Piłka nożna

Pierwsze trzy minuty legia w miarę spoko, ale teraz już tylko sporting gra.
A Juve jaką kupę gra :-(
 
Nie wiem jakim prawem uważa się Clattenburga za najlepszego sędziego świata. Przecież w każdym meczu praktycznie popełnia jakiś duży błąd, zazwyczaj dość oczywisty. Przykładowo dzisiaj rękę Ronaldo na 20 metrze to by Stępień zauważył. Brak kartki za nakładkę Aubameyanga na Navasie to też nieporozumienie.

W finale ME to samo, nawet faulu nie gwizdnął po chamskim faulu Payeta na Cristiano, a żółta to był obowiązek. Do tej pory też nie jestem w stanie pojąć jak mógł nie wypierdolić tego Szwajcara za brutalny faul na Lewandowskim.
 
Nie wiem jakim prawem uważa się Clattenburga za najlepszego sędziego świata. Przecież w każdym meczu praktycznie popełnia jakiś duży błąd, zazwyczaj dość oczywisty. Przykładowo dzisiaj rękę Ronaldo na 20 metrze to by Stępień zauważył. Brak kartki za nakładkę Aubameyanga na Navasie to też nieporozumienie.

W finale ME to samo, nawet faulu nie gwizdnął po chamskim faulu Payeta na Cristiano, a żółta to był obowiązek. Do tej pory też nie jestem w stanie pojąć jak mógł nie wypierdolić tego Szwajcara za brutalny faul na Lewandowskim.
sedzia chuj. wszyscy sa
 
Nie wiem jakim prawem uważa się Clattenburga za najlepszego sędziego świata. Przecież w każdym meczu praktycznie popełnia jakiś duży błąd, zazwyczaj dość oczywisty. Przykładowo dzisiaj rękę Ronaldo na 20 metrze to by Stępień zauważył. Brak kartki za nakładkę Aubameyanga na Navasie to też nieporozumienie.

W finale ME to samo, nawet faulu nie gwizdnął po chamskim faulu Payeta na Cristiano, a żółta to był obowiązek. Do tej pory też nie jestem w stanie pojąć jak mógł nie wypierdolić tego Szwajcara za brutalny faul na Lewandowskim.
Może dlatego że inni odpierdalaja gorsze cyrki.
 
Może dlatego że inni odpierdalaja gorsze cyrki.

Nie wiem, jakoś zawsze gdy on sędziuje spotkania to mi się to rzuca bardziej w oczy.
Już wolę Cakira z Turcji, ostatnimi czasy trzyma wyższy poziom.

Chociaż teraz przypomniałem sobie karnego, którego nie było w meczu Bayern-Atletico w półfinale LM rok temu.
 
Gareth Bale na celowniku mafii narkotykowej?
As Realu Madryt Gareth Bale oraz jego narzeczona Emma Rhys-Jones wynajęli dodatkową ochronę w związku z... możliwą zemstą mafii narkotykowej. W sprawę zamieszana jest kuzynka dziewczyny piłkarza, znana brytyjska fotomodelka, Epiphany Dring.

Przed kilkoma tygodniami 27-latka zaginęła, a wraz z nią walizka z 300 tysiącami funtów, drogimi zegarkami i narkotykami. Całość warta jest milion funtów.

Jak informuje "The Sun", te pieniądze należały do gangu narkotykowego, który teraz stara się odnaleźć modelkę i odzyskać walizkę. Ucierpieli na tym dziadkowie oraz wujkowie Dring, którym spalono domy oraz samochody.

Bale i jego narzeczona Emma Rhys-Jones obawiali się, że - z racji zamożności - mogą być następnymi ofiarami przestępców. Aby zminimalizować zagrożenie wynajęli ochronę, która towarzyszy im na każdym kroku. Hotelowego pokoju walijskiego gwiazdora pilnowało ostatnio trzech policjantów.

- Chodzi przecież o zaginione pieniądze mafii, a oni na pewno nie zrezygnują. Gareth i Emma są dobrym celem, bo mają pieniądze. Nikt nie wie, jak daleko ta sprawa się posunie - mówi tajemniczy informator gazety "The Sun".

Dziennikarze gazety spekulują, że Dring ukrywa się w Malezji. Dopóki się nie odnajdzie, piłkarz i jego narzeczona nie będą mogli być spokojni.
 
hehehe spiker chyba z 10 razy "Arkadiuszo" się wydarł, wiecej niz u innych :)

teraz chyba kibice skanduja Arek Milik. jezeli dobrze slysze

Edit:kurwa prawie druga strzelil, tylko Mertens dobil do pustej
 
De Bruyne kontuzjowany i od razu City nie wygrywa meczu.

141792519867fc2przypadek_nie_sdz.png
 
1) Dzień przed meczem wieczorem Vardy sięga po wino, by nieco się wyłączyć i łatwiej było mu zasnąć.
2) W dniu meczu, żeby się rozbudzić, wypija trzy puszki Red Bulla.
Gdzieś po drodze Anglik wcina jeszcze omleta, ale najważniejsze elementy jego przedmeczowej diety wskazaliśmy powyżej – wino i Red Bull. Zastanawiamy się, jak teraz czują się ci wszyscy zwolennicy chipsów z jarmużu i bezglutenowych koktajli? Ci, co liczą każdą kalorię i ze stoperem odmierzają odstęp między każdym posiłkiem? Czy oni potrafiliby strzelić 24 gole dla mistrza Anglii? No właśnie, a Jamie Vardy potrafił.

giphy.gif
 
Back
Top