Piłka nożna

Ja oglądam Tottenham i Eriksen to strzał nie w dziesiątkę, tylko w setkę. Ogólnie to bawią się koguty jak z dziecmi z Norwich. 73% posiadania piłki.
 
Real Madryt: Diego López; Carvajal, Pepe, Sergio Ramos, Nacho; Modrić, Illarra; Isco, Bale; Cristiano Ronaldo, Benzema.



Pora na debiuty :)! Illaramendi no i ten wyczekiwany Bale. Liczę na jakieś 3-1, Ronaldo,Isco,Bale.
 
Ale ten Villareal gra, to jest niemożliwe. Dziurawa obrona, gdyby nie Lopez byłoby już po meczu.



A dla Napoli bramki strzelają ex zawodnicy Realu, Higuain i Callejon.



EDIT: Jest i Bale. Gol na debiut, ładnie rozegrał Carvajal.
 
Nie wiem co jest bardziej dziurawe, uzębienie starego cygana, czy obrona Realu. Katastrofa. Benzema jest tak wolny,że pewnie przegrałby ze mną na setkę, mimo,że od kilku lat nie biegałem sprintów.
 
No, no, co BVB dzisiaj zagrało to czapki z głów. Fakt, że prowadząc 2-0 pozwolili doprowadzić do wyrównania, ale wyjść z 2-2 na 6-2 w 16 minut to nie lada wyczyn. Cieszą dwie bramki Lewego. Reus to geniusz.
 
Reus geniusz i dlatego go od paru juz lat chcialem na OT, kurwa koles jest mistrzowski. :)



wyniki EPL dzisiaj bardzo sympatyczne, oby jeszcze Lpool sie jakos potknal, pozdro Comberrrr!!!



Bata widze hejt totalny, nic nowego w sumie, ugrupowanie mozna z tego zrobic, czytac mozna i czytac od lat psioczenie na United, a jak wygrywali trofea tak wygrywaja, pewnie troche przykro?



Fellaini dzisiaj dobra zmiana, glowki to on chyba zadnej nie przegral, spokoj + Januzaj na skrzydle. ach Ci Belgowie!
 
Real z taka obrona we wtorek moze wtopic znow z galata w turcji jak rok temu 3-2 ,trio snejder,drogba,burak zrobia kuku. Dzis zolta lodz mogla to wygrac spokojnie minimum 4-2.







Dla mnie te okienko w Madrycie to jakas autodestrukcja , Ozil sprzedany, nie kupiono nikogo za Higuaina ,a ja w Realu takze mialem slabosc do Callejona ktory byl dobrym zmiennikiem. A teraz kto z ofensywy na lawie? morata,jese ,di maria? WTF ,to juz lepiej wygladalo to rok temu - kaka ,ozil,higuain,callejon.







Co do BPL ,chelsea podobno najgorszy start od sezonu 2002/2003 w pierwszych 4 kolejkach ligi,ale tak to jest jak Mou tam rotuje skladem co drugi mecz ,a daje takze pograc kabarecierzowi Torresowi.



BPL w tym roku bedzie fajna ,mowie wam Arsenal,Liver i Spursy zaskocza w tym sezonie.
 
Dziś o godzinie 13:45 w loży honorowej Santiago Bernabóu odbędzie się ceremonia przedłużenia kontraktu z Cristiano Ronaldo - poinformowała oficjalna strona Realu Madryt. W wydarzeniu udział wezmą oczywiście Cristiano wraz z Florentino Pórezem. Więcej szczegółów po 13:45.


Jest jeden pozytyw.



A i we wtorek zagra Iker, zamiast fenomenalnego Lopeza.
 
cenny punkt zdobyty przez młoty, bo mogło być różnie....



ciężki sezon przed ekipą big sama, wydaje mi się, że będzie dużo trudniejszy niż poprzedni.



obym się mylił...
 
Ależ Jagiellonia ograła Ruch,a tutaj ani słowa o tym ?! 6:0 wygrali, chyba dawno nie było takiego pogromu w Polskiej lidze.
 
No tylko co z tego wynika? Tak jak w Widzewie kontrakt do 5000 pln? Z czym zjesc w ogole ta cala upadlosc? Jakby nie bylo Paixao do Kolejorza!! Razem ze Staszkiem Levym.
 
Z dzisiejszego zestawu wybieram Galatasaray vs. Real. Turcy u siebie są mega groźni i myślę, że mogą napsuć sporo krwi Hiszpanom. Niestety Bale zaczyna mecz na ławce, nie lubię Madrytu, ale ciesze się, że w końcu Iker wraca między słupki.
 
Back
Top