Piłka nożna

Lewy jedno dobre zagranie na cały mecz ale ile dało.

Ale co tu dużo mówić, zasłużona wygrana kiepów z Leningradu.

No dokładnie, takie Napoli już kroczy po majstra i nie ma co śledzić. Chociaż to akurat cieszy. W Anglii się zapowiada zajebista walka o mistrza, o puchary, i o utrzymanie. Nie wiem czy oglądasz, ja po latach wróciłem do oglądania piłki i jest mocno w premier league.



Keesiieeeeeee. Ajjjj.
Oglądam, modlę się o to aby Arsenal wygrał ligę bo po pierwsze nienawidzę City, a po drugie to ładna romantyczna historia jak Arsenal po tylu latach i z tak przeciętna kadra (niemal identyczna jak dwa lata temu a wtedy się śmiano że to kadra na środek tabeli i tak też grali) ugrają mistrza.
 
Cieszcie się Panowie póki można, został jeszcze jeden klasyk, a później to już trzeba będzie liczyć na wylosowanie Realu w pierwszych rundach Pucharu Króla :awesome:

JPRDL jak grają z Realem to zawsze podnieta jakby finał CL grali, ale staram się zrozumieć. Susza:kis:
Zawsze możecie sobie poprawić humor i pośpiewać z nami :fjedzia:

+12 i karawana jedzie dalej :antonio:
 
Lewy jedno dobre zagranie na cały mecz ale ile dało.

Ale co tu dużo mówić, zasłużona wygrana kiepów z Leningradu.


Oglądam, modlę się o to aby Arsenal wygrał ligę bo po pierwsze nienawidzę City, a po drugie to ładna romantyczna historia jak Arsenal po tylu latach i z tak przeciętna kadra (niemal identyczna jak dwa lata temu a wtedy się śmiano że to kadra na środek tabeli i tak też grali) ugrają mistrza.
Też kibicuje Arsenalowi. Newcastle też sobie nieźle poczyna, almiron ciekawy sezon. No i Brighton. Mitoma fajnie myka. Trochę szkoda, że trossarda stracili. Ale w Arsenalu Belg jak w domu. City się poci, nie jestem fanem również. Ale za to czerwone diabły naprawdę ciekawie. Poza wpadka z live, który gra w kratkę bardzo w tym sezonie. Teraz niestety przerwa długa :(
 
20230319_225516.jpg
 
Zawsze możecie sobie poprawić humor i pośpiewać z nami :fjedzia:

+12 i karawana jedzie dalej :antonio:

W następnym sezonie jeżeli w Hiszpanii istnieje chociaż cząstka sprawiedliwości (w co wątpię) to -12 będzie w Barcelonie, bo z tyloma ujemnymi punktami powinna zacząć sezon w Segunda Division.

I wolę tę wersję:

 
W następnym sezonie jeżeli w Hiszpanii istnieje chociaż cząstka sprawiedliwości (w co wątpię) to -12 będzie w Barcelonie, bo z tyloma ujemnymi punktami powinna zacząć sezon w Segunda Division.

I wolę tę wersję:


Tak, tak, kamera VAR też dostała swój przelew, podobnie jak Asensio, bo inaczej przecież by nie spalił :fjedzia:
 
A czemu on tak biega luzem? Gdzie jest smycz i kaganiec?
On podobno na treningach też tak zajadle walczy o piłkę, a po treningach chodzi do McDonalda z kolegami - gimbusami. Lewandowski mu próbuje przemówić do rozsądku, ale chyba z marnym skutkiem.

:fjedzia:
 
On podobno na treningach też tak zajadle walczy o piłkę, a po treningach chodzi do McDonalda z kolegami - gimbusami. Lewandowski mu próbuje przemówić do rozsądku, ale chyba z marnym skutkiem.

:fjedzia:
Wiadomo, że wiek, ale wkurwia tak, że człowiek zapomina i Raulu Garcii i Albie.
Rozumiem, że wam się podoba bo widzicie serducho, a tego chyba brakowało w Barcy w ostatnich latach.
 
Wiadomo, że wiek, ale wkurwia tak, że człowiek zapomina i Raulu Garcii i Albie.
Rozumiem, że wam się podoba bo widzicie serducho, a tego chyba brakowało w Barcy w ostatnich latach.
Ostatnio w tej drużynie jak nie szło to było mokro w pieluchach i spuszczone głowy, przy tym bulldogu reszta drużyny musi się spinać i biegać do pressingu.
 
Tak, tak, kamera VAR też dostała swój przelew, podobnie jak Asensio, bo inaczej przecież by nie spalił :fjedzia:

No i jak typowy barceloniarz, napisałem, że zasłużenie bramka nieuznana, ale chuj, trzeba sobie coś wymyślić, żeby się przypierdolić xD
Spokojnie, możesz się uspokoić w Hiszpanii nic tego co kupiliście w latach 2001-2018 Wam nie odbierze :muttley:
 
sprawdzam czy się zabarykadowałeś w jaskini po kolejnym ultra występie królewskich :werdum:
Nie obejrzałem żadnego meczu (oprócz ostatnich Polski podczas mistrzostw wstydu) od jakiś 2 lat, więc będziesz musiał mi opowiedzieć co się działo.

Ps. Jak tam Wam idzie w lidze europy?
 
Back
Top