Piłka nożna

Puściłem el clasico. Zobaczymy co tam pograją. Mucias gracias afisią.
 
Dziś się czuje jak typowy somsiad. Porażka Bayernu cieszy. BVB na czele. Ależ bym zobaczył zmianę majstra w bundes.
 
Ci komentatorzy mają jakąś kasę od Spotify bo już mi się rzygac chce jak ciągle słyszę Spotify camp nou?!
 
Dobrze, że nie jestem kibicem Realu, bo by mnie ten vinicius niesamowicie wkurwiał,a tak to tylko .. :fjedzia:
 
Araujo strzeli decydującą, Mark my words.
Ci komentatorzy mają jakąś kasę od Spotify bo już mi się rzygac chce jak ciągle słyszę Spotify camp nou?!
Jakiś zapis tam był w kontrakcie ponoć, że Barcelona ma zoobligowac do używania pełnej nazwy, nie wiem jak to mieli egzekwować od komentatorow ale chyba jakieś pozwy od Spotify mogły by być za to. Czy coś w tym stylu.
 
Chyba jo.
Ale szczerze? Bez Var nikt by tego jie mógł gwizdnąć, bo tutaj pozycja spalona Asensio w niczym nie pomogła. Co nie zmienia faktu że decyzja słuszna jak najbardziej, zasady to zasady. Po prostu w erze przed Var w takiej sytuacji taki detal byłby nie do wychwycenia.


Real się rozpędza, niech strzela, to liga będzie ciekawsza, tak do następnej kolejki xD
 
Gavi zrobił trzy żółte kartki dzisiaj, nie dostał ani jednej. Ale jak na sędziowanie klasyku i jak na hiszpańskie standardy to i tak jest dobrze, bo sędzia nie przeszkadza.
 
Ale szczerze? Bez Var nikt by tego jie mógł gwizdnąć, bo tutaj pozycja spalona Asensio w niczym nie pomogła. Co nie zmienia faktu że decyzja słuszna jak najbardziej, zasady to zasady. Po prostu w erze przed Var w takiej sytuacji taki detal byłby nie do wychwycenia.


Real się rozpędza, niech strzela, to liga będzie ciekawsza, tak do następnej kolejki xD
No dokładnie, takie Napoli już kroczy po majstra i nie ma co śledzić. Chociaż to akurat cieszy. W Anglii się zapowiada zajebista walka o mistrza, o puchary, i o utrzymanie. Nie wiem czy oglądasz, ja po latach wróciłem do oglądania piłki i jest mocno w premier league.



Keesiieeeeeee. Ajjjj.
 
Back
Top