Piłka nożna

Tak dobrze grającej Barcelony to już dawno nie widziałem. Pomysł koemana z tym ustawieniem z wahadłowymi i wprowadzeniem młodzików jak narazie dobrze się sprawdza
 
Tak dobrze grającej Barcelony to już dawno nie widziałem. Pomysł koemana z tym ustawieniem z wahadłowymi i wprowadzeniem młodzików jak narazie dobrze się sprawdza
Muszę przyznać rację, takiego obrotu spraw się nie spodziewałem. Barca z młodzikami zaczyna grzmocić w lidze.
 
totki kolejne 3 punkty, w ostatnich 5 meczach bilans 4-1, oby udało się załapać do top4 na koniec sezonu.
 
Lewy odebrał dzis Krzyz Komandorski od Dudy , ładna gburza w necie ze strony opozycji ze nie zbojkotowal Dudusia.

I tak o to Lewy czy chcial czy nie wszedł do g...a zwanego polityką.
 
comment_16164552674oSh6rU30f7flEOq0PZquJ.jpg


:putinlaugh:
 


U jednego z zawodników reprezentacji Polski wykryto koronawirusa. Według naszych informacji problem dotyczy piłkarza z podstawowego składu.
 
Co to za inba z tym tytułem który Duda wręczał Lewemu? Coś mi mignęło, że Gortat też się sapie?.
Marcin miałeś wspaniała karierę jak na Polskie warunki, ale z całym szacunkiem, mało jest sportowców mogących się równać z wynikami Lewego, więc trzymaj mordę i keep going.
Edit: jeszcze kurwa w jednym szeregu zestawił go z Iga Świątek :mjsmile:
 
Co to za inba z tym tytułem który Duda wręczał Lewemu? Coś mi mignęło, że Gortat też się sapie?.
Marcin miałeś wspaniała karierę jak na Polskie warunki, ale z całym szacunkiem, mało jest sportowców mogących się równać z wynikami Lewego, więc trzymaj mordę i keep going.
Edit: jeszcze kurwa w jednym szeregu zestawił go z Iga Świątek :mjsmile:
Chujwiekto srają się, że Lewy miał nie przyjmować odznaczenia bo tak trzeba. Przyjął, no to pisowiec jebany i powinien się wstydzić.
 
Chujwiekto srają się, że Lewy miał nie przyjmować odznaczenia bo tak trzeba. Przyjął, no to pisowiec jebany i powinien się wstydzić.
Dlatego PiS będzie jeszcze trochę rządził mimo odpierdalania bzdur, bo w opozycji jeszcze więcej debili.
 
Zazdrość?
Tak, zresztą nie pierwszy raz. Jak przeglądałem te tweety, to nawet takie pretensje, że on nie dostał (bo mu się bardziej należy za promowanie Polski)... a jak ktoś mu odpisał, że jakby zdobył chociaż jedno MVP, to byłoby łatwiej, to odopisał: "hmmmmmm.....".
Jeszcze tylko przypomnę, że jak Kobe się rozbił tym helikopterem, to Gortat jako ekspert w TV pierwsze co stwierdził, to że dostał kiedyś buty od niego i ich wartość właśnie kilkukrotnie wzrosła. :lol:
 
Tak, zresztą nie pierwszy raz. Jak przeglądałem te tweety, to nawet takie pretensje, że on nie dostał (bo mu się bardziej należy za promowanie Polski)... a jak ktoś mu odpisał, że jakby zdobył chociaż jedno MVP, to byłoby łatwiej, to odopisał: "hmmmmmm.....".
Jeszcze tylko przypomnę, że jak Kobe się rozbił tym helikopterem, to Gortat jako ekspert w TV pierwsze co stwierdził, to że dostał kiedyś buty od niego i ich wartość właśnie kilkukrotnie wzrosła. :lol:
trochę jak wywiady byłeś dziewczyny Billa Gates: no kiedyś z nim chodziłam, ale nie chciałam iść z nim na studniówkę. Teraz żałuje.
Irytujące jest to jego porównywanie do lekkoatletyki. Ciężkie dyscypliny. Super, że ten Fajdek rzuca dobrze młotem czy dyskiem, ale osób na świecie to robi jako zawodowi zawodnicy? 3 tys. razem z juniorami?
Co jak co, ale Gortat powinien być w stanie pogratulować lepszemu.

Gdyby menadżer Lewandowskiego był jak McGregor to mogłoby być ciekawie xD
 
Terminarz Lm

6.04 o 21 00

Real -Lfc
City-Bvb

Ciezki orzech, ale chyba ten 2 mecz biore na ruszt, a w przerwie studio polsatu z HLu Real-Lfc. Czas zobaczyc Norwega na tle City.
 
No w chuj, ciekawe jak ma mieć jakikolwiek kontakt z piłką skoro nic do niego nie dochodzi
To nie Bayern gdzie dostaje piłeczkę przed polem karnym, w tej drużynie musi się nabiegać by cokolwiek zdziałać. Smutne, niby piłkarzyki w formie a grają piach.
 
Back
Top