Piłka nożna

3 pytania od kibica Realu:
Jak można zdrowemu i przytomnemu facetowi z dwoma rękami podawać i co gorsza rozsznurowywać buta?
Jak można kibica, który wiele ryzykuje wbiegając na boisko by ukleknąć przed swoim idolem i wykorzystać jedyną w zyciu sytuacje by oddać mu hołd, odepchnąć go i pocałować Messiego w czółko?
Jak mozna kibicowac Barcelonie?

:-)
 
Piłkarze Realu na tle tych z Barcy wyglądali jakby mieli podoczepiane kilkukilogramowe ciężarki, różnica w szybkości była widoczna gołym okiem. Wydaje mi się, że za tydzień lub dwa będzie to wyglądało zdecydowanie lepiej. Najwidoczniej Tito zależy na mocnym akcencie na początku sezonu, żeby dać impuls swoim piłkarzom, a on sam nadal pozostaje dla mnie terenem - zagadką wybranym tylko po to, żeby przede wszystkim nic nie zepsuć, ale może się mylę, czas pokaże.
Co do meczu to wynik zdecydowanie lepszy niż gra, gdyby Messi pokonał Ikera, rewanż byłby tylko formalnością, a tak czeka nas jeszcze trochę emocji. Z tej strony gratki dla Valdesa, za myślenie nogami nie głową no i ten cały Alexis trochę przegina w polu karnym ...
 
No i brawa dla TVP, że wreszcie postawili na normalnego komentatora, był to pierwszy mecz od dawna, którego nie musiałem wyciszać :]



Brawa za to dla Laskowskiego, ale boję sie, że duet Szpaku - Mirek Czeciak powróci już w środę ...
 
Trener Realu był zadowolony z postawy swojego zespołu w drugiej połowie wczorajszego meczu, nie mógł jednak nie wspomnieć o pracy sędziów.







Szkoleniowiec madryckiego Realu, Josó Mourinho, narzekał na pracę arbitrów we wczorajszym spotkaniu. • Nie podobał mi się gol Pedro, ponieważ był to wielki błąd asystenta • .







bez komentarza :-)
 
Tar czy ja wiem czy tak bez komentarza
879162-14785708-640-360.jpg
 
Spalony jest tez wtedy gdy masz bardziej wychylona czesc ciala ktora mozesz strzelic bramke. Albiol powinnien wyleciec z boiska to tez fakt. Barcelona na pewno nie wygrala dzieki sedziom, bo ten sport jest za szybki juz dla ludzi ktorzy sedziuja dlatego cos z tym powinni zrobic.
 
dssport, wole Real niż płaczące cipeczki z Barcelony, ale spalonego wtedy nie było a jeśli był to tak minimalny, że dla dobra futobolu nie powinno się takich gwizdać. Ogólnie: Pedro nie był na spalonym, Albiol powinien wylecieć, Sanchez dostać żółtą za padanie w polu karnym, Real dostać wolny na 20 metrze po faulu na di Marii + druga żółta dla Mascherano, Valdes z pewnością "gra lepiej nogami niż Casillas", Hala Madrid
 
Nigdy nie przyjmowalem takich arugemntow jak nie gwizdnac faulu, czy spalonego ktory byl "dla dobra futbolu". Pedro byl na spalony masz zdjecie wyzej ktore to pokazuje.



Co do placzycych cipeczek w kazdej druzynie masz kilku takich zawodnikow i uogolnianie calej druzyny jest smieszne.
 
Columbus Crew zaoferowało 2,5 letni kontrakt Irkowi Jeleniowi z opcją przedłużenia o 4 kolejne sezony. Ofertę były reprezentant Polski odrzucił i dalej zostaje bez klubu. Ponoć coś z Ligue 2 się nim interesuje i to jest realny kierunek dla niego. Szkoda, że to już po karierze tego napastnika.
 
Co do błędów sędziego to pierwsze primo:



-Albiol powinien dużo wczesniej dostać zółtko. (co on wgl kurwa robił na boisku?! Varane jest 2 razy lepszy)



- Brak faulu i żółtej kartki dla gracza (Mascherano?), który faulował Di Marię przed polem karnym



- Gol ze spalonego? Spalony był , ale nie taki wyraźny to nie widzę tego jako taki wielki błąd sędziego.







Wynik lepszy niż gra, dobrze,że jest 3-2. Jezeli Barca wygrywa 3-2 z Realem bez formy, to jest duża szansa na Bernabeu.



Co do samej bramki na 3-2 - oliwa sprawiedliwa kurwa! Marcelo leżął na boisku i mam wrażenie,że gracze Realu zatrzymali się chwilowo,aby pokazać iż piłkę trzeba wybić, Barca grała i miała okazje na gola na 4-1 i w tym momencie obronił Iker i poszła akcja na 3-2.
 
Realne szanse na wygranie Superpucharu zachowane :-).


Ps. Beckham strzelił bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego. Był to gol nr. 1000 w Amerykańskiej LM.
 
Jakby Kuba w reprezentacji choć w połowie zapieprzał tak jak wczoraj w meczu BVB to nie byłoby tematu biletów itp.
A ja np. nie wyobrażam sobie by Gótze miał grzać ławę w Borussii, nawet nie chodzi mi o jego umiejętności, ale o to, że jest Niemcem i do tego młodym ze świetnie zapowiadającą się karierą, więc Kuba może gryźć trawę ile wlezie i tak prędzej czy później wyląduje na ławie, chociaż bardziej prawdopodobne jest, że wyląduje tam Groókreutz, a przecież nie można zapomnieć też o kapitalnym w presezonie Perisiciu :]
 
Sahin wypożyczony do Liverpoolu. LFC zapłaciło 6mln za Turka i będzie pokrywało jego pensje. Nie ma zapisu o możliwości odkupienia Nuriego po sezonie .
 
Borussia ma problem bogactwa, to fakt. Bardziej boje się, że Lewandowskiego Reus przyćmi, chociaż Robert wczoraj swoje zrobił. Błaszczu staje się tam playmakerem bardziej, jak kagawa, więc o to, że będzie ławę grzał póki co się nie boję.
 
Back
Top