Piłka nożna

Sądzę , że to pogłoski :) Real nikogo nie kupi w tym okienku zimowym , chyba , że Higuain/Benzema , kontuzji by dostali nagle , to wtedy tak :)







I Kaki też nie oddadzą :)
 
W lecie mówiono że Neymar do Realu w zimowym okienku przejdzie,chyba to były tylko plotki,bo nie zapowiada się na to aby chciał odejśc z Santosu.
 
Barcelona nie ma żadnego pierwokupu - oficjalne.



a po drugie Barca nie potrzebuje płacic 60 mln za kogoś kogo można zastąpic z szkółki.
 
Tak, qrwa, Barcelona ma wszystko! :-)


puta-barca_design.png
 
Do Realu nie takie gwiazdy jak Neymar trafiały i sie nie odnajdywały tam, moim zdaniem patrząc na skład Realu nie jest Neymar potrzebny, chciałbym Nanienigo zeby sprowadzili z MU ale to takie marzenie..



Puta Barca podpisuje sie pod tym uff..
 
Moim zdaniem Barca potrzebuję jedynie dobrego napastnika i bramkarza(ten clown na bramce czasami bywa denerwujący) reszta składu jest genialna;)
 
Ależ wczoraj remontadę Real nam zafundował :) 0:2 zdawało się , że będzie tragedia , jednak remontada i jest 3:2 .







Dziwi mnie jedno : w pierwszej połowie CR był zdecydowanie najlepszy , kiwał po 3 , stwarzał akcje , ale koledzy psuli , natomiast w drugiej połowie zdecydowanie usunął się w cień , grał duzo słabiej .
 
Bo może Real to nie tylko C.Ronaldo? Ja tam za nim nie przepadam, już miałem nadzieję,że odpadną z Pucharu Króla...
 
Heh po pierwszej połowie przeszła mi przez głowę myśli, że Mou kazał odpuścić swoim graczom ... wiadomo, jak przejdą Malagę czeka na nich na 99% Barca, więc prawdopodobieństwo, że morale pójdzie w dół jest dość spore. Na szczęście myliłem i Real w drugiej połowie wyglądał zupełnie inaczej


@HubiSSJ3


co do CR7, wiem, że to Twoje subiektywne zdanie, ale CR7 najlepszy w pierwszej połowie ?! coś tu nie gra, Cris znów tryskał egoizmem jak za dawnych lat, jest chyba jedynym piłkarzem Realu (mojego ukochanego klubu od 1996 roku), który tak mnie irytuje. Strzał piętką w drugiej połowie to już brak poszanowania dla przeciwnika jak i samej gry, skoro Real goni wynik, a on wykazuje nonszalancje ewidentną. O jego pożal się Boże wolnych już nie wspomnę, Juninho mógłby co najwyżej buty czyścić ... Niech strzela te 40 bramek z ogórkami, ale i tak nigdy nie będzie dla Realu tym kimś kim był chociażby Raul


A moim skromnym zdaniem, najlepszy był Lass, który kiedy załączy Cyborg mode używa chyba czterech płuc ...


Żałuję bardzo, że Mou tak skretyniał i nie wziął Silvy, który przecież chciał grać w Realu i mam wielką nadzieję, ze kiedyś mu to będzie dane.
 
No może przesadziłem. Tryskał egoizmem? kiwał kilku graczy podawał , ale nie potrafili mu skutecznie odegrać piłki. No jednak masz racje , Lass był najlepszy. On jest nie do przeorania , żelazne płuca naprawdę :)
 
Wiesz nie ma co umniejszać CR7, ale ta cała rywalizacja z Barcą niekiedy go przerasta, szczególnie widać to gdy mu nie idzie, gdy trafia mu się seria kilku meczy bez strzelenia gola, gra wtedy bardzo egoistycznie, do tego dochodzi cała otoczka jaką wokół siebie wytworzył. On twierdzi, że bluzgi kibiców go motywują, jednak wiele razy dał poznać, ze najnormalniej w świecie sobie z tym nie radzi. Cris powinien mieć spokojniejszą głowę i nie tak wielkie ego, wtedy naprawdę mógłby stać się piłkarzem lepszym od pchły.
 
Gambit, teraz obiektywnie, Messi jest genialny, widzi kolegów na boisku, jest szybki, nie zawodzi w 100%-towych sytuacjach, można by wypisywać i wypisywać,a wniosek prosty, Leo jest poza zasięgiem;)
 
Tak masz rację od ponad dwóch lat pchła jest poza zasięgiem jakiegokolwiek grajka na świecie, mniejsza o to czy ktoś lubi Barce czy nie to i tak nie można być obojętnym na to co Leo wyprawia z pilką. Najwidoczniej tylko Julio Iglesias zna sposób na Messiego ... naładowana strzelba :]

Jedyną przewagę CR7 nad Messim ludzie upatrują w tym, że Leo nie jest tak "kompletnym" piłkarzem jak krystyna i nie poradziłby sobie tak jak on w innym zespole cz też innej lidze, a za przykład podaje się to, że pchła gra piach w reprezentacji. Dla mnie to dość naciągana teoria bo Argentyna dobiera tak nieudolnych trenerów, którzy mając być może najsilniejszą siłę rażenia (na papieże) nie umieją zachować odpowiednich proporcji w systemie gry.
Jako kibic Realu pocieszam, się tym, że wszystko ma swój koniec, więc i hegemonia Barcy dobiegnie kiedyś końca, wbrew pozorom La Masia nie wyda chyba przez kolejne 50 lat takiego pokolenia piłkarzy, jednak najgorsze jest to, że gdyby nie obecna Barca, Real mógłbym mięć jeden z najlepszych okresów w historii ...
 
Hehe dokładnie:) Ja jeszcze liczę na jedno osiągnięcie, może w tym roku się uda, mianowicie zdobycie przez Barce 2x z rzędu Ligę Mistrzów;)



A i szykuję się kolejne El Classico w Pucharze Króla;)
 
Zapomnieliście dodać, że ten boski Leo jechał albo dalej jedzie na hormonie wzrostu ...



Tylko nie piszcie, że miałby 130 cm bo to kpiny.



Dla mnie to zwykły oszust .
 
Nie mam zamiaru nawet Ci tego tłumaczyć ani komentować, bo po tym komentarzu widzę, że nie ma najmniejszego sensu...
 
Po prostu brak argumentów.



Poczytaj o wpływie hormonu wzrostu na sport czy konkretnie na piłkę nożną.



Albo pogadaj z kimś kompetentnym, czy z kimś kto był na terapii hormonalnej.



Wątpie żebyś patrzył tak samo na tego "geniusza"
 
Tak, brak argumentów, tak sobie tłumacz. Tyle osób już tak pisało. Powiem tylko tyle,że oceniam go jako sportowca, bo jest najlepszy, niech sobie bierze co chce(chociaż wątpie czy na chwile obecną bierze). Patrz ile w MMA fighterów koksuje i dlatego nie mogę uznać kogoś za najlepszego? Nie pisałem co Messi bierze tylko,że jest najlepszy a to nie podlega dyskusji.
 
Każdy kto nie jest w pełni sprawny i nie może urosnąc ma prawo zażywac hormon wzrostu!



Jak ty byś miał miec 1.40 to też byś wolał żeby ktoś chojny ci zapłacił za zastrzyki.
 
domyslam sie, ale mnie rozbawilo, oczywiscie bez spinania sie:-) to jest troche inna sytuacja, wiadomo ze w biegach symbicort pomaga zawodniczkom w szczegolnosci norweskim wydolnosciowo, technika jest tez wazna, ale nie tak jak w pilce noznej, a messi dzieki hormonowi wzrostu raczej nie rozwinal swojej techniki ani nic z tym zwiazanego, tylko urosl i nie zazywa juz tego w przeciwienstwie do wyzej wymienionej bjórgen
 
masz na to jakies dowody? hormon wzrostu jest niedozwolony, messi przeszedl 4 letnia kuracje i z tym skonczyl, oczywiscie nie wiem tego od niego samego. tyle ze jak juz wyzej n apisalem w technice to nie pomaga. mozesz go oczywisice nie trawic, kazdy ma swoja opinie. ja jestem kibicem barcy, moze dlatego go lubie, ale nie takim co na forach szczeka jak gowniarz, bo troche juz im kibicuje i mam w dupie przepychanki miedzy kibicami realu i barcelony.
 
Mam takie same dowody jak Ty na to ze nie bierze :)
słowo przeciw słowu. Nie jestem kibicem Realu, Barcelony nie lubię i nie kryje się z tym. Ale nie zaczynajmy tej dyskusji od nowa bo to bez sensu :) każdy ma swoje racje :)
 
a mozna wiedziec komu kibicujesz? oczywiscie ze kazdy ma swoje racje, wtedy mozna przynajmniej podyskutowac na poziomie a nie obrzucac sie gownem:-)
 
Back
Top