Piłka nożna

w meczu Leverkusen wlasnie uznali bramke ktora wpadla w boczna siatke, hahah. :DDD



jakas dziura byla, pilka przeleciala przez boczna, wpadla do bramki, sedzia gwizdnal.
 
Ja tam w przypadki nie wierzę. Ostatni mecz Śląsk - Zabrze sytuacja była odwrotana i do przerwy wygrywal Górnik.



Kursy ht/ft dzisiaj to 29, a w poprzednim meczu 34. Tak czy siak gospodarze wygrali. Mogło być po prostu 3 punkty za 3 punkty, a do tego dobrze zarobili.



Przypadek?:-)
 
Roma przezywa druga mlodosc razem ze swoim Francesco. bilans rozpierdol, swietne rozpoczecie sezonu.
 
patrzę tak sobie na skład newcastle przed dzisiejszym meczem i myślę, że oni mogliby atakować podium w ligue 1....:-)



7/11 plus jeden na ławce, który w drugiej połowie zapewne zamelduje się na murawie...
 
to do jakiej ligi dalbys PSG? brazylijska by sie wzmocnila... patrzac po druzynach to bardzo duzo ma mieszanke, ach ta Pogon Canarinhos!



Newcastle sobie radzi jakos, nie bierze 'typowych' frencz gajs, podoba mi sie ich system, w dzisiejszej pilce narodowosc to maly problem. ;)
 
Mi mecz Śląska z Górnikiem śmierdzi, takie małe promo Nawałki raczej żeby zjednać sobie do niego kibiców.



A co do Romy? wpadną na Juve to znów dostaną jakieś 3-4:0:-)
 
ale tak naprawdę to jakie pan Nawałka ma doświadczenie z piłką międzynarodową i z powiedzmy reprezentantami Polski ? Milik, który uciekł na ławe czy trybuny do niemiec i tyle ? Jak mi MMA wyparło ze świadomości piłkę nożną to tak bym jednak wolał, żeby selekcjonerem został ktoś zza granicy a najbardziej bym chciał, żeby to był Slaven Bilić. Choć to i tak marzenia ściętej głowy.
 
Wg mnie powinien to być trener z wielkim nazwiskiem, większym niż nasze gwiazdki, niech to on będzie gwiazdą reprezentacji bo taki Fornalik2.0 co zrogbi? Nic. Będzie powtórka z historii z tym ze Fornalik to autorski projekt Laty, a Nawałka autorski projekt Bońka. Kolejne eliminacje przegrane, stracone kilka lat. Mi sie marzy Dick Advocat albo Stevens.
 
Advocat i Stevens w ostatnich 10 latach słabo sobie radzą... lata 90 i początek 2000 to czas kiedy osiągali sukcesy...
 
Advocaat objal teraz AZ Alkmaar.



zgodze sie z wypowiedziami nt Nawalki, szkoda czasu.



no narazie Juve wyniki gorsze, zobaczymy jak to wyjdzie, Roma fajnie polaczenie doswiadczenia z 'gowniarzami'. :)



w serie A osstatnio to modne chyba.
 
Painkiller ale Nawałka nie sprzedawał Milika nie chciał tego i jasno o tym mówił. Milika sprzedał Prezes z agentem.
 
A to nawet nie wiedziałem że objął AZ, dzieki za info:-)



Dla mnie powinien to być trener z Niemiec, Holandii lub Włoch.



Juve ma 7 zwycięstw i jeden remis. Jestem spokojny:-)
 
Już raz to pisałem, ale powtórzę się. Masa głosów jest za trenerem zagranicznym, na którego wyp...a zostanie masa pieniędzy, a z 5-10 lat byście narzekali, że szkolenie słabe itd. i że wyników przez to nie ma. Ja tam wolę, żeby kasa poszła na szkolenie w końcu. Mam nadzieję, że Boniek się tym zajmie na poważnie. Ostatnio dobry artykuł był na weszło o piłkarzach z młodzieżówki sprzed 10 lat. Praktycznie NIKT z nich poza Milą nie gra w poważnej piłce obecnie. I tak będzie z kolejnymi pokoleniami, jeśli PZPN będzie wydawać kasę na kolejnych trenerów nie wartych nawet połowy swojej pensji.
 
ale to chyba nie jest pierwszy raz taki Di Marii? cos mi sie kojarzy, ze kiedys juz tak pacnal. :)
 
masa głosów jest za trenerem zagranicznym, na którego wyp...a zostanie masa pieniędzy


Benhakker miał 40 tysięcy ojro na miesiąc, a po awansie na ojro 70 tysięcy ojro, z czego połowę i tak płacił sponsor a nie PZPN. A Waldi inkasował po 160 tysięcy zeta. Matematykę zostawiam Wam.
 
Co ten Caballero dzisiaj bronił to masakra, gdyby nie on to nie wiem ile Real by wygrał. W końcu dzisiaj ta gra ładnie wyglądała.
 
Głównie bronił strzały ze spalonych ale i tak świetnie. A spalonych za dużo, tym bardziej że aż 4 piłkarzy na raz
 
Juventus wygrywał do 66 minuty 2-0, 80 minuta i Fiorentina wyszła na 4-2. Co raz bardziej mi się Serie A podoba : )
 
Back
Top