Piłka nożna

Zachęcam fanów i antyfanów polskiej Ekstraklasy do udziału w zabawie na ustawlige.com . System działa tak jak w większości stron fantasy, tzn. dostajecie na start 30 milionów i musicie za to, kolokwialnie mówiąc, ustawić skład (podstawowa 11 + 4 rezerwowych). Na rundę wiosenną wszystkie punkty i statystyki zostały wyzerowane, także mamy równe szanse. Pierwsza kolejka startuje w piątek o 18.

Kod do prywatnej ligi Cohones - 451071287.
 
Zachęcam fanów i antyfanów polskiej Ekstraklasy do udziału w zabawie na ustawlige.com . System działa tak jak w większości stron fantasy, tzn. dostajecie na start 30 milionów i musicie za to, kolokwialnie mówiąc, ustawić skład (podstawowa 11 + 4 rezerwowych). Na rundę wiosenną wszystkie punkty i statystyki zostały wyzerowane, także mamy równe szanse. Pierwsza kolejka startuje w piątek o 18.

Kod do prywatnej ligi Cohones - 451071287.


Wszyscy będą widzieć moje imię i nazwisko, czy potrzebne to im do tego aby dawać mi pieniądze w razie czego :D?
 
Zachęcam fanów i antyfanów polskiej Ekstraklasy do udziału w zabawie na ustawlige.com . System działa tak jak w większości stron fantasy, tzn. dostajecie na start 30 milionów i musicie za to, kolokwialnie mówiąc, ustawić skład (podstawowa 11 + 4 rezerwowych). Na rundę wiosenną wszystkie punkty i statystyki zostały wyzerowane, także mamy równe szanse. Pierwsza kolejka startuje w piątek o 18.

Kod do prywatnej ligi Cohones - 451071287.
moze zaklad o flaszke, kto bedzie wyzej w tabeli? :D
 
Zachęcam fanów i antyfanów polskiej Ekstraklasy do udziału w zabawie na ustawlige.com . System działa tak jak w większości stron fantasy, tzn. dostajecie na start 30 milionów i musicie za to, kolokwialnie mówiąc, ustawić skład (podstawowa 11 + 4 rezerwowych). Na rundę wiosenną wszystkie punkty i statystyki zostały wyzerowane, także mamy równe szanse. Pierwsza kolejka startuje w piątek o 18.

Kod do prywatnej ligi Cohones - 451071287.
Zawsze grałem w Fantasy Ligę, teraz gram też na weszło w ustaw ligę, gdzie jest zdecydowanie łatwiej. Spróbujcie ułożyć skład w FL :)
Swoją drogą, może zrobimy jakiś drobny zakład? Każdy rzuci powiedzmy 20-50zł(w zależności od liczby grających) i na koniec najlepszy lub pierwsza trójka zgarnia pulę? :) Będzie ciekawiej.
 
Lavezzi przeszedł do jakiejś Chińskiej ekipy, podobno ma zarabiać 15 mln euro rocznie.

dziś ze snu ligowego budzi się najlepsza liga w galaktyce :bye::fly::beer:
 
szacun :applause: 95 % piłkarzy na jego miejscu leciało by właśnie do Chin.

Na jego miejscu to chyba 99.9% by tak zrobiło, nie gra w Realu prawie żadnych minut, nie przedłużą z nim kontraktu a była szansa na zarobek, duży zarobek. #CAP17AN
 
Na jego miejscu to chyba 99.9% by tak zrobiło, nie gra w Realu prawie żadnych minut, nie przedłużą z nim kontraktu a była szansa na zarobek, duży zarobek. #CAP17AN
tym bardziej szacunek mu się należy :applause:, swoją drogą aż strach pomyśleć co chińczycy będą wyrabiać w letnim okienku transferowym :confused:
 
tym bardziej szacunek mu się należy :applause:, swoją drogą aż strach pomyśleć co chińczycy będą wyrabiać w letnim okienku transferowym :confused:

Na razie będą ściągać właśnie piłkarzy z 2/3 półki jak Lavezzi czy Gervinho, na razie największa gwiazda to chyba Alex Teixeira. Ale za parę lat jak już wzmocnią się + chcą wybudować 20 tys. szkółek w 5 lat to ta liga może być jedną z wiodących na świecie. W takiej sytuacji najmocniejsze kluby na naszym kontynencie pewnie już na poważnie podchodziłyby do stworzenia superligi z najlepszymi zespołami w Europie żeby konkurować z tamtejszym zapleczem finansowym. Jak ktoś się zastanawia skąd Chińczycy mają na to kasę to warto dodać że to nie tylko hajs prywatnych inwestorów ale m.in. prawa telewizyjne sprzedali za 20 razy więcej niż poprzednie.
 
A mnie właśnie jego postawa akurat dziwi. To nie jest Alex czy nawet Martinez, którzy mieli dużo minut w Europie. Gość prawie nie gra, jest już stary, kontrakt kończy mu się z pół roku i zamiast zarobić tyle ile prawie najlepsi na kontynencie, to jak debil został. Jego w Europie już nic nie czeka.
 
A mnie właśnie jego postawa akurat dziwi. To nie jest Alex czy nawet Martinez, którzy mieli dużo minut w Europie. Gość prawie nie gra, jest już stary, kontrakt kończy mu się z pół roku i zamiast zarobić tyle ile prawie najlepsi na kontynencie, to jak debil został. Jego w Europie już nic nie czeka.
Dla mnie to bardziej glupota niz szacunek
 
Dla mnie to bardziej glupota niz szacunek

Bo Wy jesteście materialistami. :crazy: Arbeloa do biednych nie należy, ma rodzinę która się zadomowiła w Hiszpanii, jest związany z Madrytem, nie wszystko się obraca wokół hajsu.

Edit: Warto też dodać że nie jest powiedziane że za pół roku nie trafi do Chin (Real nie przedłuży z nim umowy).
 
@Gaara Jeśli to nie jest szacunek do ukochanego klubu -a głupota, więc jak inaczej można oddac szacunek herbowi który się kocha?
 
Masakra xD Oglądam Mainz-Schalke na Eurosporcie, a tam Janisz. Nie spodziewałem się tam jego osoby.
 
Defensywa Realu wygląda gorzej dzisiaj niż drużyny z B klasy. Kovacić na plus, podoba mi sie jego zaangażowanie. Dzisiaj Cristiano też daję radę, bardzo dobry mecz póki co. Ktoś widział Kroosa? Poszukiwany. EDIT: Jebany pokazał się pierwszy raz w tym meczu i bramkę strzelił. Tak jaj James.

O i James się obudził.
 
Last edited:
Wczoraj oglądałem Śląsk - Wisła i dziś Górnik Ł. - Piast.

Rak oczu gwarantowany.

Edit.
Jendrisek kozak. Cała Cracovia kozak.
 
Po wczorajszym oglądaniu rzemieślników biegających po murawie, dzisiejsza Cracovia wygląda jak Barcelona! :applause:

A tak myślałem o tym Jendrisku do UstawLige... No nic, jest Cetnar.
 
Back
Top