Piłka nożna

Brakuje gifa na grę Ronaldo - dawać nowy kontrakt :DC: Ważne, że po meczach z jakąś Andorą czy innymi owczymi wyspami umocnił się w grze o Złotą piłkę,.
 
Kurwa jak można grać takimi parodystami w ataku, dlaczego ja nie kibicuję normalnemu klubowi?
1. Kibicuj najbardziej utytułowanemu klubowi świata
2. Narzekaj, jaki jest chujowy na każdym kroku;
Mamy tu kibiców jebanego Górnika Zabrze. Ba, nawet Legii Warszawa, także nazywanie parodystami Ronaldo, Bale'a, Benzemę i Moratę trochę kiepsko wygląda, jeśli postawi się przy nich Kucharczyka czy Korzyma z zeszłego sezonu.
 
@Suchar chodzi mi o to, że trener nie ma jaj żeby wystawić w składzie piłkarzy którzy są w lepszej formie. Przeciez w takim klubie nie ma mowy o "zdrowej rywalizacji" skoro możesz zapieprzac na treningu a i tak zagrają święte krowy bo gimby muszą się jarac rywalizacji BBC vs MSN.
A narzekać chyba mogę bo i oczekiwania są większe od piłkarzy ... chodzi tu nawet o minimum zaangażowania.
 
@Suchar chodzi mi o to, że trener nie ma jaj żeby wystawić w składzie piłkarzy którzy są w lepszej formie. Przeciez w takim klubie nie ma mowy o "zdrowej rywalizacji" skoro możesz zapieprzac na treningu a i tak zagrają święte krowy bo gimby muszą się jarac rywalizacji BBC vs MSN.
A narzekać chyba mogę bo i oczekiwania są większe od piłkarzy ... chodzi tu nawet o minimum zaangażowania.

Ale kto w tej drużynie jest w formie według Ciebie? Vazquez, Isco i Carvajal? Nikt więcej w formie nie jest, a zmienników dobrych dla reszty składu nie ma. Morata gdy wchodzi z ławki to gra lepiej od Benzemy, ale grając w pierwszym składzie to też nie pokazuje zbyt wiele. Modrić i Casemiro byli w formie, ale są kontuzjowani.
 
Czy piłkarze Barcelony posiadają poczucie wstydu?
1zlwxp0.png

Kibicuję Barcy, ale ukurwia mnie to niemiłosiernie. Przy tej konkretnej akcji jeden dostał butelką, drugiego obtarła, a padło czterech...
Niestety nie jest to przypadłość tylko tego klubu w LFP.


te diably w oczach przy wykrzykiwaniu "putas" :D

dla bezrefleksyjnych fanow barcy - zachowanie kibica valencii karygodne, ale przyznajcie, ze zachowanie pilkarzy barcy komiczne

"La concha de sus madres, hijos de puta!"
 
ja tam wierrny kibic jestem wkoncu jestem z olsztyna a nie z barcelony :śmiech:

A ja lubię pooglądać grę, a nie 20 chłopa biegających za piłką na klepisku+ dwóch nudzących się między słupkami:)
Idąc tym tropem jebać UFC. Przecież jesteś z Polski, a nie JuŁesEj;)
 
Las Palmas gra bardzo przyjemna dla oka pilke, przynajmniej tak bylo w poprzednim sezonie.
 
PAY-Chelsea_v_ManUtd_Ibrahimovic_at_FT_02.jpg


Tak wygląda gość, którego drużyna właśnie przegrała 4:0 z jednym z największych rywali. Nie ma co, smutek wielki. Widać jaki to walczak jest..
 
United jest w rozsypce (kolejny sezon), ale nadzieja jest w młodych, największy brak jest w środku i defensywie. Chociaż z takimi napastnikami, to mogą i tracić po 4 bramki na mecz ... jak będa sami strzelać 5
 
Caly czas odnosze wrazenie, ze Ferguson wcale nie mial lepszych pilkarzy (no moze w defensywie) a i tak dawal rade, a moze odszedl w najlepszym momencie...
Mou swoja kadencja w Realu obrzydzil mi futbol i glownie dzieki niemu z rzadka ogladam teraz mecze tak, ze :kis:
 
Back
Top