Piłka nożna

limit szczescia sie wyczerpal dla legii w europie
ciekawe czy michniewicz po weekendzie bedzie dalej trenerem legii bo mam obawy ze nie
 
Ajax 5-0 z PSV. Ostatnio 4-0 z BVB w LM. Czyżby trzeba było szykować się na powtórkę z sezonu 18/19, gdzie byli rewelacją rozgrywek?


Ogólnie kogoś dzisiaj pojebało przy ustaleniu terminarza, przecież te mecze powinni rozłożyć na cały weekend i to by człowiek nie miał czasu obejrzeć, a nie na jeden wieczór.

Najpierw El Clasico, potem Bitwa o Anglię, w tym samym czasie Roma-Napoli, Ajax-PSV. Następnie wieczorem najważniejszy mecz we Francji czyli Marsylia-PSG. A równocześnie Juventus-Inter.

A jakby tego było mało to jeszcze w tej samej chwili co mecz Manchester-Liverpool trwają derby Łodzi i Warta Poznań-Stal Mielec :lol:
 
Ajax 5-0 z PSV. Ostatnio 4-0 z BVB w LM. Czyżby trzeba było szykować się na powtórkę z sezonu 18/19, gdzie byli rewelacją rozgrywek?


Ogólnie kogoś dzisiaj pojebało przy ustaleniu terminarza, przecież te mecze powinni rozłożyć na cały weekend i to by człowiek nie miał czasu obejrzeć, a nie na jeden wieczór.

Najpierw El Clasico, potem Bitwa o Anglię, w tym samym czasie Roma-Napoli, Ajax-PSV. Następnie wieczorem najważniejszy mecz we Francji czyli Marsylia-PSG. A równocześnie Juventus-Inter.

A jakby tego było mało to jeszcze w tej samej chwili co mecz Manchester-Liverpool trwają derby Łodzi i Warta Poznań-Stal Mielec :lol:
Jeszcze Piast Legia.
 
Marciniak cwelu
Witam kolegę :wink:. Od razu zaznaczam że nie chce mi się kłócić bo nie mam na to siły po dzisiejszym dniu, Marciniak ogólnie dał dupy w dzisiejszym spotkaniu, czerwień dla nas się należała w pierwszej połowie ale w drugiej dla was trochę poszalał z tymi żółtymi i już wcześniej się wam należała czerwień. Zagraliśmy bardzo słaby mecz, mogliście na spokojnie to wygrać :beer:
 
1635113086472.png


Jak na "One Season Wonder" to całkiem dobrze sobie radzi trzy sezony później ten Mo Salah :tysoncoffe:
 
Kiedyś myślałem że Lfc będzie czekać minimum 20 30 lat na grajka pokroju Luisa Suareza a tu wystarczyła chwila.

Skuszę się nawet powiedzieć że to dużo lepsza , uniwersalna wersja.

 
Back
Top