Piłka nożna

Nowe? Krol Zlatan robil to 100 lat temu. :DC:


I tutaj wyjasnienie skad sie to wzielo:

Nowe w sensie, że kolejny piłkarz to robi. Kubeł wody ludzie wylewali na siebie od tysięcy lat, ale jakiś czas temu zrobiło się z tego wyzwanie. Tutaj tak przypadkowo kamera też pokazała akurat ich podbijających gumę do żucia?
 
Nowe w sensie, że kolejny piłkarz to robi. Kubeł wody ludzie wylewali na siebie od tysięcy lat, ale jakiś czas temu zrobiło się z tego wyzwanie. Tutaj tak przypadkowo kamera też pokazała akurat ich podbijających gumę do żucia?
Akurat ich...

i masa innych filmikow.
 
Akurat ich...

i masa innych filmikow.

Nie dogadamy się. Przecież wiem, że te filmiki istnieją od lat. Po prostu mam wrażenie, że teraz tydzień po tygodniu będą takie akcje, bo się nawet gazety o tym rozpisują ze świata.
 
Największym oburzonym był Zdzichu Kręcina, kiedy zaproponował, żeby głosować maszynkami (zaproponowanymi przez Bońka) za kotarą (zaproponowaną przez Wojciechowskiego). Gdy pozostali zebrani go wyśmiali, ZK zagotowal się i wyszedł z sali obrad.

wrócił po dwóch godzinach
 
Paraliż miasta :)
A narzekali wcześniej na biegaczy :śmiech:
Ponoć tęczowy prezydent ma z tym coś wspólnego, podstawili by kilka busów i spokój.
Na Lechu byłem tylko na kadrze, ale na Warcie chyba ze 3 razy i pamiętam że zawsze na koniach śmigają.
 
A narzekali wcześniej na biegaczy :śmiech:
Ponoć tęczowy prezydent ma z tym coś wspólnego, podstawili by kilka busów i spokój.
Na Lechu byłem tylko na kadrze, ale na Warcie chyba ze 3 razy i pamiętam że zawsze na koniach śmigają.
Jacek już przechodzi samego siebie
 
Back
Top