Piłka nożna

Oho, jesteś ich fanem od siedemnastu lat? Widać, że kłamiesz. Można być ich fanem co najwyżej od szesnastu lat, wtedy jak sprowadzili młodego Santiago Muneza w 2005 roku. W inny scenariusz nie uwierzę.
Teraz to nie wiem czy trollujesz czy serio mówisz?
 
Teraz to nie wiem czy trollujesz czy serio mówisz?

Serio. Co, może jeszcze mi wmówisz, że Glen Foy nie miał takich znajomości w Newcastle żeby załatwić młodemu testy?

Ehh Ci Polacy to wszędzie spisków szukają :usunto:
 
Oho, jesteś ich fanem od siedemnastu lat? Widać, że kłamiesz. Można być ich fanem co najwyżej od szesnastu lat, wtedy jak sprowadzili młodego Santiago Muneza w 2005 roku. W inny scenariusz nie uwierzę.

mordo mówisz, masz :lol:
 
Serio. Co, może jeszcze mi wmówisz, że Glen Foy nie miał takich znajomości w Newcastle żeby załatwić młodemu testy?

Ehh Ci Polacy to wszędzie spisków szukają :usunto:
Nie no, wydawało mi się, że można być fanem srok jeszcze od czasów Shearer'a.
 
  • Like
Reactions: osk
Ależ Czibo dołożył do pieca i pojechał z kurwami z UEFA :tellmemore:


– Ten mecz jest tylko grą dla pieniędzy i musimy być z tym szczerzy. Po prostu zagraliśmy, bo dla UEFA to dodatkowe pieniądze, dodatkowy mecz w telewizji. Ok, dla nas to dobre spotkanie, bo Belgowie mogą zagrać z Włochami, a Włosi z Belgami. Oczywiście piłkarze i trenerzy powiedzą, że chcą grać i każdy chce grać, ale zobacz, jak bardzo zmieniły się składy obu zespołów. Gdyby obie drużyny znalazły się w finale, to w finale graliby inni zawodnicy.

– To pokazuje tylko, że rozgrywamy za dużo spotkań. W przyszłym roku mamy Mistrzostwa Świata w listopadzie, znowu musimy grać do ostatnich dni czerwca. Będziemy mieć kontuzje! Nikt już nie dba o zawodników. W czerwcu gramy jeszcze cztery mecze w Lidze Narodów. Dlaczego? Trzy tygodnie wakacji to za mało dla zawodników, aby mogli kontynuować grę przez 12 miesięcy na najwyższym poziomie. Jeśli nic nie powiemy, to zawsze będzie tak samo.

– Są przeciwko Superlidze, a robią to samo. Oni (UEFA) dodają kolejne mecze, tworzą jeszcze dodatkowe trofeum, jak Liga Konferencji, czy jak to się tam nazywa, zawsze jest tak samo. Mogą być źli na to, że inne drużyny chcą Superligi, ale nie dbają o zawodników, tylko o swoje kieszenie. To zła rzecz, że o piłkarzach się nie mówi. A teraz słyszy się o Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Świata co roku, kiedy my odpoczniemy? Nigdy.

– W końcu najlepsi gracze doznają tylko kontuzji, kontuzji i kontuzji. To jest coś, co powinno być zrobione o wiele lepiej i o wiele bardziej zadbane. Nie jesteśmy robotami! To tylko coraz więcej meczów, coraz mniej odpoczynku dla nas i nikt o nas nie dba.

źródło: https://www.realmadryt.pl/news/1070...ZTuy_xRhAIdYHrpchYgbPSQ2pZX3pDQLBUrhq87SZ0PFw
 
Ale zaśpiewali hymn na pełnej kurwie. :wow: Jaka adrenalina i agresja u grajków, oby na boisku było tak samo.
 
Remis to maks co może być. I bye bye Katar, widać że Krychowiak w takiej formie jak zwykle ostatnio, czyli Albania dostanie kilka prezentów
 
Węgrzyn zaraz popuścić na wizji od tych emocji...


:putinlaugh:
On tak zawsze.
Remis to maks co może być. I bye bye Katar, widać że Krychowiak w takiej formie jak zwykle ostatnio, czyli Albania dostanie kilka prezentów
Poczekaj na koniec meczu. Początkowe parę minut fajnie pograli. Muszą ogarnąć wyprowadzenie piłki i będzie dobrze.
Przede wszystkim nasi środkowi pomocnicy i obrońcy powinni odciąć od piłek Krychowiaka. Wtedy będzie dobrze, o!
 
Albańczycy dzisiaj nawet nie podskakują. Szkoda, że my z przodu też niewiele gramy mimo ogólnej przewagi na boisku.
 
Poza Zielińskim dzisiaj nikt na boisku z naszych nic nie próbuje zagrać do przodu, wszyscy grają na alibi poza Lewym który chce wszystko sam i jest irytujący.
 
Back
Top