Piłka nożna

Coś czuję, że Drągowski jedyną nadzieją Milanu na lm, atalanta coś wciśnie w 2 poł raczej.
 


No i teraz info, że chcą jeszcze powrotu Neymara + Dembele -> Paryż.
Dopiero dzisiaj dowiedziałem się, że wprowadzili od tego roku przepis w FFP, że klub może wydać na transfery tylko 100 mln euro więcej niż uda mu się sprzedać. No i to jest problem dla Realu.
 
No i teraz info, że chcą jeszcze powrotu Neymara + Dembele -> Paryż.
Dopiero dzisiaj dowiedziałem się, że wprowadzili od tego roku przepis w FFP, że klub może wydać na transfery tylko 100 mln euro więcej niż uda mu się sprzedać. No i to jest problem dla Realu.
Transfer Neymara nie przyniósł zysku ani Barcelonie, ani PSG ani jemu samemu. MSN to był zabójczy atak, a Dembele to wciąż duży nie wypał. Jednak nie oszukujmy się ten transfer jest mało realny.
 
Dopiero dzisiaj dowiedziałem się, że wprowadzili od tego roku przepis w FFP, że klub może wydać na transfery tylko 100 mln euro więcej niż uda mu się sprzedać. No i to jest problem dla Realu.

I na co było tyle czasu chomikować tę kasę... Ładnie ujebali Real.
 
Dobrze, że tylko Real, a nie inne kluby. Co to by było

Nie spodziewałem się, że będę musiał tłumaczyć taki skrót myślowy. Chodziło po prostu o to, że akurat w tym okienku Real musi wydać od groma kasy, a tego zrobić nie może. Inne kluby też to obejmuje, chociaż większość z nich nie ma takiej potrzeby, bo robili transfery przez ostatnie okienka w przeciwności do Realu, który chomikował środki i wydawało się, że teraz swobodnie będzie mógł wydać ponad 300 mln w tym okienku.
Ze sprzedaży Bale i Jamesa uzbierają coś około 110mln pewnie, bo nikt za Bale zbyt wiele nie chce płacić przy jego wymaganiach finansowych.. Odejdzie pewnie Ceballos, ale on raczej pójdzie na wypożyczenie do jakiegoś Betisu, bo raczej ten klub nie wyłoży za niego 40 baniek. Swoją drogą to strasznie żałuję, że Zidane tak się uczepił Daniego, bo jest to gracz z wielkim potencjałem na lata.
 
I na co było tyle czasu chomikować tę kasę... Ładnie ujebali Real.

To jest ogólnie beka, bo niby poważne pismaki piszą o 500 mln ojro na transfery, a tu wychodzi Floren i mówi o takim przepisie ;) w tej Hiszpanii to umieją tylko wymyślać transfery, zero rzetelnych informacji.

Dzisiaj angielski finał w LE, a na murawie tylko jeden Anglik ;)
 
Dosłownie nikt:

Operatorzy kamery w Baku:
61771509_2155759351187250_7006827350549594112_o.png


P.S. Jak uważacie? Powinien być karny?
 
Last edited:
Conte trenerem Interu.Znowu

zacząłem interesować się trochę piłka i obczailem co u mojego klubu number one..no powiem tak, przyszedł świetny trener ale z gówna bata nie ukrecisz..że oni z takim składem weszli do LM to pokazuje jak Serie A upadło... A szkoda bo za małolata jaralem się Del Piero Zamorano Vierim its nawet przez chwilę byłem w redakcji na stronie o Interze.. zrezygnowałem bo stwierdziłem że mam za mało czasu bo mam dużo nauki w szkole:jarolaugh: jak z takim składem dał sobie rade...
Chyba nie ma ratunku dla ligi włoskiej w najbliższych latach
 
Conte trenerem Interu.Znowu

zacząłem interesować się trochę piłka i obczailem co u mojego klubu number one..no powiem tak, przyszedł świetny trener ale z gówna bata nie ukrecisz..że oni z takim składem weszli do LM to pokazuje jak Serie A upadło... A szkoda bo za małolata jaralem się Del Piero Zamorano Vierim its nawet przez chwilę byłem w redakcji na stronie o Interze.. zrezygnowałem bo stwierdziłem że mam za mało czasu bo mam dużo nauki w szkole:jarolaugh: jak z takim składem dał sobie rade...
Chyba nie ma ratunku dla ligi włoskiej w najbliższych latach

Spokojnie, włoska się powoli, powoli odbija. Transfer Cristiano do Juve to marketingowy strzał dla całej ligi, co przełoży się na większy hajs dla zespołów i topowi gracze będę chcieli grać w tej lidze. Już się mówi o transferze Jamesa Rodrigueza do Napoli za 70mln euro. Do tego dojdą inne transfery, a przecież Napoli 70mln euro to zazwyczaj wydaje przez całe okienko, a nie na jednego zawodnika. Do tego zarabiali na te transfery sprzedając graczy za podobne kwoty żeby wyjść na zero lub nawet zarobić. A teraz prezes drużyny z Neapolu odrzuca oferty na Koulibalyego opiewające na +- 100mln euro.
 
Spokojnie, włoska się powoli, powoli odbija. Transfer Cristiano do Juve to marketingowy strzał dla całej ligi, co przełoży się na większy hajs dla zespołów i topowi gracze będę chcieli grać w tej lidze. Już się mówi o transferze Jamesa Rodrigueza do Napoli za 70mln euro. Do tego dojdą inne transfery, a przecież Napoli 70mln euro to zazwyczaj wydaje przez całe okienko, a nie na jednego zawodnika. Do tego zarabiali na te transfery sprzedając graczy za podobne kwoty żeby wyjść na zero lub nawet zarobić. A teraz prezes drużyny z Neapolu odrzuca oferty na Koulibalyego opiewające na +- 100mln euro.
Ale zobacz jaki hajs dostaje za transmisje angielska piłka i nawet hiszpańska ..wielką dysproporcja...racja Ronaldo dał zastrzyk już Włochom ale moim zdaniem to za mało bo jak hajs ma juve a za nim Milan Inter Napoli i Roma tak reszta totalnie odstaje finansowo.
U nasz cieszą się że tyle Polaków gra we Włoszech ale to jest konsekwencją tego że ich nie stać na lepszych tak jak teraz np.bundeslige. I tak jak dla mnie Hajto to pajac ale zgodzę się z nim, że Serie A jest bliżej do zaplecza bundesligi niż do 1 ligi
 
Ale zobacz jaki hajs dostaje za transmisje angielska piłka i nawet hiszpańska ..wielką dysproporcja...racja Ronaldo dał zastrzyk już Włochom ale moim zdaniem to za mało bo jak hajs ma juve a za nim Milan Inter Napoli i Roma tak reszta totalnie odstaje finansowo.
U nasz cieszą się że tyle Polaków gra we Włoszech ale to jest konsekwencją tego że ich nie stać na lepszych tak jak teraz np.bundeslige. I tak jak dla mnie Hajto to pajac ale zgodzę się z nim, że Serie A jest bliżej do zaplecza bundesligi niż do 1 ligi

Od angielskiej to odstaje nawet hiszpańska, tam z praw telewizyjnych hajs jest kolosalny. Ale chodzi mi o to, że delikatnie się jednak ta włoska odbudowuje, a nie idzie w gorsze.
Co do drugiej części to przecież Serie A jest praktycznie na tym samym poziomie co Bundesliga. Juve=Bayern lub minimalnie lepszy zespół z Włoch, pozostałe zespoły mniej więcej też reprezentują równy poziom.
 
Back
Top