Piłka nożna

:brainoverload::brainoverload::brainoverload::brainoverload::brainoverload:

Porto vs Chelsea
City vs BVB
Bayern VS PSG
Real vs Liverpool


Przepiękne pary.Nie zaskoczy mnie jak Porto pyknie Chelsea.
A w 1/2:
Bayern/PSG vs City/BVB
Real/Liverpool vs Porto/Chelsea

2 rok z rzędu może się powtórzyć finał tych samych trenerów Tuchel vs Flick. Chociaż myślę, że na dziś faworytem nr 1 jest City.
 
A w 1/2:
Bayern/PSG vs City/BVB
Real vs Liverpool vs Porto/Chelsea

2 rok z rzędu może się powtórzyć finał tych samych trenerów Tuchel vs Flick. Chociaż myślę, że na dziś faworytem nr 1 jest City.


Lfc ma autostradę do finału jeśli sobie przypomni stare czasy, a ze jest jak jest to drabinka Real/Chelsea/Porto/Lfc jest cholernie ciekawa bo tam może być każdy. Nie zaskoczyłoby mnie nawet Porto w finale.
 
To interesujesz się ta piłką czy tylko udajesz? :mamedwhat:
Co to za pierdolenie ? Pomyśl co będzie, jak sobie Real przypomni albo Steaua Buchatest w kolejnej edycji wróci do roku 1986 i najebie te wszystkie Reale czy inne Bayerny.


No a gdzie teraz są w tabeli? Wiesz , ze u siebie maja obecnie na Anfield 5 porazek z rzędu w lidze, pierwszy raz w historii klubu? Nawet na lfc.pl wielu pisze 60-40 czy 50-50 dla Realu , który leci praktycznie na barkach samego Benza. Sezon temu dawaliby lekko 5-0 w dwumeczu dla lfc.
 
Ja sledze topkę PL i na mnie chelsea nie robi wielkiego wrazenia. Pożyjemy zobaczymy. Moim zdaniem to bardziej słabiutkie było Atletico niz mocne Chelsea i jestem niemal pewny, ze Porto zrobi wiecej smrodu pod bramka Mendego w 1 meczu niz Atleti w tych 2 co zagrali.
Ja na dziś typuje 3 drużyny angielskie w 1/2.
 
Ja na dziś typuje 3 drużyny angielskie w 1/2.


Chelsea byłbym sto procent bardziej pewny gdyby tam był choćby 1 mocny punkt. Na ta chwile Havertz,Werner,Odoi, Pulisic,Ziyech nimi nie są. Dlatego dla mnie prywatnie Chelsea nie ma lepszej kadry od Juve. To tylko fajnie wygląda na papierze.

Chiesa z CR7 są 100 razy pewniejsi od tej 5.
 
Chelsea byłbym sto procent bardziej pewny gdyby tam był choćby 1 mocny punkt. Na ta chwile Havertz,Werner,Odoi, Pulisic,Ziyech nimi nie są. Dlatego dla mnie prywatnie Chelsea nie ma lepszej kadry od Juve. To tylko fajnie wygląda na papierze.

Chiesa z CR7 są 100 razy pewniejsi od tej 5.
Ale grają druzynowo i mają trenera, który ma pomysł i potrafi ustawić zespół. Widać już jego rękę, po tym jak poukładał grę w obronie i zmienił ustawienie na 3 stoperów.
 
Mocnym punktem Chelsea jest to, że wreszcie mają pomysł na grę i są zespołem, a nie zbiorem indywidualności. Poza tym naprawdę poprawili grę w obronie i mają Tuchela, który tym wszystkim umiejętnie streruje.
 
1616186777470.png
 
Back
Top