Piłka nożna

Ktoś musi mieć na niego mega teczkę. Pewnie i tak nic się nie zmieni w tej mafii, wystarczy trzymać za mordy kraje trzeciego świata i robi się co chce.
 
Korupcja w FIFA jest od dawna, przynajmniej od poprzednika Blattera i wątpię, aby coś się zmieniło.
 
Korupcja w FIFA jest od dawna, przynajmniej od poprzednika Blattera i wątpię, aby coś się zmieniło.
zmieni się nr konta, na który będą przelewać łapówki. Ale dobrze, że era Blattera się kończy, jego zepsucie władzą aż biło po oczach
 
Oglądanie multiligi z udziałem grupy spadkowej to największa kara z możliwych.. GKS notuje powrót na zaplecze ekstraklasy.
 
Rezygnacja Blattera to jest dopiero dobra wiadomość dla całego piłkarskiego świata. Podobno FBI już mu siedzi na ogonie. A tutaj bardzo wymowne zdjęcie, czyli ucieczka tylnymi drzwiami:
 
Będą jaja, jak przy tej fali hejtu i żałoby, okaże się, że Benitez wrzuci Real na jeszcze wyższy poziom i Królewscy zaczną wygrywać tytuły pod jego wodzą.:smile:
 
Będą jaja, jak przy tej fali hejtu i żałoby, okaże się, że Benitez wrzuci Real na jeszcze wyższy poziom i Królewscy zaczną wygrywać tytuły pod jego wodzą.:smile:
On na pewno nie wrzuci, pilkarze moga ewentualnie wrzucic MIMO Beniteza.
 
A tam Blater i Benitez. Dziś ważny mecz, emocje z godziny na godzinę coraz większe i dla mojego serca lepiej jakby Kolejorz już dziś zapewnił sobie mistrza :)
 
Mam nadzieje,że Kolejorz trochę się podreperuje, bo nasze najlepsze drużyny Lech i Legia w obecnej formie nie załapały by się nawet do fazy grupowej LE.
 
haha, serio wiążesz nadzieję z tym gościem? tak jak napisano, według mnie to tylko sami piłkarze mogą coś na to zaradzić, Benitez raczej wiele nowego nie wniesie. jeden sezon może i coś pyknie, ale nie wiem, oni chcą go na x lat?

jak kurwa trener, który w SERIE A (!!!) nie zdobywa nawet top4 i traci tyle bramek dostaje szansę od Realu, no w głowie mi się to nie mieści. :) biorąc pod uwagę jak włoska liga ostatnio traci na wartości - tym bardziej mój szok jest większy.
 
Nie wiążę z nim nadziei. Po prostu łudzę się, że los zrobi mi na chuja, czyli w momencie gdy jestem ultrasceptyczny to okaże się,że nie miałem racji.
 
haha, serio wiążesz nadzieję z tym gościem? tak jak napisano, według mnie to tylko sami piłkarze mogą coś na to zaradzić, Benitez raczej wiele nowego nie wniesie. jeden sezon może i coś pyknie, ale nie wiem, oni chcą go na x lat?

jak kurwa trener, który w SERIE A (!!!) nie zdobywa nawet top4 i traci tyle bramek dostaje szansę od Realu, no w głowie mi się to nie mieści. :) biorąc pod uwagę jak włoska liga ostatnio traci na wartości - tym bardziej mój szok jest większy.
akurat ostatnio to serieatylko zyskuje
nie chodzi o to jaka lokate on ma z napoli (co w ogole znaczy, ze nawet w serie a nie jest top4?), tylko o to, ze gosc jest strasznie konfliktowym bucem i zawsze sie konczy rozpierdolem w szatni
 
akurat ostatnio to serieatylko zyskuje
nie chodzi o to jaka lokate on ma z napoli (co w ogole znaczy, ze nawet w serie a nie jest top4?), tylko o to, ze gosc jest strasznie konfliktowym bucem i zawsze sie konczy rozpierdolem w szatni
haha, bo Juve gra swoje? tak jest już od paru lat, to co dzieje się poza Juventusem to jest tragedia, na pewno nie jest to liga włoska z dawnych lat, w których była niebywale mocna. no tak, z Napoli, którą paczkę mają niezła, zawsze plasowali się w top, a teraz są kurwa na 5 lokacie z prawie największą ilością straconych bramek. zdaję sobie sprawę, że kadra w RM jest nieporównywalna do tamtej, ale do takich klubów chyba powinni przychodzić Ci, którzy udowadniają, że potrafią coś tam trenerki i nawet ze "słabą" (jeśli można tak Napoli nazwać, lol) kadrą potrafi coś osiągnąć.

mi tam to lata, cieszcie się jak chcecie, reality check po prostu dostaniecie większy.
 
haha, bo Juve gra swoje? tak jest już od paru lat, to co dzieje się poza Juventusem to jest tragedia, na pewno nie jest to liga włoska z dawnych lat, w których była niebywale mocna. no tak, z Napoli, którą paczkę mają niezła, zawsze plasowali się w top, a teraz są kurwa na 5 lokacie z prawie największą ilością straconych bramek. zdaję sobie sprawę, że kadra w RM jest nieporównywalna do tamtej, ale do takich klubów chyba powinni przychodzić Ci, którzy udowadniają, że potrafią coś tam trenerki i nawet ze "słabą" (jeśli można tak Napoli nazwać, lol) kadrą potrafi coś osiągnąć.

mi tam to lata, cieszcie się jak chcecie, reality check po prostu dostaniecie większy.
Alez ja mam daleko z tylu to, kogo Perez sobie zatrudni, nawet fajnie, ze Beniteza, bo jaja beda. Po prostu zabawne jest ciagle gadanie o slabosci seriea, catenaccio przez ludzi, ktorzy maja male pojecie o tej lidze. Fakt, byl kryzys, ale powoli sytuacja sie stabilizuje, czego dowodem sa wyniki wloskich druzyn w LE (mimo braku awansu do finalu i tak szlo im dobrze), czego nie mozna powiedziec o angielskich druzynach, zarowno w LE, jak i LE.
 
Alez ja mam daleko z tylu to, kogo Perez sobie zatrudni, nawet fajnie, ze Beniteza, bo jaja beda. Po prostu zabawne jest ciagle gadanie o slabosci seriea, catenaccio przez ludzi, ktorzy maja male pojecie o tej lidze. Fakt, byl kryzys, ale powoli sytuacja sie stabilizuje, czego dowodem sa wyniki wloskich druzyn w LE (mimo braku awansu do finalu i tak szlo im dobrze), czego nie mozna powiedziec o angielskich druzynach, zarowno w LE, jak i LE.
okej, czyli według Ciebie Benitez dobrze sobie poradził jak na tą kadrę i tą ligę i te pieniądze, tak?

był kryzys, powoli się stabilizuje co nie znaczy, ze jest rewelacyjnie, a to właśnie pisałem - serie A utraciła na wartości i to sporo, nie tylko ja tak sądzę, nie ja im zabrałem miejsca w LM. ja im życzę tylko progresu, naprawdę, ale dla mnie to nawet nie top3 lig światowych, w której Benitez sobie nie poradził.
 
okej, czyli według Ciebie Benitez dobrze sobie poradził jak na tą kadrę i tą ligę i te pieniądze, tak?

był kryzys, powoli się stabilizuje co nie znaczy, ze jest rewelacyjnie, a to właśnie pisałem - serie A utraciła na wartości i to sporo, nie tylko ja tak sądzę, nie ja im zabrałem miejsca w LM. ja im życzę tylko progresu, naprawdę, ale dla mnie to nawet nie top3 lig światowych, w której Benitez sobie nie poradził.
Jak na Beniteza to sobie poradził chujowo, ale stabilnie. On jest dla mnie trenerskim zerem, dlatego się spodziewam dobrego humoru tylko podczas jego kadencji.
 
Ale w sumie tyle się płacze,że Real nie wierzy w swoich wychowanków. A tutaj mimo braku pozytywnych przesłanek, klub inwestuje w swojego wychowanka! #szachmathejterzy
 
Ja w tej 4 minucie już się zesrałem, że nie wytrzymają presji, ale Lokomotywa dalej rozjeżdża i juz na spokoju sobie multilige oglądam:beer:
 
Jestem zadowolony po meczu w Zabrzu, szkoda tylko, że Lechia się nie postarała ;)

Ciekawe czy w Warszawie wykupili cały zapas stoperanu. Przecież, przed rozpoczęciem seoznu Legia wg mediów to jedyny kandydat na mistrza, dwie równe 11, Polski Bayern itd :)

No cóż :boystop:

Jeszcze niech Bereszyński zapakuje sobie samobójczą w ostatniej kolejce, po wywaleniu klubu z LM będzie to miłe podsumowanie jego sezonu w barwach wojskowych :tiphatb:
 
Arlovski tylko żeby znowu jakieś mośki z Islandii was z pucharów nie pogoniły. Ja kciuki trzymałem za Jagę w tym "fascynującym" boju o mistrza, ale Lech też mi odpowiada. Legia w tym sezonie to kompromitacja jeśli chodzi o ligę. Berg powinien się pakować.
Jedno mnie zastanawia. Czemu w tej grupie mistrzowskiej w ostatniej kolejce nie grają ekipy z miejsc 1 i 2 z fazy zasadniczej? Przecież to by było piękne ukoronowanie sezonu. A jakby obie jeszcze miały szanse na mistrza to całkiem byłoby zajebiście.
PS. Ale kibice Górnika i Wisły robią żenadę. Jak można naciskać na swoich piłkarzy by podłożyli się aby tylko Legia nie zrobiła mistrza. Przez to teraz jest pierdolenie, że Lech wygrał 6-1 bo kibice kazali przegrać. Bardzo słabe to było.
 
Jestem zadowolony po meczu w Zabrzu, szkoda tylko, że Lechia się nie postarała ;)

Ciekawe czy w Warszawie wykupili cały zapas stoperanu. Przecież, przed rozpoczęciem seoznu Legia wg mediów to jedyny kandydat na mistrza, dwie równe 11, Polski Bayern itd :)

No cóż :boystop:

Jeszcze niech Bereszyński zapakuje sobie samobójczą w ostatniej kolejce, po wywaleniu klubu z LM będzie to miłe podsumowanie jego sezonu w barwach wojskowych :tiphatb:

Spokojnie, z tego co już powszechnie wiadomo od wielu lat to cały zapas wszelkiej maści na ból dupy powędrował do was. Pozwolę sobie jedynie przypomnieć:
http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_F5I657rATIKGatRRZ7CRfgBecrYDmX6D.jpg

aha, czekam na puchary w waszym wykonaniu:crazy: pozdrów górnika i podziękuj za szerokie rozłożenie nóg.
 
Back
Top