Piłka nożna

Chuj w dupe weeb.tv, nie dość że zabrali płatnosć sms, zapłąciłem za premium tygodniowe na jeden jebany dzisiejszy mecz, to mi tnie w chuj.

P.S. To co odpierdala Suarez to jest niepojęte.

Łomatko... Gdybym dostawał dolara za każdym razem, gdy Ronaldo da nura byłbym najbogatszym człowiekiem na osiedlu :D Po każdej stronie są nurkowie. Nie bądźmy hipokrytami :)

A poza tym, czuję, że Barca przerżnie.
 
DzLZ0A9.png
na pierwszy rzut oka zwróciłem uwagę jedynie na Bale'a. :v

Solara, po chuj takie określenia w ogóle, po co się nakręcać. dobra pierwsza połowa nawet. :)
 
Ale Real gra świetny mecz. Wrócił Modric i od razu 100x lepsza jakość gry. No i Marcelo też świetny mecz.
 
Ja jebie... Trza se jak najszybciej obstalować ten nc+, bo na streamach podczas tak ważnych meczów jest sieka jak chuj. A na cyfrowym Polsacie to ja se mogę najwyżej derby snookera obejrzeć ;)
 
Jaja kurwa, Pepe żółta za ledwo musnięcie Wampira, teraz Carvajal żółta za dotkniecie Neymara. A jak Brazylijczyk kasuje Kroosa i kopie Bale bez piłki to nie ma nic...
 
hahah, Mascherano się turla, pd niszczy zawodników. :lol:

mentalność tej ligi po prostu sprawia, że zawodnicy uwielbiają teatr. nie ogarniam tego. symulacje to jedno, ale takie cuda na kiju to inna szkoła.
 
Back
Top