Piłka nożna

Ja mam caly czas te zjebane sytuacje Realu gdzie nie bylo spalonego lub Bale z 6 m nie trafil nawet bramke...
 
Najbardziej sprawiedliwy byłby remis. Pierwsza połowa dominacja Realu, druga połowa dominacja Barcy. Ale ogólnie dobry mecz w wykonaniu Realu. Trzeba liczyć, że Barca gdzieś po drodze zgubi punkty i w przedostatniej kolejce straci punkty na wyjeździe z Atletico.
 
CAuUrz3WoAExaA1.jpg
Dzięki Kuba za gratulację.
MISTRZ MISTRZ KOLEJORZ!
 
Dobre widowisko, ale wszystko psuje wygrana Barcy. No cóż, życie. Real zgarnie Ligę Mistrzów i git.
 
No i po meczyku, pięknie zgwałcona Barcelona w pierwszej polowie, zabrakło szczęścia i tyle bo aktorzyny z Kataloni byli o klasę albo i kilka gorsi :) Typowy przykład meczu w którym gorszy cudem wygrywa po jakimś farfoclu, cos jak wygrana Benoita nad młodym Pettisem :)

I konkluzja - jeśli to jest Real w kryzysie i Barca w morderczej formie to bardzo sobie życzę zeby taki był półfinał ligi mistrzów. W dwumeczu jak wróci zespół do formy to zobaczymy gwałt podobny do tego z meczu z Bayernu.

Ps. Gdzie był Messi? :D kolejne GD w którym karzeł gra piach jak chuj
 
@magik
Bez przesady, że Barca była o klase gorsza. Ostatnie 30min to przewaga Barcelony. Fakt, że w pierwszej połowie Real dominował i szkoda tych kilku okazji i poprzeczki CR7. Ale cieszy fakt, że Real wraca do formy i zagrał bardzo dobry mecz.
 
Daleko mi do kibicowania komukolwiek z hiszpańskiej ligi i rzygam już tymi gran derbi, ale mówienie, że Barcelona w tym meczu była o klasę gorsza świadczy o totalnej piłkarskiej niewiedzy i zaślepieniu. W pierwszej połowie Real miał przewagę, ale w drugiej został totalnie zgwałcony.
 
Heh, napisałem "obraza zawodnika" zamiast "użytkownika" podczas kasowania posta. :D
Nie zaglądam do tematu wcale, tylko report zobaczyłem. Jakby tu się działy jakieś "dziwne" rzeczy dalej, to alarmujcie i wtedy pomyślimy nad jakimś banem na ten dział.
 
  • Like
Reactions: mat
Back
Top