Piłka nożna


Do5oQNeXkAEuQlg.jpg
 
niezgoda przed poważną wadą był lepszy w sezonie2.teraz nie ma sensu porównywać, dla mnie zgoda już przepadł. Nikt nie będzie chciał to kupić z taką wadą.

p.s nie uważacie ze piątek w paru bramkach miał niezłego farta? to co robi jest niesamowite ale chyba nikt nie powie ze piątek to poziom np. icardiego
 
Kobiety od pokoleń mają ciągoty do zrównywania więc to mnie nie dziwi.

Ostatnio .ona kobieta do mnie powiedziała, że mam szczęście że robi mi jeść bo nie musi. Odpowiedziałem jej, że ma szczęście, że jej nie biję bo w sumie to mógłbym. Nie złapała żartu :lesnarhappy:.
tak na prawdę to bym jej nigdy nie uderzył.
no chyba że by sobie zasłużyła:tysonhappy:
nie no tak na prawdę to nigdy:tysoncoffe:
bicie%20baby.jpg
 
  • Like
Reactions: cRe

To mnie srednio interesuje. Ale kurła jak w Polsce chce sobie obejrzeć Premier League to muszę mieć C+, Lige Mistrzów to Polsat Sport, hiszpańską to Eleven i C+. Do tego internet. U mnie to nawet (chyba) żaden dostawca kablowy nie oferuje wszystkich tych opcji (mało kto ma PS Premium)
 
:antonio:


To mnie srednio interesuje. Ale kurła jak w Polsce chce sobie obejrzeć Premier League to muszę mieć C+, Lige Mistrzów to Polsat Sport, hiszpańską to Eleven i C+. Do tego internet. U mnie to nawet (chyba) żaden dostawca kablowy nie oferuje wszystkich tych opcji (mało kto ma PS Premium)
Jesteśmy pod tym względem ewenementem na skalę europejską. Szkolnikowski (szef sportu w TVP) mówił ostatnio w wywiadzie dla Weszło, że w Polsce jest 17 kanałów sportowych, a w innych krajach europejskich 5-6.
 
Zjazd Glika jest nieprawdopodobny!!! Przy pierwszej bramce Andre Silva ruszył w polu karnym, a ten został jak kołek w miejscu zgubiony. Przy drugiej byłby spalony, gdyby nie złamał linii.
 
niestety słabi w chuj, jakbym ogladal ekstraklape. Albo długa laga i do przodu zwykle ze stratą albo dwa podania i strata.

Mam wrażenie, że brzęczek tego nieogarnie
 
Back
Top