Piłka nożna

Tottenham zremisował z WBA 1-1, Koguty mają 7 pkt starty do Lisów, zostały 3 kolejki do końca, tylko totalny kataklizm może zabrać mistrzostwo dla Leicester.
 
Tottenham zremisował z WBA 1-1, Koguty mają 7 pkt starty do Lisów, zostały 3 kolejki do końca, tylko totalny kataklizm może zabrać mistrzostwo dla Leicester.
ustępujący mistrz będzie miał tutaj coś do powiedzenia, bo obie drużyny jeszcze z chelsea zagrają.
powinni dowieść przewagę.
3 kolejki do końca, a lisy mają zapas na 1,5 potknięcia.

druga sprawa- świetny awatar!
dobra zawodniczka!
 
To jaki wynik na dziś?
Wszystkie znaki na niebie i ziemi(no dobra, dwa mecze w Fifie wysoko wygrane) mówią mi dzisiaj, że to będzie goleada na korzyść Realu. Stawiam na 3-1 dla Królewskich.
 
Kurwa, moje goleady nie uwzględniały tego, że Cristiano nie zagra dzisiaj- nawet nie ma go na ławce :((
Cristiano to mega gość co potwierdzają staty jak Real gra z nim, a także bez niego, ale mam wrażenie, że po tej remontadzie ostatniej jest szansa na dobrą grę bez niego. Śmiem twierdzić, że nawet dobrze się stało, że wróci dopiero na Santiago. Vamos Vazquez, Vamos Los Blancos!
 
Jeszcze sprzed ery C+ to zawsze meczyki na Livefootballvideo(nawet po meczach są online całe do obejrzenia), czy Rojadirecta obczajałem. Praktycznie brak PL, ale jakość żyletka jak ktoś lubi Sopcasta, czy ACEStream.
 
Jak to jest, oglądasz mecz Realu i myślisz sobie, że bardziej chujowo nie da się grać, a tu przychodzi kolejne spotkanie i zawodnicy z Madrytu udowadniają Ci, że bardzo się mylisz.
 
Jak to jest, oglądasz mecz Realu i myślisz sobie, że bardziej chujowo nie da się grać, a tu przychodzi kolejne spotkanie i zawodnicy z Madrytu udowadniają Ci, że bardzo się mylisz.

Nie wiem kiedy ostatni raz oglądałeś spotkanie Realu, ale chyba dość dawno, bo oprócz pierwszej połowy z Rayo i Villarealem, to od czasów Wolfsburga nie pamiętam aby zagrali coś chujowego. Do dzisiaj, ale ostatnie 5 minut daje nadzieje na ciekawszą drugą połowę. Tylko Vazqueza na boisku coś nie widać..
 
Last edited:
Back
Top