lyon).
Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski (VfL Wolfsburg), Kamil Grosicki (Rennes), Bartosz Kapustka (Leicester City), Karol Linetty (Sampdoria Genua), Tomasz Jodłowiec (Legia Warszawa), Damian Dąbrowski (Cracovia), Krzysztof Mączyński (Wisła Kraków), Grzegorz Krychowiak (Paris Saint-Germain), Paweł Wszołek (QPR), Sławomir Peszko (Lechia Gdańsk), Piotr Zieliński (SSC Napoli).
Napastnicy: Robert Lewandowski (Bayern Monachium), Arkadiusz Milik (SSC Napoli), Kamil Wilczek (Broendby), Łukasz Teodorczyk (Anderlecht).
 
Last edited:
Przypomnijmy może listę zarzutów postawionych warszawskiemu klubowi. Było ich dokładnie tyle, ile goli Borussia wbiła drużynie Besnika Hasiego, co tylko potęgowało poczucie klęski na wszystkich frontach:

– zakłócenia porządku,
– rzucanie przedmiotów na murawę,
– użycie pirotechniki,
– niedostateczna organizacja,
– zablokowane przejścia,
– zachowania rasistowskie.

:applause::DC:
 
Przypomnijmy może listę zarzutów postawionych warszawskiemu klubowi. Było ich dokładnie tyle, ile goli Borussia wbiła drużynie Besnika Hasiego, co tylko potęgowało poczucie klęski na wszystkich frontach:

– zakłócenia porządku,
– rzucanie przedmiotów na murawę,
– użycie pirotechniki,
– niedostateczna organizacja,
– zablokowane przejścia,
– zachowania rasistowskie.

:applause::DC:

Poczekaj, skończy się zawieszenie, pryjdzie mecz ze Sportingiem u siebie i kibice wywieszą jakąś sektorówkę szkalującą UEFA albo coś pośpiewają i następna kara. :mamed:
 
i bardzo dobrze chętnych było więcej niż biletów a tak jest po problemie.
"Mam tak samo jak Ty Ligę Mistrzów w TV" :mamed:
 
Zachowania rasistowskie podobno przeważyły, co jest o tyle głupie, że takowych nie było.
Nieważne czy było czy nie , stowarzyszenie fare podjebało zapewne od donosu nigdy-więcej i po sprawie . fare za donos dostało od uefa zapłatę i podzieliło się z tym gównem z nigdy-więcej (kwoty mogą być nawet milionowe - stąd raban) . Tam nawet donos poleci za kawał rasistowski czy wlępkę jak było na Lechu . Ich prawda jest prawdziwsza i już hehe :).
 
Wina lewactwa, UEFA, żydów, masonów i uchodźców. Jedynymi poszkodowanymi w całym zajściu są Sebixy wyklęci, obrońcy kultury europejskiej, którzy jako pierwsi pójdą na front walczyć z islamską zarazą.
 
Wina lewactwa, UEFA, żydów, masonów i uchodźców. Jedynymi poszkodowanymi w całym zajściu są Sebixy wyklęci, obrońcy kultury europejskiej, którzy jako pierwsi pójdą na front walczyć z islamską zarazą.
siema laik, jak glidera rozkminiać?
 
Wina lewactwa, UEFA, żydów, masonów i uchodźców. Jedynymi poszkodowanymi w całym zajściu są Sebixy wyklęci, obrońcy kultury europejskiej, którzy jako pierwsi pójdą na front walczyć z islamską zarazą.
logo-rak-to-sie-leczy.png
 
Wina lewactwa, UEFA, żydów, masonów i uchodźców. Jedynymi poszkodowanymi w całym zajściu są Sebixy wyklęci, obrońcy kultury europejskiej, którzy jako pierwsi pójdą na front walczyć z islamską zarazą.
Ja po prostu napisałem fakt. Czynnikiem decydującym był rasizm, którego nie było.
 
ja mam beke z typow, ktorzy ciesza sie z tego, ze ktos im obcy wtopil hajs. no smieszne w chuj :D
Raduje mnie wielce, że pomimo nieszczęścia jakie Cię spotkało, wielkiego rozczarowania, że nie zobaczysz na żywo w W-wie swojego ulubionego klubu, nie jesteś wkurwiony i nawet potrafisz się śmiać z innych, którzy są tak sfrustrowani swoim marnym życiem, że znajdują pociechę tylko w śmianiu sie z nieszczęścia innych. Dobrze to o Tobie świadczy.
 
Back
Top