Piłka nożna

Podobno wyciekły głosy dotyczące złotej piłki i Lewy wygrał. Super informacji, należy się, świetny czas za nim. Na weszło pewnie pęknie dupa Stanowskiemu, że Karakan pepsi za wygranie mega prestiżowego copa amerika z boliwią nie dostanie nic.
 
Screenshot_20211028-093654_Facebook.jpg
 
Coraz więcej plotek , że Adam Buksa jest przymierzany do Premier League po tym jaką robi furorę w MLS.


Strasznie stylem przypomina mi innego Polaka , ciekawe czy skończy podobnie.
 
Last edited:
Ile razy już Ronaldo uratował dupę w tym sezonie, zwłaszcza w końcówkach? A Lewy strzela jak z automatu, jestem ciekaw czy będzie Złota Gała.
 
Ile razy już Ronaldo uratował dupę w tym sezonie, zwłaszcza w końcówkach? A Lewy strzela jak z automatu, jestem ciekaw czy będzie Złota Gała.
Chciałem podobny komentarz napisać, tylko chciałem włączyć w to Messiego. Ile on uratował meczy w PSG? Strzelam że może jeden. Ronaldo mistrz! Wiadomo zaraz za Robertem :bleed:
 
Chciałem podobny komentarz napisać, tylko chciałem włączyć w to Messiego. Ile on uratował meczy w PSG? Strzelam że może jeden. Ronaldo mistrz! Wiadomo zaraz za Robertem :bleed:
Robert już ma 8 goli w lidze mistrzów, ogólnie 22 w tym sezonie. Potwór.
 
Ile razy już Ronaldo uratował dupę w tym sezonie, zwłaszcza w końcówkach? A Lewy strzela jak z automatu, jestem ciekaw czy będzie Złota Gała.

W Lidze Mistrzów liczą się tylko wyłącznie dzięki niemu. Jego trafienia dały 5 punktów United, inaczej mieliby dwa punkty, gdyby nie jego bramki w końcówkach.
 
Baya pięknie uzupełnił lukę po erze Robben/Ribery. Imo Sane i Gnabry to dziś najlepsi skrzydłowi młodego pokolenia wraz z Mbappe i ulepszoną wersją Vinicusa.
 
Back
Top