Piłka nożna


Jeżeli Czesi i Szwedzi postanowili by tak samo to jestem bardzo ciekawy rozwoju sytuacji. Ruscy na dwóch walkowerach awansowaliby do MŚ? Kpina.
 
1645870189234.png



To nie są negocjacje i czekanie na dołączenie Szwecji i Czech, po prostu będzie walkower.


Piłkarze doszli do wniosku, że i tak by przejebali, a tak to przynajmniej wyjdą z tego wszystkiego z twarzą.
 
Jeśli będzie taka szansa, rozegrać w terminie mecz charytatywny z Ukrainą. Jeśli będzie taka szansa, bo obowiam się, że do tego czasu kacapy pozamiatają na Ukrainie, a co za tym idzie, władza w wszelakich związkach sportowych zostanie przejęta przez paziów Petersburskiego zbrodniarza.
 

Jeżeli Czesi i Szwedzi postanowili by tak samo to jestem bardzo ciekawy rozwoju sytuacji. Ruscy na dwóch walkowerach awansowaliby do MŚ? Kpina.
Jeśli któreś państwo się do nas przyłączy to może wywalą Ruskich, inaczej będzie walkower dla nich.
 
NIe jestem zwolennikiem mieszania sportu w cokolwiek oprócz sportu. Szczególnie, że pewnie większość reprezentacji Rosji jest przeciwna temu co się wyprawia. Tak samo jak ktoś w wczoraj tam u stanowskiego i borka wygadywał, ze Hurkacz powinien nie grać z Rublowem.... który notabene zachował się zajebiście i na koniec meczu napisał na kamerze No war please.
 
NIe jestem zwolennikiem mieszania sportu w cokolwiek oprócz sportu. Szczególnie, że pewnie większość reprezentacji Rosji jest przeciwna temu co się wyprawia. Tak samo jak ktoś w wczoraj tam u stanowskiego i borka wygadywał, ze Hurkacz powinien nie grać z Rublowem.... który notabene zachował się zajebiście i na koniec meczu napisał na kamerze No war please.
a jak zachowal sie klimow w lahti? wg mnie nalezy wykluczyc wszystkich sportowcow, cala kulture rosyjska, jedna szansa, zeby rosjanie to poczuli u siebie i obalili ten syf. Polecam ksiazke korporacja zabojcow, czy ksiazki politkowskiej, to zbrodniczy kraj i tak nalezy z nim postepowac.
 
Kepa zrobił to dla Ukrainy, pewne info
pajacował w bramce strasznie.
fabinho i van dijk zniszczyli go swoimi strzałami.
bladzi jak ściana robertson i elliot go zrobili.
nawet ten 10 w kolejce murzyn też był blady i też strzelił.
coś pięknego.
 


100 mln ojro bonusu za podpis, 50 mln netto pensji - szejki się nie pierdolą bo przeca myślą, że wszystko można kupić.
 
Back
Top