Piłka nożna

nudna barcelona wygrywa 2:0 po 10 minutach



edit: juz 3, ladnie jebnal, ale bramkarz depor poziom okregowki
 
Karny z kapelusza dla Deportivo, ale Messi nie zawodzi i ma już gola więcej od Cristiano Penalto i Falcao ( który ma mecz do rozegrania).
 
Ciekawe czy Bayern utrzyma taką formę do stycznia, bo tylko czas ratuje BVB przed gwałtem. Nie śledzę ich ligi ale faktycznie wyniki robią wrażenie.



Liga włoska to dla mnie jedna wielka korupcja- tylko tam drużyny po zdobyciu podium potrafią w następnym sezonie walczyc o utrzymanie w lidze ( lekko koloryzując oczywiscie)



Jako fan MU, chciałbym Rooneyowi pogratulować hat-tricka.
 
Piłkarze Rangers wygrali dziś najstarsze derby świata pokonując 2-0 ekipę Queen's Park na meczu było 49,463 widzów. a przypomnę, że The Gers grają obecnie w 4 lidze ...
 
gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol, kosmos to jest hiszpanski komentarz :D



ja pierdole juz 4:5
 
wyobrazam sobie overek 8,5... za 4:5 dokladny wynik nie ma nie wiadomo ile (oczywiscie jesli np 30 mozna tak nazwac), bo powyzej 4 bramek jest zaklad, kazdy inny wynik



gosciu trzyma leo za koszulke, ze ten nie moze mu uciec, a sedzia daje messiemu zoltko.. hiszpania
 
Gaara zmienil Czejla i myslalem, ze jakis nowy mistrz bukow sie pojawil!



no jeszcze Coruna na 5-5 i jestem zadowolony! :)



niestety przewaga sie utrzymuje, bedzie ciekawie.
 
Ohh tak! Messi strzelił bramki i już udowodnił, kto jest najlepszy na świecie. Poprosiłbym o obejrzenie meczy z Realu z końcówki sezonu. Tam istniał tylko Ronaldo w niektórych meczach (Ronaldo vs Atletico 4:1). A i tak wtedy Messi wdg Was był najlepszy na świecie.
 
O ja jebie - 2:50! Trafić w taką piłę to trzeba mieć umiejętności, a co dopiero przypierdzielić taką bombę jeszcze. Pięknie to Cavani zrobił.
 
jak zawsze średnio przepadałem za Juve i ogólnie serie A to jakoś od 2 lat zarówno Juventus jak i liga włoska robia na mnie niesamowite wrazenie
 
@Tar i Magik



Wiecie co? Jesteście zjebanymi dziećmi. Tak mnie wkurwiacie i jeden i drugi. Po co te kuźwa napinki na forum. Jeden piszę ohohoho Messi jest super, drugi ohohohoho Ronaldo jest genialny. Kierwa ludzie, kłocicie się o takie gowno?! o takie gówno ?! kto jest lepszy? Kuzwa powiedzmy sobie że oboje zasluguja na miano nr 1, a nie wkurwiacie wszystkich i samych siebie. Pozdro...
 
piłkarze to jednak cipy, koleszka go mocniej popchnął a ten leży jakby dostał ciężkie KO hehe



 
Back
Top