Piłka nożna

received_255390213171281.jpeg
 
Przegrana ze Śląskiem, potem pokonany spartak, przegrana z Rakowem, potem pyknięte Leicester, jak 17 października przegra Legia z Lechem, to o wynik meczu z Napoli jestem spokojny :lol::lol::bye::bye:
Tym bardziej że'' Napoli, Napoli, kupon Ci spierdoli :lol:
 
Jakby nie patrzec to lisy pare lat wstecz sprawily jedna z najwiekszych niespodzianek od x lat wygraniem w natrudniejszej lidze swiata, cos grubego sie szykuje? Maja nosa w takich sprawach "szokowych" , w to mi graj :fjedzia:
 
Ostatni raz Barca 2 mecze z rzędu w fazie grupowej LM przegrała w 1972/1973.

Oj będzie trochę tych rekordów teraz ,bo to już nie taka kadra jak kiedyś.
 
Przegrana ze Śląskiem, potem pokonany spartak, przegrana z Rakowem, potem pyknięte Leicester, jak 17 października przegra Legia z Lechem, to o wynik meczu z Napoli jestem spokojny :lol::lol::bye::bye:
Tym bardziej że'' Napoli, Napoli, kupon Ci spierdoli :lol:
Nie no Lech z Legią to akurat standardowo w pizdę. Oni jakby im nie szło to w czapke może remisik.
 
Enrique to jest pan trener, z młodzieżą stworzył najlepszy skład w europie ( na euro też byli lepsi od Włochów).
 
Co tam się odjebalo? Nowy potworek?


W końcu. Temat sprzedaży klubu trwał już od pierwszego spadku do Championship ponad dziesięć lat temu. Teraz po siedemnastu latach kibicowania już mi koło chuja lata kto będzie prowadził ten klub i kogo sprowadzą, byle wrócił chociaż do górnej połowy tabeli.
 
W końcu. Temat sprzedaży klubu trwał już od pierwszego spadku do Championship ponad dziesięć lat temu. Teraz po siedemnastu latach kibicowania już mi koło chuja lata kto będzie prowadził ten klub i kogo sprowadzą, byle wrócił chociaż do górnej połowy tabeli.

Oho, jesteś ich fanem od siedemnastu lat? Widać, że kłamiesz. Można być ich fanem co najwyżej od szesnastu lat, wtedy jak sprowadzili młodego Santiago Muneza w 2005 roku. W inny scenariusz nie uwierzę.
 
Back
Top