Piłka nożna

Elite 9 :beczka:
IMG_20230610_230727670.jpg
 
Oczywiście należało się Pepowi nie City.
Szejki po trzynastu latach, wydaniu ponad 2,5 miliarda euro, otrzymaniu 115 naruszeń FFP, w końcu dorównują połowie trofeów UCL co Jesus Vallejo.
 
Kurwa kiedyś to człowiek żył takim meczem nawet jak grały drużyny, których nienawidził, a teraz? Zero emocji i flaki z olejem, teraz nawet czasów nima :fjedzia:

Ja akurat obydwu drużyn nienawidziłem, ale City bardziej, więc Ukah Ukah chuj Ci w łeb :kis:
 
Messi wróci, Guardiola wróci, Neymar wróci, Liga mistrzów wróci.

:jon:
Najlepsze jest to, że drugie jednocześnie determinuje czwarte.

A tak serio - no kurwa, bądźmy poważni, Pep ma w sercu Blaugrane, jego marzeniem jest raz jeszcze zrobić z tego klubu to co zrobił wcześniej albo i więcej. Ja tam Xaviemu źle nie życzę, ale max sezon-dwa i król wraca do domu
 
Last edited:
@Siedem juz mi przeszło :gabi_much_love:
Theo wallcott był doobry w arsenalu ;)

Edt. jestem fanem Interu od dobrych 20 lat i naprawdę wierzyłem i kurde walczyli, lubię underdogów i piękne historie (Miami w 7;)) ale cóż… nie tym razem :(
Lepiej się pokazali niż się spodziewałem, co do Interu ja nigdy na nich jakoś specjalnie uwagi nie zwracałem ale wyklarował się tam całkiem niezły skład i mają pomysł na siebie, a raczej treneiro ma.
 
Lepiej się pokazali niż się spodziewałem, co do Interu ja nigdy na nich jakoś specjalnie uwagi nie zwracałem ale wyklarował się tam całkiem niezły skład i mają pomysł na siebie, a raczej treneiro ma.
Dokładnie, byli skazani na pożarcie a tu niespodzianka. Dużo straciło city jak zszedł de bruyne, gundogan to jednak nie jest aż taki lider i kapitan jak się wydaje…
A lukaku to będzie kontynuował karierę gdzieś na ligach afrykańskich, chociaż tam będą znali jego ‚prawdziwy’ wiek…
 

Każdy by pomyślał: no co za idiota, nie dość, że padnie bramka to jeszcze będą grali w osłabieniu.

A chłop miał plan i to kurwa sprytny...
 
Back
Top