Piłka nożna

obyś się nie mylił!!!!
podobne nadzieje budził menezes, wcześniej luxemburgo.
a czasy do pracy będzie miał ciężkie, bo piłkarsko tam najsłabiej od..... nie pamiętam kiedy.
Tite to zupełnie inna kultura pracy. Człowiek, który powygrywał niemal wszystko co można z Corintihans na przełomie lat 11-13, po odejściu z klubu zrobił coś co brazylijskim trenerom niemal nie przychodzi do głowy. Zrobił sobie rok przerwy od pracy z drużynami, a zamiast tego pojechał się szkolić do Europy podpatrując m.in. Arsenal, czy Real Madryt(wtedy z Ancelottim) i ucząc się nowego włącznie z angielskim, który większość ma w nosie w tamtych realiach. Zdobył doświadczenie, wrócił na zgliszcza Menezesa, który przejął po nim Corintihans i... wygrał ligę w cuglach. Przed sezonem 2016 odeszło mu z drużyny blisko 7 podstawowych graczy(głównie do Chin), a on walczy jak równy z równym w lidze(mimo, że na CA zabrali mu kolejnych graczy) i bez większego problemu wygrał grupę podczas CL.

Jak nie on(trzeci raz już go namawiają) to nikt nie zmieni tej reprezentacji.
 
Tite oficjalnie zluzował Dungę.
Stety i niestety. Z jednej strony strasznie mi żal, że zostawia Corinthians, a z drugiej reprezentacja to było jego marzenie od pewnego czasu, długo się przygotowywał do tej roli, o czym nawet wspomniałem i że tak powiem należało mu się to. Teraz niech wojuje dalej:cry:
 
Stety i niestety. Z jednej strony strasznie mi żal, że zostawia Corinthians, a z drugiej reprezentacja to było jego marzenie od pewnego czasu, długo się przygotowywał do tej roli, o czym nawet wspomniałem i że tak powiem należało mu się to. Teraz niech wojuje dalej:cry:
jakby tam dunge dluzej trzymali, to brazylia by sie do mistrzostw swiata nie zakwalifikowala :D
 
jakby tam dunge dluzej trzymali, to brazylia by sie do mistrzostw swiata nie zakwalifikowala :D
Kiedyś się ich seria musi skończyć - w CONMEBOL nie ma już takich placków, za jakich przez dekady uchodziła Wenezuela czy Peru. Podejrzewam, że z jakimkolwiek trenerem - gdyby musieli grać w el. MŚ'2014 - mogliby nie wejść nawet do baraży.
Choć podejrzewam, że wciąż najchujowsze pokolenie Brazylii od lat > złote pokolenie Belgii :DC:
 
dziś w nocy pierwszy ćwierćfinał copa america
USA - Ekwador
pozostałe pary :
Peru - Kolumbia
Argentyna - Wenezuela
Meksyk - Chile
 
też jak zobaczyłem ten wynik to sprawadzałem 2 razy czy to nie młodzieżówka albo towarzyski

Argentyna-Wenezuela 4:1
 
WTF, Meksyk tak sobie dobrze radził w fazie grupowej, że myślałem, iż będą w stanie ograć Chile a tutaj taki szok..
 
Matuidi, Veratti. Dziękuję, do widzenia.
Veratti nie ta pozycja raczej.
a chyba nie doceniasz Krychowiaku, skoro sądzisz, że gość wybierany najlepszym def midem Primera Division czy LE, ma się obawiać rywalizacji z takim Matuidim :)
Plus: Unai Emery, który chyba idzie do PSG i nie po to chyba ściąga ulubieńca, żeby go sadzać na ławie :)
 
Back
Top