Piłka nożna

Nie zawsze im się tak dobrze układa ;)

Właściciel Malagi, szejk Abdullah Al-Thani poinformował, że opuszcza klub, ponieważ nie znalazł w Hiszpanii "szacunku, uznania i równości". Zawodnikiem Malagi jest Bartłomiej Pawłowski...itd
 
nie zauważyłeś, ale nie powinno się wypierać tradycji, 3/4 osób wgl tego nie zauważyło i nie wiedziałoby o tym taki to drobny element :-)
 
ja jestem kibicem Arsenalu i zupełnie nie rozumiem oburzenia fanów klubu tym transferem.



Skoro Arsenal go nie chce spowrotem bo ma innych piłkarzy na tą pozycje, chociaż przy kadrze Arsenalu i kontuzjach by się przydał, a Barcelona chce odświeżyć skład, a żeby mieć hajs muszą kogoś sprzedać to chyba normalne że gdzieś odejść musi.
 
stomil poleciał półkę niżej...:-)



zdobyć 41 punktów i spaść, w lidze gdzie gra 18 zespołów i lecą cztery ostatnie, to naprawdę duża sztuka...:-)
 
Yazz nawet mi nic nie mów. Kurwa jak sobie teraz przypominam ile grajki Dumy Warmii i Mazur stracili punków przez swoją głuptę to aż mi się nóż w kieszeni otwiera. I jeszcze na domiar złego Tychy się utrzymały. Dwa razy Stomil ich zdominował, a zdobył tylko 1 punkt na tym przeciwniku. U siebie na jesieni Stomil powinien strzelić lekko z 4 gole, ale piepszył akcję na potęgę, a Tychy bez akcji strzelają gola. O meczu z Chojnicznką w Olsztynie nie wspomnę, bo kurwa do tej pory nie wiem jak było można tak obok meczu przejść. Do tego nie wiem jak zarząd chciał się utrzymać bez napastnika. Łuksik to się nadaje na wejście z ławki na 10-15 minut, a Bzdęga za mecz w Tychach to powinen ze Śląska z buta wracać.
 
na początku rundy rewanżowej, tak sobie luźno kalkulowałem ile punktów potrzeba do utrzymania.



wiedziałem, że będzie ciasno w tabeli, więc 34 może być mało.



myślałem, że 37 wystarczy spokojnie, a tu taki klops...
 
10357515_10152555422603304_500565403651086423_n.jpg








Ale Gundaganowi podczas kontuzji bęben urósł :-)
 
źle się koszulka ułożyła po prostu :-)







ciekawe co z kamerunem? pewnie pojadą na ten mundial tak czy inaczej, pokrzyczą pokrzyczą i max we wtorek polecą.



a jak nie to Polska w gazie! i czeka na wezwanie :-)
 
Nikt nie odnotował że Newcastle dokonało zarąbistego transferu?



Kupili Ayoze Pereza z Tenerife. Napastnik, 20 lat, Hiszpan. W poprzednim sezonie strzelił 16 bramek + 7 asyst w Segunda Division.



A tu jego skille:



https://www.youtube.com/watch?v=SXxV-ZTwdsc







Obstawiał że długo w Newcastle nie pogra
 
jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o hajs.



kłócą się że za mały procent hajsu od fifa trafi na ich konto a za duzy na konto federacji.



nikt w ich miejce pokrzycza, pokrzycza i max we wtorek będą w samolocie do brazylii.
 
Co za mecz! Benzema dwie piękne bramki, trzy asysty i do tego słupek po pięknym strzale! Mogą namieszać
 
https://www.youtube.com/watch?v=sb8GFYdri44



Davids zapalu i agresji nie stracil. :)
 
to jakiś mecz legend, Seedorf też grał.



ale Davids skończył oficjalnie kilka miechów temu, był grającym coachem w Barnet przez 2 lata? chyba
 
Back
Top