Piłka nożna

Xyń to po ukrainsku chuj, więc takiego xyńa z reprezentacją zrobił Urban, niestety ale trzeba to powiedzieć jasno, on się nie nadaje tak samo jak Probierz, holuje 30 letniego leszcza kapustke a Czubakowi za tak udany sezon w ekstraklasie w tak chujowym klubie jakim jest motor nie daje powąchać murawy czaisz? Gość w chujowym klubie zrobił bardzo dużo, a nagrodę za niego dostał kapustka który w zajebistym klubie się prawie spierdolił z ligi, no czy on jest kurwa poważny?
 
Xyń to po ukrainsku chuj, więc takiego xyńa z reprezentacją zrobił Urban, niestety ale trzeba to powiedzieć jasno, on się nie nadaje tak samo jak Probierz, holuje 30 letniego leszcza kapustke a Czubakowi za tak udany sezon w ekstraklasie w tak chujowym klubie jakim jest motor nie daje powąchać murawy czaisz? Gość w chujowym klubie zrobił bardzo dużo, a nagrodę za niego dostał kapustka który w zajebistym klubie się prawie spierdolił z ligi, no czy on jest kurwa poważny?
Tak samo Nowaka z Gieksy po co powoływać bo za stary i bez perspektyw na dłuższe granie w kadrze :DC:
 
Xyń to po ukrainsku chuj, więc takiego xyńa z reprezentacją zrobił Urban, niestety ale trzeba to powiedzieć jasno, on się nie nadaje tak samo jak Probierz, holuje 30 letniego leszcza kapustke a Czubakowi za tak udany sezon w ekstraklasie w tak chujowym klubie jakim jest motor nie daje powąchać murawy czaisz? Gość w chujowym klubie zrobił bardzo dużo, a nagrodę za niego dostał kapustka który w zajebistym klubie się prawie spierdolił z ligi, no czy on jest kurwa poważny?

Tak samo Nowaka z Gieksy po co powoływać bo za stary i bez perspektyw na dłuższe granie w kadrze :DC:

Mońka młody talent z Lecha wybrany najlepszym obrońcą sezonu w ekstraklasie też bez powołania ale jest miejsce dla Kapustki, który grał słabo w legii i ta legia również grała mega słabo.
 
HJqU3zGWoAAuaz9.png
Ja pierdole :stevecarell:
 
Atletico baituje Barce na swoich socjalach że kupili Yamala:lol:

Ach znów będzie wielka wojna przez miesiące o gostka co w lidze władował 9 goli w ostatnim sezonie, a Atleti jeszcze chce jakieś 150 mln.

Ach te dzisiejsze ,,gwiazdy" piłki gdzie kiedyś nazywani drewnami Cavani czy Immiobile kręcili lepsze staty:lol:

Ta dyscyplina tak umarła, że nawet Ispańce podupadli i Barca robi zaciąg angielski 2 raz.

Podobno jak nie wypali z Alvarezem to ida po Schicka

Kiedyś jakbym zobaczył linie Gordon-Schick to bym pomyślał o jakims ataku Evertonu.

Niestety słabe roczniki 2000 plus zabiły tak dyscyplinę sportu

Ciekawe czy Afc znajdzie kogoś dobrego na tym rynku za paralityków Martinelie,Saka i Havertz.

Dembele który może zgarnąć druga ZP z rzędu to przy Bale prime który często był nazywany drewnem to nawet blisko nie stał. Tamten Bale to by dziś bral lekko 5 ZP do domu.
 
Last edited:
Back
Top