Piłka nożna

Na wielkie turnieje pewnie jakoś łapać się będziemy bo tam zaraz każdy będzie jeździł, bo co chwilę poszerzają te turnieje.

No poszerzyli Euro, dostaliśmy grupę śmiechu, a i tak tam nie jedziemy xD

I w sumie dobrze, bo nawet jak awansują po tych barażach to ja na nich patrzeć nie chcę na wielkim turnieju, nie zasłużyli po prostu.


Kurwa, Euro jak miało 16 drużyn to był to ciekawszy turniej niż mundial momentami, świetny poziom i wielkie emocje.


Euro 2004 :antonio:
 
Zostawcie tych dziadów! Tutaj jest przyszłość!

U18 drybler POLAK RODAK robi ich jak Messi^^
Oglądałem ten mecz na żywo, młodzi Polacy dobrze grają, tylko w u 19 słabiej coś szło u 21 też daje radę, za kilka lat może coś będą znaczyć, polecam sobie przejrzeć te reprezentację nasze u- w jakich klubach ci malolaci już grają i co najważniejsze są szkoleni za granicą a nie w zniczu Pruszków, wiadomo że nie wszyscy ale wielu.
Z piłkarzy z naszej obecnej kadry nikt nie zaczynał w jakimś Manchesterze czy gdzieś w takim wieku.
 
Oglądałem ten mecz na żywo, młodzi Polacy dobrze grają, tylko w u 19 słabiej coś szło u 21 też daje radę, za kilka lat może coś będą znaczyć, polecam sobie przejrzeć te reprezentację nasze u- w jakich klubach ci malolaci już grają i co najważniejsze są szkoleni za granicą a nie w zniczu Pruszków, wiadomo że nie wszyscy ale wielu.
Z piłkarzy z naszej obecnej kadry nikt nie zaczynał w jakimś Manchesterze czy gdzieś w takim wieku.
no mi to wyskoczyło na wallu od TVP Sport i patrze i nie wierze no gosciu sie rusza jak Messi albo inny ronaldhino ( chociaż tak jak on to nikt tam nie biega ale wiecie ocb no drybling zajebisty i jeszcze pakuje na koniec brame elegancko - nie widzialem od leewego nic takiego...) BTW: prawie nie oglądam piłki obecnie :P
 
no mi to wyskoczyło na wallu od TVP Sport i patrze i nie wierze no gosciu sie rusza jak Messi albo inny ronaldhino ( chociaż tak jak ona to nikt tam nie biega ale wiecie ocb no drybling zajebisty...)
No ta ale też nie ma co się jarać bo w Liverpoolu już jeden polski Messi się przebić nie może z młodzieżowych ekip a jak raz go klopp na trening zaprosił do pierwszej drużyny czy cos takiego to tutaj właśnie te wszystkie borki się spuszczali w mediach, drybling to nie wszystko ale zapowiada się dobrze, mental musi za tym pójść żeby pewien etap przeskoczyć z tej młodzieżówki do dorosłej piłki bo z tych Manchesterow szybko mogą robić karierę w jakimś kurwa ludogorcu
 
Bardziej jak wyspy
Przecież już Luxemburg jest silniejszy niż wyspy i Mołdawia, a z nikim słabszym Portugalia nie grała. Chociaż ze Słowacją 2 ciężkie mecze. Tyle że jeśli my gralibyśmy jak Słowacy, to wyszlibyśmy z pierwszego miejsca
 
Przecież już Luxemburg jest silniejszy niż wyspy i Mołdawia, a z nikim słabszym Portugalia nie grała. Chociaż ze Słowacją 2 ciężkie mecze. Tyle że jeśli my gralibyśmy jak Słowacy, to wyszlibyśmy z pierwszego miejsca
Dziś Włochy Anglia wieczorem, teraz Polacy u19 grają z Niemcami, później u21.

Nie chce mi się rozkminiac czy słabszy jest Luksemburg wyspy Słowacja czy Polska ;)
 
Zobaczymy, nawet jeśli Włochy i Chorwacja nie trafią do baraży to będziemy musieli wygrać z Walią lub Ukrainą.

Co do U-19, to nie ma żadnego zaskoczenia, że tam jest źle skoro selekcjonerem został Wojciech Kobeszko, eks-piłkarz Jagiellonii oraz bardzo dobry fumfel prezesa PZPN. Kulesza załatwił fuchy swoim, to się koty pasą na państwowym.
 


Szykuj się Joan :corn:

laporta.gif
 
Pewnie #nikogo ale Neymar raczej kolejna ciężka kontuzja.


Myślę że to zasługi tych wszystkich imprez i dlatego jest taki szklany. Chujowo się prowadzi to i miał chujową karierę bo tak naprawdę to on może połowę tego co mógł osiągnął kutas pazerny.
 
De Burgos Bengoetxea na Sevillę, także jest pewność że przynajmniej jeden z kiepów nie poprowadzi Klasyku. Z gorszych informacji: on nadal sędziuje mecz Realu..
 
Exposito to ten typ, który jak widzi, że się w niego wierzy, to jest bestia. Odkąd dostał kapitańska opaskę to przerasta tę ligę o kilka poziomów
 
Laporta wczoraj powiedział, że powtórzą najlepszą Barcelonę w historii, a wieczorem sędzia skręca Real? Nic nie mówię, ale trzeba sprawdzić, kto jest teraz wiceprzewodniczącym Komitetu Technicznego Arbitrów ;)

 
Last edited:
Back
Top