Piłka nożna

Ta trzecia osoba to facet czy dziewczyna?
Phil de Fries

1687538710594.png
 
Paczul :antonio:

Wszedłem tutaj właśnie po to aby to wrzucić. Chyba najlepszy tekst Paczula jaki powstał. Jakiby Pawcio wkurwiający nie był, to tutaj idealnie opisał co ma miejsce z "naszymi reprezentantami"
 
Wszedłem tutaj właśnie po to aby to wrzucić. Chyba najlepszy tekst Paczula jaki powstał. Jakiby Pawcio wkurwiający nie był, to tutaj idealnie opisał co ma miejsce z "naszymi reprezentantami"
Tej zjebanej reprezentacji najbardziej przydałoby się nie zatrudnianie żadnego trenera. Sami ustalają skład, wychodzą na boisko i zapierdalają wedle własnego widzimisie. Tak żeby po kolejnych wpierdolach od hegemonów takich jak Łotwa nie było kim sobie kim gęby w mediach wycierać.
 
Paczul :antonio:
Wszedłem tutaj właśnie po to aby to wrzucić. Chyba najlepszy tekst Paczula jaki powstał. Jakiby Pawcio wkurwiający nie był, to tutaj idealnie opisał co ma miejsce z "naszymi reprezentantami"
Panowie to są po prostu nażelowane pizdy, a nie mężczyźni reprezentujący kraj.

Nie ma co strzępić ryja, pod pierwszą lepszą żabką te ich miliony nic nie znaczą dostają na pizde i wracają z płaczem do domu... jak po każdym meczu.
endrju-sensei.gif
 
Jako piłkarza, przyda sie United?
To taki grajek którego zawsze zazdrościłem Chelsea. Szybki, zwinny z dobrym podaniem i wykończeniem. Na 10 jak znalazł, wraz z Bruno na 8. Zeszły sezon szpital i brak formy, ale to był problem całej Chelsea.
 
To taki grajek którego zawsze zazdrościłem Chelsea. Szybki, zwinny z dobrym podaniem i wykończeniem. Na 10 jak znalazł, wraz z Bruno na 8. Zeszły sezon szpital i brak formy, ale to był problem całej Chelsea.
Oby prezentował coś sobą bo trochę dziwne, że Chelsea puszcza tak łatwo wychowanka za takie pieniądze.
 
Jako piłkarza, przyda sie United?
Moim zdaniem jak najbardziej. Po Kovacicu to drugie odejście, którego za bardzo nie rozumiem. Mason dobrze prowadzi piłkę przy nodze, jest zwinny i szybki. Idealna pozycja dla niego to 8 lub 10, tam czuje się najlepiej. Chelsea wystawiła go ostatnio na skrzydle i tam bywało różnie, ale to już problem samej Chelsea, w której ostatnio nie pasuje niemal wszystko. Myślę, że to o niebo lepszy transfer niż chociażby Jadon Sancho.
 
W międzyczasie przed kupnem Mokembe, Real zakontraktował Turka ;)
Tak przynajmniej twierdzą kebsy.

 
Back
Top