Piłka nożna


(L) to się już zbroi na puchary, €800k na początek...

Wrzucam tutaj - Chodyna akurat bardzo solidny grajek, obok Marczuka i Grosika chyba najlepszy prawoskrzydłowy w tym sezonie ekstraklasy. Za taką kasę dużo lepsze wzmocnienie niż szukanie kota w worku z zagranicy
 
Wrzucam tutaj - Chodyna akurat bardzo solidny grajek, obok Marczuka i Grosika chyba najlepszy prawoskrzydłowy w tym sezonie ekstraklasy. Za taką kasę dużo lepsze wzmocnienie niż szukanie kota w worku z zagranicy
Screenshot_2024-06-12-20-30-39-436~2.jpg

Wyceniany był nawet o €0,4m drożej...
 
@JosueEstebanez widziałeś? Psiarnia na początek na stadionie Króla :irish:
Widzę właśnie, że mocny początek mamy Wisła Arka Łęczna Miedź po tych meczach już trochę będzie wiadomo w jakim miejscu jest drużyna i na co można liczyć w najbliższym sezonie. Miło by było awansować, ale tyle drużyn będzie walczyło, że może być ciężko. Ja się nie nastawiam, wolę się miło zaskoczyć bo piłkarsko rozczarowań mamy aż nadto w ostatnich latach.....
Na szczęście są inne powody do zadowolenia :bleed:
 
Widzę właśnie, że mocny początek mamy Wisła Arka Łęczna Miedź po tych meczach już trochę będzie wiadomo w jakim miejscu jest drużyna i na co można liczyć w najbliższym sezonie. Miło by było awansować, ale tyle drużyn będzie walczyło, że może być ciężko. Ja się nie nastawiam, wolę się miło zaskoczyć bo piłkarsko rozczarowań mamy aż nadto w ostatnich latach.....
Na szczęście są inne powody do zadowolenia :bleed:
No zobaczymy. Liczę, że Pan Melon ma łeb na karku, bo póki co wydaje się ogarniętym chlopem, no i nie jest gołodupcem chyba skoro ten cały Kramer wjeżdża na koszulki (btw. liczę, że trochę to przystosują pod barwy, bo jeśli to to wizualnie będzie brzydko). Czekam na konkrety, czyli najpierw trener, a potem wzmocnienia, bo póki co to tam jest chyba 11 gości do grania raptem :beczka:
Wierzę w Grafa, gada z sensem i nie pierdoli farmazonów jak Salski czy Dziedzic. Zobaczymy, ja jestem dobrej myśli. Gdzieś mi się rzuciło dzisiaj, że Rataj do Arki - szkoda, bo po cichu liczyłem, że wróci się odbudować na stare śmieci
 

3 bramki w całej karierze, w tym 2 w juniorach brazoli, tak jak w Polsce kopną 3 razy piłkę i na zachód.
Tyle że u nas za 3 miliony max zazwyczaj, a z flagą brazylijską 23 miliony.
Rozpierdalają mnie te ceny za brazolskich gówniarzy którzy nigdzie nic jeszcze nie pokazali, żeby on chociaż dobry sezon choć jeden miał za sobą, ale poco, lepiej windować ceny od samego początku a potem płakać że kogoś pojebało jak krzyknie jeszcze w tym 10 leciu 300 mln za jakiegoś Norwega...
 
Nacho do arabów za dwa lata przytuli 40 mln, a Floren rozbija bank kolejnym mega talentem, ucierając nosa P$G i Anglikom :antonio:
 
Plus ten Hiszpan też wyglada obiecująco, a co sądzisz o tym trenerze z Radomiaka co ma przyjść? I ciekawe co z Matysiakiem czy są jakieś szanse żeby wrócił na ławkę trenerską do nas za jakiś czas
Jaki Hiszpan? Masz jakieś insajderskie zakulisowe njusy?
Co do Kędziorka - tam w Radomiaku to zarządzanie było dość mocno dysfunkcyjne, on miał z góry ustalany skald i trochę wojował z DSem. Ciężko mi coś powiedzieć, chyba wolałbym Misiurę albo Szulczka, ale Graf mówił podczas wywiadu, że trzech trenerów im odmówiło. Nie skreślam chłopa, młody trener w organizacji, gdzie musi coś zbudować to zawsze lepiej niż jebany ligowy beton, ale oczekiwania są duże i musi być na to przygotowany. Matysiak to tak jak pisałem wcześniej - sprawy osobiste, imho trzymają dla niego coś w akademii albo ŁKS II
 
Jaki Hiszpan? Masz jakieś insajderskie zakulisowe njusy?
Co do Kędziorka - tam w Radomiaku to zarządzanie było dość mocno dysfunkcyjne, on miał z góry ustalany skald i trochę wojował z DSem. Ciężko mi coś powiedzieć, chyba wolałbym Misiurę albo Szulczka, ale Graf mówił podczas wywiadu, że trzech trenerów im odmówiło. Nie skreślam chłopa, młody trener w organizacji, gdzie musi coś zbudować to zawsze lepiej niż jebany ligowy beton, ale oczekiwania są duże i musi być na to przygotowany. Matysiak to tak jak pisałem wcześniej - sprawy osobiste, imho trzymają dla niego coś w akademii albo ŁKS II

Na fansach wczoraj pisali o nim, Kupczak z Mokrym środek pola powinni dobrze zabezpieczyć. Ciekawe co dalej, narazie fajnie to wygląda
 
Ten Salamon w naszej kadrze to nieporozumienie, patrząc nawet na wartości rynkowe... Weź analogicznie do Realu wstaw gościa wartego 500k..
Chłop na kadrze jest swiezakiem, to nie jest 35 letni Glik który latami jeździł na kadrę, to jest nieporozumienie, fanaberia Probierza.
Jeśli chłop zagra to nam spierdoli euro, taka jest moja prawda futbolu.
 
Ten Salamon w naszej kadrze to nieporozumienie, patrząc nawet na wartości rynkowe... Weź analogicznie do Realu wstaw gościa wartego 500k..
Chłop na kadrze jest swiezakiem, to nie jest 35 letni Glik który latami jeździł na kadrę, to jest nieporozumienie, fanaberia Probierza.
Jeśli chłop zagra to nam spierdoli euro, taka jest moja prawda futbolu.
Jeśli wierzy, że tak naprawdę jest wart miliony to zawstydzi samego Van Dijka :antonio:
 
Back
Top