Piłka nożna

xH4yKjitoMK6TNFgLlkYe7vQ5aKYw3wm.jpg
 
I pomyslec ze ciTy mogloby z kanem stac sie druzyna nie do rozjebania, grealish za te 100 baniek to smiech na sali w porwnaniu z tym jakie korzysci bylyby z harrego. :korwinwhat:
 
I pomyslec ze ciTy mogloby z kanem stac sie druzyna nie do rozjebania, grealish za te 100 baniek to smiech na sali w porwnaniu z tym jakie korzysci bylyby z harrego. :korwinwhat:
za kane'a musieli dorzucić worek pieniędzy do tych 100 baniek, a jak harry jest w gazie to nawet duży worek.
nie było chęci sprzedaży ze strony tottenhamu, a sam zainteresowany nie prosił o wpisanie na listę transferową.
na pewno nie prosił głośno.
nie wiem na ile pozwoliłoby im to całe finansowe fair play, jeżeli w ogóle to coś znaczy.

zgadzam się, że dałby taki napastnik naprawdę duże możliwości dla city.
po sezonie powinni wrócić do tematu, chyba, że mają inne plany- czyli haland.

dużo zależeć będzie od tego co tottenham osiągnie w tym sezonie, bo w tej chwili ich największa zdobycz to 6 punktów na city.
a to trochę mało.
 
Kurde już myślałem, że Legia znowu w pizdę. Jak będą tak grali w drugiej połowie sezonu to spadek murowany. Kiedy Legia była taka słaba? Ja rocznik 92 to nie pamiętam....
 
Ogólnie to w Realu powinni pomyśleć nad pomnikiem dla Pintusa. To że w Realu jest tak mało kontuzji to jest jakiś cud, przecież Carlo stawia nieustannie na ten sam skład, praktycznie zero rotacji. Gdyby nadal trenerem od przygotowania fizycznego był ten z drugiego epizodu Zidane to już teraz Castilla by grała jako pierwszy skład, bo by zdążył Carlo wszystkich zajechać.
 
Ogólnie to w Realu powinni pomyśleć nad pomnikiem dla Pintusa. To że w Realu jest tak mało kontuzji to jest jakiś cud, przecież Carlo stawia nieustannie na ten sam skład, praktycznie zero rotacji. Gdyby nadal trenerem od przygotowania fizycznego był ten z drugiego epizodu Zidane to już teraz Castilla by grała jako pierwszy skład, bo by zdążył Carlo wszystkich zajechać.
Wkurwia mocno tym brakiem zaufania do zmienników i tak późnymi zmianami.
 
Wkurwia mocno tym brakiem zaufania do zmienników i tak późnymi zmianami.

I wydaje mi się, że Carlo ma jakiś problem z Fede. W tamtym sezonie jeden z lepszych zawodników Realu, w tym sezonie jak go Ancelotti wystawia to na takich pozycjach, żeby potem pokazać - a patrzcie, mam rację że nie daje mu grać, bo jest słaby. No nic dziwnego, jak środkowego pomocnika bazującego na agresywnych wejściach w obronie i ataku dajesz na prawą obronę, prawe wahadło albo prawe skrzydło to nic dziwnego, że sobie nie radzi. Podpatrzył, że Cholo robił tak rok temu z Llorente i próbuje zrobić tak samo. Ale to głupi wybór. Tak samo reszta, jak ma być wartościowa jak nie dostaje szans gry? Wpuści ich na 15 minut, a nie odmienili meczu - no to spierdalać znów na ławkę, dostaniecie 15 minut za trzy kolejki.

Tylko z Bale nie ma tego problemu, bo jak ten jest zdrowy to mu nawet Carlo da zagrać na środku ataku :crazy:
 
finansowe fair play to jest dla uczciwie pracujących leszczy jak Milan, dla PSG i City to jest telefon do Ceferina w razie jakby miał ktoś z Uefy jakieś wąty.
zaznaczyłem po przecinku, czy te ograniczenia finansowe w ogóle mają znaczenie.

mam świadomość, że w świecie pieniądza, który zabija piękno sportu występują równi i równiejsi.
są ci co chcą i ci, co mogą.
dlatego niefajnie być w tej pierwszej grupie.

https://transfery.info/aktualnosci/...transfery-pomimo-finansowego-fair-play/153484

ciekawym rozwiązaniem mogłoby być wzorem zawodowej ligi z usa wprowadzenie podatku od luksusu dla równiejszych.
tylko z drugiej strony gdzie taki podatek miałby trafiać?
do uefa, czy fifa?
trudna sprawa.

dlatego też cieszą takie wyniki, jak wczoraj, gdzie zasłużone dla francuskiej piłki nantes bije wygrywa z psg.
 
Last edited:
zaznaczyłem po przecinku, czy te ograniczenia finansowe w ogóle mają znaczenie.

mam świadomość, że w świecie pieniądza, który zabija piękno sportu występują równi i równiejsi.
są ci co chcą i ci, co mogą.
dlatego niefajnie być w tej pierwszej grupie.

https://transfery.info/aktualnosci/...transfery-pomimo-finansowego-fair-play/153484

ciekawym rozwiązaniem mogłoby być wzorem zawodowej ligi z usa wprowadzenie podatku od luksusu dla równiejszych.
tylko z drugiej strony gdzie taki podatek miałby trafiać?
do uefa, czy fifa?
trudna sprawa.

dlatego też cieszą takie wyniki, jak wczoraj, gdzie zasłużone dla francuskiej piłki nantes bije wygrywa z psg.
Właśnie podatek luksusu jest bardzo realna opcja ktora popiera UEFA i która jeszcze bardziej ucieszy kluby państwa które będą mogły pompować ile wlezie i mieć wyjebane na ograniczenia - a może jeszcze pokaze to ich w dobrym świetle bo będą płacić na piłkę kobiet czy inne kluby z wypizdowa. Takie coś jeszcze bardziej pogłębi obecną sytuację.
 
Właśnie podatek luksusu jest bardzo realna opcja ktora popiera UEFA i która jeszcze bardziej ucieszy kluby państwa które będą mogły pompować ile wlezie i mieć wyjebane na ograniczenia - a może jeszcze pokaze to ich w dobrym świetle bo będą płacić na piłkę kobiet czy inne kluby z wypizdowa. Takie coś jeszcze bardziej pogłębi obecną sytuację.
niewykluczone, że będzie jak piszesz.
kwestia kluczowa- gdzie ta kasa z podatku trafi.
jeżeli takie city, psg, czy za niedługo pewnie newcastle będzie wzmacniać sekcje kobiece, czy turniej dzikich drużyn w sąsiedniej dzielnicy, to zgadzam się- zrobi się przepaść.
gdyby jednak kasę oddać maluczkim z własnej ligi- też nie jest to super rozwiązanie.
kasa, kasa, kasa.

za oceanem łatwiej to utrzymać, ponieważ handel zawodników między klubami to w zasadzie wymiany i gracz idzie razem z kontraktem.
gotówka jest tam tylko drobnym dodatkiem.
 
Aubameyang już 3 gole w FCB. Od dawna uważałem , że ten facet mega się marnuje w Afc. To napadzior na top klub a nie granie przez 3 lata o
miejsca 6-8.
 
Back
Top